Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 29.11.2011, 10:16

Yazar: Beyzaaa

css kodu yazılıacak bölümü çıkmıyor

Slm,öncelikle ayrintili anlatiminiz icin tsk ediyorum,ama bir konuyu anlamadim daha dogrusu bulamadim,Css kodu yazilmasi egreken bölum bende yok ne yapmam gerekiyor el atta baska bisey yaziyo bende --Navigasyon bölumunun altindaki bilgi (mesela Copyright) bu var bi girseniz tr.gg adresine sanirim degisikliklar olmus ltf yardimci olun indeximi nereden ekliyecegimi bulamiyorum

Monday, 28.11.2011, 15:28

FLatcast-KeLebek-İndex

evet oldu onur beyy cok tsk ediyorum yardiminiz alakaniz icin ,Allah razi olsun sizden

Monday, 28.11.2011, 15:18

FLatcast-KeLebek-İndex

cok tsk ederim yardiminiz icin ,uygulamaya calisacagim ücretlimi ve ben becrebilirmiyim uygulamasi kolaymi

Monday, 28.11.2011, 13:31

FLatcast-KeLebek-İndex

cok guzel bir index lutfen bunun html kodu olarak paylasirmisiniz ben indiriyorum ama pc mde acamiyorum lutfen acil yardim edermisiniz...

Monday, 28.11.2011, 11:31

index lerde sorun yasiyorum

Öncelikkle buraya emegi gecen herkese sonsuz saygilar gercekten her tutlu sorunda yardim aldim sizden ,bir özel ve acil yardima daha ihtiyacim olacak sizden ,radyomu kurmak uzereyim ama burdaki indexleri indiriyorum fakat pc mde acilmiyo nedenini aciklarmisiniz,yada bana hazir html kodu olarak index örnekleri sunabilirmisiniz ki bu benim icin daha basit ve kullanimi kolay olacaktir,simdiden yardimlariniz icin tskler saygilar

Monday, 28.11.2011, 11:04

İndex sorunu - radyom acamiyorum

slmm bana lütfen acil yardim edebilirmisiniz,ben blogcuya index i yapistiramiyorumm