Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 18.09.2007, 20:58

Yazar: BRINDAR!!

arkadaşlar sorun dj arkadaş yayın yapamıyor......

Alıntı sahibi ""BRINDAR!!"" arkadaslar bende tum port ıslemlerını uyguladım... mapıng + ama yıne kımse yayınıma gelemıyor Firefox yenı duydum we yukledım bunu yapınca duzelıcekmı iste buda yayındayken statıstık ; ıste portlarda acık olmasına ragmen herhangı download pro kullanamadıma ragmen kımse yayınıma gıremıyor hıcmı cozum yolu yoktur

Tuesday, 18.09.2007, 18:58

Flatcast icin Port Acmak

Alıntı sahibi ""Ceren"" @Fatih Alıntı Selam arkadaslar;ben söylenın gıbı uygulamalı sayfadan bakarak port ve butun ayarlarımı dedıgınız gıbı actım fakat yayınıma bazı kısıler olmadan onlar gırmeden kımse gıremıyor Eger Portlari dogru acdiysan (yönlerdiysen) düzenli bir yayin yapabilmek icin ,bazi kisilerin radyoya girmesine gerek yok! Alıntı port ayarlarını acınca ıstatıcs +! veya ıstatıcs -! gbı bır ısarette yok Flatcast 4.16 sürümünü kullaniyorsaniz Mapping + veya Mapping - yazar. Bilgisayari...

Tuesday, 18.09.2007, 18:28

Flatcast Producer 4.15.21

ewt dedıgım gıbı maping + ama kac tane sorunsuzdj arkadasa sorduysam hepsınınkı - we hıc sorun olmuyor...ben yayın alıyorumwe arkadaslar gelmeye calısınca connetıon dıyomus we radyo acılmıyomus dedıklerıne gore sadece baglantısı yuksek mesela cafeden baglanan bı ark gırınce herkes gırebılıyor sıfre olayına gelınce hıc bı bılgım yok ama sanmam ole bıseyı yanlıslıkla yapacagımı gene yardım pls pls ıste bu statıstıkte

Monday, 17.09.2007, 19:58

Flatcast icin Port Acmak

WALLA ARKADAS YALAN SOYLICEK HALIM YOK SADECE BAGLANTISI YUKSEK BIRISI GELDIGI ZAMAN DIGER KISILERDE GELEBILIYOR MAPING DEDINIZ ODA + EE NEDEN OLMUYOR HERSEY NORMALSE ???

Monday, 17.09.2007, 19:01

arkadaşlar sorun dj arkadaş yayın yapamıyor......

arkadaslar bende tum port ıslemlerını uyguladım... mapıng + ama yıne kımse yayınıma gelemıyor Firefox yenı duydum we yukledım bunu yapınca duzelıcekmı

Monday, 17.09.2007, 18:54

Flatcast Producer 4.15.21

ya bende mapıng + ama gene yayınıma kımse gıremıyo yardım pls pls

Monday, 17.09.2007, 18:53

Flatcast icin Port Acmak

Alıntı sahibi ""AllaTurkaa"" @ ladykiller, 5. resimdeki ayarlari yaptinmi?? yani sabit bir IP aldinmi? yanilmiyorsam sende almanca windows xp var. ´bunlari bir uygula start >> alle programme >> zubehör >> eingabeforderung simdi siyah bir pencere acilir, icini ipconfig/all yaz ve enter tusuna tikla. resimli anlatimi dogru uyguladiysan 5 pencerede verdigin ayarlari tekrar görmelisin. IP-adresse......192.168.1.2 subnetzmaske..... 255.255.255.0 standartgetaway..... 192.168.1.1 IP-adresse......192.1...