Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Friday, 23.03.2018, 22:55

Yazar: canbestekar

Radyomuzun ismiyle Birlikte Yayınlarnmasını istiyoruz

Emeğinize Sağlık AllaTurkaa Ve Site Yönetimi AllaTurkaa Sitemizde Başarılarımızın Devamını Diliyoruz Her iki Site içinde Bizlerde Elimizden Geleni Yapıyoruz Ve Yapmayada Devam Edeceğiz...

Friday, 16.03.2018, 01:32

Sid 1563851 Radyo Evren Adres Edit... Bu Sekilde de Olabilir Olursa Sayet Buda Bir Öneridir... Yeni Radyomuzun Aktiflesmesini Önerilen Radyo Olarak Gösterilmesini, Radyomuzun ismiyle Birlikte Yayınlarnmasını istiyoruz... Aynı Konuyu 2-3 Ay Öncede Açmıştık Emeginize Saglık Site Yönetimi... Tesekkür Ederiz...

Friday, 16.03.2018, 01:26

Sid 1563851 Radyo Evren Yeni Radyomuzun Aktiflesmesini Önerilen Radyo Olarak Gösterilmesini, Radyomuzun ismiyle Birlikte Yayınlarnmasını istiyoruz... Aynı Konuyu 2-3 Ay Öncede Açmıştık Emeginize Saglık Site Yönetimi... Tesekkür Ederiz...

Thursday, 15.03.2018, 16:35

Tekrardan Konu Acmamıza Gerek Yok Sanırsam Önerilen Radyo Kriterlerine Geldiğini Düşünüyorum Eğer Sizde istatisliklere Bakarak Öyle Düşünüyorsanız Sid 1563851 Radyo Evren Yeni Radyomuzun Aktiflesmesini Önerilen Radyo Olarak Gösterilmesini, Radyomuzun ismiyle Birlikte Yayınlarnmasını istiyoruz... Emeginize Saglık Site Yönetimi... Tesekkür Ederiz...

Wednesday, 17.01.2018, 19:04

Önerilen Radyo Eklenmesi için Belli Dinleyici Sayısında Olacak Tabiki Bunu Bizi Takip Ederek Görecebileceksiniz Zaten Yıllarca Allatukaa ya Destek Verdik Ve Vermeye de Devam Ediyoruz Yeni Yayın Hayatımızda Sizlerden de Destek Bekliyoruz Sevgiler Saygılar Emeginize Saglık Site Yönetimindeki Arkadaslar... Evet Kesinlikle Katılıyorum Zaten Baslığa Başlarkende Önerilen Radyo Olmasını isterkende Bunun Altını Çizmiştim Biz Kardesiz Bilirsiniz... iyi Dinlemeler Olsun Kardesim...

Thursday, 11.01.2018, 14:23

canbestekar Acemi Konuyu başlatan "canbestekar" Mesajlar: 1 Kayıt tarihi: Jul 22nd 2011 Özel mesaj gönder Birde Dikkatimi Ceken Neden Benim Profilimde Acemi Yaziyor 7 Sene Oldu Üyeligimiz Hala Acemi Yazıyor Arkadaslar

Wednesday, 10.01.2018, 02:26

Radyo isminin Ruletle Yayınlanması

2002 Den Beridir Flatcast Kullanıcısıyım Radyo Evren Sid Numaramız 1563851 ile Yeni Yayın Hayatımıza Basladık Sizden Ricam Bu Radyomuzu Hem Rulet Sayfamızda Adıyla Göstermeniz Hemde Önerilen Radyolar Arasına Eklemenizdir Önerilen Radyo Eklenmesi için Belli Dinleyici Sayısında Olacak Tabiki Bunu Bizi Takip Ederek Görecebileceksiniz Zaten Yıllarca Allatukaa ya Destek Verdik Ve Vermeye de Devam Ediyoruz Yeni Yayın Hayatımızda Sizlerden de Destek Bekliyoruz Sevgiler Saygılar Emeginize Saglık Site Yö...