Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 8.07.2012, 21:05

Yazar: Nisan

F5.3 yayinda mapping info sari + ?

Merhaba, Benim şöyle bir sorunum var. bir kaç gündür mapping info sari renkte ve dinleyiciler giremiyor yayindaykende düşüyorlar nedenini merak ediyorum. normalde portlarim açik. yardimci olursaniz sevinirim.

Wednesday, 13.08.2008, 09:43

Flatcast 4.16.29 Beta nin özellikleri

Selam, radyoda guestlerin sohbeti izlemesini çizmek dışında engellemenin bir yolu varmı? ayrıca dj'ken özelden yazınca normal yazmaya dönemiyorum. teşekkürler

Tuesday, 6.11.2007, 12:12

Gamzeler ( Flatcast Temasi )

çok beğendim emeğinize sağlık

Saturday, 31.03.2007, 17:30

Yeni Tema nasil yüklenir

teşekkür ederim ama benim öğrenmek istediğim bu değildi belki ben tam anlatamadım. şimdi temanın içinde resim var diyelim ve ben o resmi silmek istiyorum yani düz bir fon istiyorum bu durumda ne yapmam gerek? (forumları taradım ama tam bir cevap bulamadım. özür diliyorum verdigim zahmetten dolayı)

Saturday, 31.03.2007, 15:45

Yeni Tema nasil yüklenir

ben bir konuda yardım rica ediyorum. siteden bir tema indirdim ancak üzerinde bulunan örnek yazıları nasıl silecem o şekilde kullanmam imkansız ayrıca yaptığım değisiklikleri nasıl kaydederim?

Sunday, 11.02.2007, 23:26

radyo sifresinin kırılması

tesekkür ederim. simdilik ugrasacağız demekki bunlarla

Sunday, 11.02.2007, 23:10

radyo sifresinin kırılması

radyo sifresini ele geçirerek yada dinleyici nicklerini bir sekilde kullanarak yapılan saldırılara nasıl engel olabiliriz yardımcı olursanız sevinirim.

Monday, 8.01.2007, 13:18

tema

çok teşekkür ederim

Monday, 8.01.2007, 12:55

tema

merhabalar benim sorum şu radyo sayfasına kısmı resim nasıl ekliyoruz kısmı derken belli bölümünü kastediyorum bütün olarak değil?