Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 2.01.2018, 12:55

Yazar: 1patron1

Samsung, 2018'de katlanabilen bir akıllı telefon pazarlamayı planlıyor!

Galaxy'yi güçlendirecek ne Not 8, yeni iPhone'la rekabet etmeli. Bir sonraki akıllı telefonunuz yarısı kadar bükülebilir. 12 Eylül'de iPhone 8 ve iPhone X'in piyasaya çıkmasını bir kaç saat önce Samsung, 2018'de kullanılabilecek katlanabilir bir telefon pazarlayacağını açıkladı. Söylentilere göre Samsung, konferanslarda ve basın etkinliklerinde prototip sunmaya başladığı 2013'ten beri katlanabilir bir telefon üretmek istiyor. Galaxy Note 7'den Telefonunu katlanabilecek olan bu yenilik, elektroni...

Sunday, 2.10.2016, 21:44

Rulet Radyo İsimi Ekleme isteği

Radyom Daha Önce ekliydi ama artık göremıyorum Affınıza Sığınarak Tekrar Eklenmesini Rica ediyorum. Radyomuzun Rulet listesinde çıkmasını istiyorum kriterlere radyomun uygunluğunu düşünüyorum ve sevgili admin ve yöneticilerimden listeye eklemelerini rica ediyorum. Radyomun Sidi:1382498 Buradan Kuralları okudum: [Önerilen Radyo] Radyo Rulet Anlatımı [Önerilen Radyolar] Buradan istatisklerime baktım: http://www.flatcast.com/DE/PrgStatistic.aspx?sid=1382498 ilgilenen arkadaşlara teşekkürler

Thursday, 28.04.2016, 16:08

Teşekkür ederim Sanırım Bu seferde radyo adımız Görünmüyor. Sid olarak Görünüyor... http://i.hizliresim.com/4r5vrA.jpg sidimiz: 1382498

Thursday, 28.04.2016, 11:07

Öncelikle Teşekkür ederim.. Radyo adımız . Gonul Dostları . Diye Eklendi Bu şekilde Düzeltme şansımız varmı acaba GonulDostlari™ FM Şimdiden Tesekkur ederim

Wednesday, 27.04.2016, 17:52

Teşekkürler Elinize Sağlık....

Wednesday, 27.04.2016, 12:01

Radyomuzun Rulet listesinde çıkmasını istiyorum kriterlere radyomun uygunluğunu düşünüyorum ve sevgili admin ve yöneticilerimden listeye eklemelerini rica ediyorum. Radyomun Sidi:1382498 Buradan Kuralları okudum: [Önerilen Radyo] Radyo Rulet Anlatımı [Önerilen Radyolar] Buradan istatisklerime baktım: http://www.flatcast.com/DE/PrgStatistic.aspx?sid=1382498 ilgilenen arkadaşlara teşekkürler

Friday, 25.12.2015, 21:25

Sidi değiştik Ruletten Düştü radyomuz

öncelikle selam Güzel forumlar dilerim. radyo sidimiz ekli idi ama bir süredür göremıyorum neden acaba.. sidimiz 1470526 bu bizim

Thursday, 18.06.2015, 06:44

Boncuk kız tema kraliceden/Flatcast fcp/KRALİÇE SULTAN

Alıntı sahibi "KRALİÇE SULTAN" Neşeli yayınlarda kullanmanız dileğiyle gerçekten tasarım çok güzel emeğinize sağlık

Tuesday, 10.03.2015, 18:18

Sidi değiştik Ruletten Düştü radyomuz

Öncelikle selam ve Kolaylıklar dilerim: Önceden Radyo Rulete sidimiz ekli idi bir mecburiyet Dolayısı ile sidimizi değişmek orunda kaldık, daha önceki sidimiz 1175732 Ezocan FM ekli idi. Şimdiki sidimiz: 1470526 Öncekini silip Bunu eklerseniz Minnettar kalırım. Şimdiden Çok teşekkür ederim Kolaylıklar dilerim Önceki Sidi ekleme isteğimiz Bu link idi: [Önerilen Radyo] Rulet Radyo İsimi Ekleme isteği

Friday, 26.12.2014, 22:40

Radyomuzun Rulet listesinde çıkmasını istiyorum kriterlere radyomun uygunluğunu düşünüyorum ve sevgili admin ve yöneticilerimden listeye eklemelerini rica ediyorum. Radyomun Sidi:1175732 Buradan Kuralları okudum: [Önerilen Radyo] Radyo Rulet Anlatımı [Önerilen Radyolar] Buradan istatisklerime baktım: http://www.flatcast.com/DE/PrgStatistic.aspx?sid=1175732 ilgilenen arkadaşlara teşekkürler

