Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Friday, 13.01.2012, 14:21

Yazar: uysal

Radyo Hk. kurdum ama calistiramiyorum

En son cevabiniza gore bedeva sitem com da sayfa actim ve ilgili "TR.GG Sitesi Kurmak" sayfasinda anlatildigi gibi duzenleme yaptim. En son kisimi tam anlamadigim halde kendimce dogru olani yapmaya calistim. Dj. ismi Sid, numarasi gibi. Tekrar donum radyomu actim degisen hic bir sey olmamis. Bir yerlerde yanlislik var sanki. Normal olarak diger radyolari dinliyebiliyorum. Actigim sayfa{ cayonuergani21 } http://cayonuergani21.tr.gg/ tesekkur ederim.

Friday, 13.01.2012, 04:31

Radyo hk.

Slm, sevgili kardesim link derken anladigimi yapiyorum. Radyo acikken yukaridaki link oldugu gibi size copy yapiyorum. Zamani nasil ayarliyacagiz bilmiyorum. Tesekkur ederim.Tr. saati 12.00 gibi

Thursday, 12.01.2012, 19:12

Radyo hk.

Sevgili kardesim soylediginiz gibi puplik your sit. degistirdim. Tekrar radyoyu actim add kismindan dosyalarimdan bir parca yuledim belki caliyor fakat ben ses alamadim. Cevablamanizda yayin alma bilgimi sormussunuz lutfen aciklamisiniz ne oldugunu bilmiyorum,Cevapladiginiz icinde ayrica tesekkur ederim. Sevgilerimle.

Thursday, 12.01.2012, 14:42

Radyo hk.

Degerli kardesim oncelikle ilginize tesekkur ediyorum. Daha once belirtigim gibi bazi asamalari gectiBen size yinede Bana gelen (e-mail) flatcast yazisini ve radyonun ismini yazayim eyer yardimci olabilirseniz pasword'mi yazabilirie-mail me gelen: Sid:1267518 Radyomun ismi: Makamdagi. Simdiden tum yardimlariniz icin tesekkur ediyorum. please thankx

Wednesday, 11.01.2012, 15:55

Radyo Hk. kurdum ama calistiramiyorum

Sevgili kardesler, kendimce kurmus oldugmu dusundugum radyoyu bir turlu calistiramiyorum. Bu konuda bana yardimci olabilecek ben bu isi biliyorum diyen bir kardesimin yardimina ihtiyacim var. Lutfen icinizden biriniz bana yardim etsin. Malum ben biraz degil cok fazla teknolijiden geri kaldim. Sevgilerimle herkese slm.