Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 24.09.2013, 09:09

Yazar: taz_maniac

Flatcast Fcp Tema [ Hayallerimde yasatiyorum seni ] Designer Alakaa

ÇOK ÖZGÜN OLMUŞ , ÇOK FARKLI OLMUŞ VE BUNA RAĞMEN SAPITMAMIŞ ÇOKTA GÜZEL ZEVKLİ OLMUŞ. HAYRAN KALDIM. ELİNE KOLUNA SAĞLIK.

Wednesday, 25.01.2012, 23:01

Blogcu sitelerde yenilik mi var!!!

blogcu bunu hep yaoıyor. bence en güzeli aynı indexinizi blogspottan hatta tr.gg den de yedekleyin. birden fazla linkiniz olur böylece.bence en kullanışlı ve sağlam olanı blogger yani blogspot.

Sunday, 8.01.2012, 18:57

Flatcast Otomatik-chat komutlari ve "flood" script

daha çok flot dosyası paylaşabilir misiniz bu başlıkla ilgili? çok güzel biir prog. teşekürler.

Sunday, 8.01.2012, 18:42

enable html chat log konusunda yardım (chat kaydetmek)

enable chatten actif ettim ve save es dan pc ye indirdim. ama inen text - npt defteri içinde anlaşilir bişey yazmiyor. unicode lar parantezler ve sadece nick name ler var. neden yazişmalar oldugu gibi gözükmüyor? nerde eksilkik yaptım acaba?

Sunday, 8.01.2012, 18:41

enable html chat log konusunda yardım (chat kaydetmek)

preset ten arka plana girersin, misafirlerin bulundugu alani daraltirsin böylece nicklerin de tamami görünmez.

Sunday, 20.11.2011, 15:23

Karalama Defteri...

canım sıkılıyorr

Sunday, 20.11.2011, 13:28

Flatcast P2P hatalari ve aciklamalari.

Alıntı sahibi "Layla" Muhtemelen diger dinleyicinin portu aciktir, evet flatcast f5.3 sürümünün GOLD MAPPING özelligi var, eger flatcast tarafindan bir radyoya [sari mapping+ ] verilmisse o radyoda port sorunu olmaz ve ayrica yayini winamp gibi programlarlada dinliyebilirsiniz. (allaturkaa radyosunun winamp linki http://83.169.61.36:8000/299686.ogg.m3u ) bu secenek ilerde belki tüm radyolar icin olacak, fakat ücretsiz olmayacakmis.... tskrler bilgi için. sarı mapping i neye göre vericeklermis p...

Sunday, 20.11.2011, 13:15

photoscape le tema yaparken...?

nisa yani photoscaple temayı hazırlarken gif eklesem tema bitip fcp sini aldigimda hereket etmicek öle mi :/

Wednesday, 16.11.2011, 19:40

Flatcast Düzenleme index - Karayel64

muhakka güzeldir tşkrler paylaşım için. indiirp bakmaktan heryer text dosyası oldu :-P ön izlemeler uçmus,sitemynet kullanışssız biyeri

Tuesday, 15.11.2011, 22:42

Cok güzel bir site girisi !

bunu nereye nasıl eklices? ben düzden copyledim çıkmadı bişe

Sunday, 13.11.2011, 22:25

Flatcast fcp tema Biiidenem Sen sen

ustasınız bu işte süper temalar tşkrler