Thursday, 6.03.2014, 23:12

Hazarbeyden Hareketli Aşk Temasi Şelalede Çilgin Aşk

hazarbey temanıza ve emegınıze sözüm yok taktir edilir bir emek... fakat bu bir şevisme sahnesidir benim eleştirdigim ben bu sahneyı kastettim ve hala yazdıklarımın arkasındayım ... benim sitemle kel alaka sözlerinizi sabit fikirli olusunuza delil gösteririm anca baska sey düsünülemez .. emeklerınıze saglık her kişi düsüncesınde ve yorumunda özgürdir yeterkı hakaret içerikli olmasın kiii ben size ve temaya ve emegınıze hakaret etmedim sadece düsündüklerımı yazarak yorumuma kattım bukadar......

Monday, 3.03.2014, 15:47

Hazarbeyden Hareketli Aşk Temasi Şelalede Çilgin Aşk

ayıp ya tamam tema güzelde hanı bu allaturka müstehcen resimli temaları yasaklamıştı hayret buna nıye izin verdiki şaşılacak şey madem buna müsade ediyor pekıokadar temacının yaptıgı temalar neden silinmişti ???? düşündürücü bir durum !!!!!!!

Tuesday, 21.01.2014, 08:37

Flatcast fcp tema Dalgalı Dolunay 1 By Çilek

ya bakıyomda bugun tarih 21,01,2014 ve bu tema paylaşıma 4.01.2014 <tarihinde eklenmiş günlerdir bir tema kalırmı bu bölümde anlamıyorum ya ilgilenen yok yada yıl olması gerekiyor hanınerde o güzel usta temacılar kimse kalmadımı ya bu hayretimi yazmak istedim sadece .. bende yenı yenı başladım tema yapmaya ama yok burası böle bomboş olmuşsa gerek yok tema koymama neyse by çilek güzel teman için emeğine sağlık gardaş

Tuesday, 26.11.2013, 12:27

istek index

Öncelikle Selamlar Siz saygi değer dostlarımdan index isteğim olacaktı sade bir index üste flash ve alta flash into olmak üzere ortasınada 600x900 ebatlarında bir index rica edecektim demo bir tane link var bunu verim ...Edit.. yanlız bu indexte altında resim kulanılmış ama ben resim deyilde üsteki gibi flash olmasını rica ediyorum Radyo Adı: Radyo Galaxy adından da belli oldğu gib uzayla ilgili resimler flashta kulanılırsa memnun olurum radyoya giren kendini uzayda his etsin saygılar sunarım

Monday, 25.11.2013, 23:06

Rulet'de Radyo Adının Çıkması

Orayı Okumamıştım Oncelikle Özür Radyomuzu Yeni kurduk aslında açılışımızda yarın akşam olacak inşalah bir iki gün içinde tekrar burdan ''isteğimzi yenileye bilirmiyiz'' yoksa yeni bir konumu açmamız gerekiyor Radyomuzu 24 saat açık olacak şekilde ve üst sıralara çıkarmak amacımız. genişde kadronuz var ozamn biz 2 gün içersind etekrar burdan başvuralım saygılar sunar işlerinizde kolaylıklar dilerim

Monday, 25.11.2013, 20:20

Rulet'de Radyo Adının Çıkması

Radyo ismimiz.Radyo Galaxy ismimizin cikmasini istiyorum. Kriterlerimiz uygun ? radyo sid:1411287 Yardımcı Olursanız Çok minnetdar kalacağım sonsuz saygılar sunarım

Monday, 6.02.2012, 00:28

Kırmizi-siyah.sade.index-By kaptan serkan

bende galatasaylıyım ama beşiktaş bir istektı bana beğendiğinize sevindim böyle güzel yorumlar alınca dahada güzellerı gelecektır var aslında ama burda paylaşamıyorum dosya boyut izni yeterlı deyıl normal üyeler için oyuzden sadece web tabanlı paylaşım yapa bılıyorum bunada ,inşallah sayın modlarımız bunada bir cözüm bulacaktır saygılar sunarım

Friday, 3.02.2012, 17:39

14 Şubat Sevgililer Günü Filatcast index-By-kaptan.serkan

index ön izleme için altaki linke tıklayınız ......http://www.akyaziforum.com/demo/sevgililerindex.html