Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 11.08.2012, 22:48

Yazar: ozb@@y

Şu an İçinizden bir ses ne diyoo ??

Alıntı sahibi "Melye" Alıntı sahibi "ozb@@y" Gısım sessız oldu gelısım super oldu ayagın tozu herseye nadırr dıoo usmanım birini bulamda ne dediğini tercüme etsün baa... deo senı cok sevıyorum dıyorum ablacıgımm

Saturday, 11.08.2012, 22:42

Gısım sessız oldu gelısım super oldu ayagın tozu herseye nadırr dıoo

Wednesday, 2.05.2012, 22:45

abla ıcerı gıremıomm ımdat dıooo

Tuesday, 1.05.2012, 09:13

ulan hayat günesime neden engel oldun beee neden hic yagmur vermedin bana hayat.. oysa ben hep bir gökkusagi hayal ettim belime sarili .. neden hic askin camurlarinda bogmadin beni.. bir benim sütüm kaymak tutmadi biliyormusun...ulan hayatttttttt ulaannnn !!!!

Saturday, 28.04.2012, 23:02

Alkışlamak istiyorum

sabahh gene ıs varrrr bu ısı cıkaranıı alkıslıorumm

Saturday, 28.04.2012, 23:00

Alıntı sahibi "Melye" Ne die duruosan,git yat en iyisi dio... Alıntı sahibi "Melye" Ne die duruosan,git yat en iyisi dio... yatma hacıııımmmm bız yatmadan sana yatmak yok

Thursday, 26.04.2012, 22:53

Alkışlamak istiyorum

benı gulduren kısıyee ben alkıslıorumm

Thursday, 26.04.2012, 20:24

Anlamlı Sözler

İnsanı herhangi biri kırabilir; ama bir tek sevdiği acıtabilir. - Can Yücel

Sunday, 22.04.2012, 23:26

Düşün ki o bu konuyu okuyacak..ona ne söylemek isterdin?

SÖZ, BİR KANTAR, GÜN GELİR SENİ DE TARTAR.. DOĞRU SÖYLERSEN ŞEREFİN ARTAR, YALAN SÖYLERSEN GÜN GELİR OCAĞIN BATAR...!

Thursday, 19.04.2012, 17:04

Alıntı sahibi "Melye" Alıntı sahibi "ozb@@y" Pımı cekılmıs bomba gıbıyımmm karsımdakına patlasım gelıorr dıoooo bende öyleyim ama bi yandanda çok sakin hissediom kendümü...hep bu müzikler yüsünden...sankim sakinleştirici veriolar bana damardan deo

Thursday, 19.04.2012, 09:39

Pımı cekılmıs bomba gıbıyımmm karsımdakına patlasım gelıorr dıoooo

Wednesday, 18.04.2012, 18:02

Flatcast Fcp Tema/Senden Vazgeçtim/Eylem[Melye]...

Hacııııııı gene en son ben geldım emegıne saglıkkk tecruben konusuorrrrrr

Monday, 16.04.2012, 21:38

İçimden qeLen Sese KuLak Vermek , Önüne qeLen KuL'a Vermek qibi Sevindirmese de seni ! Bana Çok Şey öqretti Seni Kaybettiqime deqiL , Yüreqime Çok Büyük Ayıp Ettiqime Yanıyorum !!

Monday, 16.04.2012, 20:45

Tıp acelede ettırırrr vazda gecıttırırr sabırlı olmak gerek azmın ulasamacagı sey yokturr ablaaaa bunlarda gecerrrr sukurler olsunn bunaaa

Monday, 16.04.2012, 20:36

Herseyde vardır bırr hayırrrr hacııı

Monday, 16.04.2012, 20:34

Bir Gün Pişman oLup Dönmek İsterLerse Büyük YanLış OnLarı GeLdikLeri Gibi YoLLarım Benden Daha İyisinimi Buldu ?! Ben Her HaLimLe KraLını SoLLarım ! Benden UzakLara Gitmek Bazen Zarar Bazen Kar ! DostLuğum öLene Kadar Sürer ! Düşmanımsa Gün GeLir eLbet Bana Diz Çöker !Ben AkLı GeL-Git oLanLardanım.....! Sevmedim DeseLerde Eski AşkLarım Ben Yine Gün GeLir aLayının AkLında SabahLarım !!

Monday, 16.04.2012, 20:31

Çapkın oLabilirsin Aynı Anda İki Kızı da İdare EdebiLirsin SabahLara Kadar İçip Sarhoşta oLabiLirsin Ama AsLa BIR KADEHTE İKİ KİŞİYİ DÜŞÜNEMEZSİN!! -

Monday, 16.04.2012, 20:29

Hayatına anlam katan her olay ÖZEL dir... Seni yaşama bağlayan herşey aslında bir MUCİZEdir... Önüne geçemeyeceğin tek şey KADERdir... Bugün yaşadığın her şey dünden kalan SEBEPLER dir... Ve aslında hayat dediğin yaşayabildiğin kadar GÜZEL dir... Hayatın sana verebilecegi en güzel armağan tutabileceğin bir EL dir... Bir insanin verebileceği engüzel armağan ise bir YÜREK tir..