Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 11.05.2008, 00:25

Yazar: BiBER

Gozyasim [FCP Tema] By BiBeR

Uzun zaman sonra yine bir paylaşımla aranızdayım. Umarım beğenirsiniz arkadaşlar.

Sunday, 28.10.2007, 18:48

sensizligim

Temalarımın artık banelleştiğini farkındayım. basit olsalarda elimdeki imkan ve deneyimlerle ancak bukdar oluyor. Keşke elimde olsada daha güzel temalar suna bilsem.

Wednesday, 24.10.2007, 00:23

kandil için teme

tesekkür ederim arkadaslar. elimden gldikçe amatör olanlari sizlerle paylasmak beni mutlu eder. hersey paylasildikca güzeldir ve değer kazanir bence

Saturday, 13.10.2007, 22:58

PINKI

cidden harika bir çalışma tebrik ederim. kıskandım

Friday, 12.10.2007, 17:25

ßuyrun ilk temam.

güzel olmuş hayal gücünü ve yeteneğini takdir etmekten başka bişide düşmez bana. başarıların devamını dilerim

Friday, 12.10.2007, 17:22

ŞEHİTLER ÖLMEZ

tebrikler hoş çalışma ama en çok duyarlılığın takdire değer bence

Friday, 12.10.2007, 17:20

GALATASARAY

Arkadaşlar aslında bende bir galatasaraylıyım. o fener bahçe temasını bir arkadaş için yapmıştım. sizlerde haklısnız bir galatasaraylı fenerbahçe teması yapıyorda neden galatasarayınkini yapmıyor hainliktir bence neyse biraz aceleye geldi ama umarım hoş olmuştur

Thursday, 6.09.2007, 19:07

WeßBox -

gerçekten tebrik ederim böyle bir çalışmam vardı benimde vizontele olarak yayinlicaktım ama derler ya sen benden çok yaşicakmışsın )) tebrikler harika olmuş emeğine sağlık

Thursday, 6.09.2007, 14:33

BU SANA SİVASLİM[Flatcast Themes]

ARKADASLAR OKULUM NEDENİYLE NASİP SE 10 EYLÜL İTİBARIYLA ARTIKARANIZDA BULUNAMİCAM. FAKAT ARA ARA YİNE İMKANLARIM DOĞRULTUSUNDA SİZLERLE OLMAYA CALIŞICAM. KENDİNİZE İİ BAKIN VE ALLAHA EMANET OLUN.

Monday, 3.09.2007, 19:12

MSNde kim sizi engellemis bilmekmi istiyorsunuz?

arkadaslar bu siteden bende tam olark emin değilim. ama Microsoft'un özel hayata müdahale olarak gördüğünden dolayı bu tür olaylara izin vermediği ve bu konuda açıklarını kapatmak için gerekli çalışmalarını yaptığını bliyorum. yinede sizler dikkatli olun ve bu tür olaylarafazla inanmayin. ya herkesin mailini alip ne yapsinlar fkat mail listeler olusturularak spam mailler için mail adresleriniz kayıt edile olabilir ama. neyse bence dikkatli olun

Thursday, 30.08.2007, 00:06

sanlı tarihimize bir temada benden

imza olayında biraz hassasım arkadaslar imzaları silip kendileri gibi gösteren bazı arkadaslarla karsılastım o neden öle yaptım ama okadar büyük olacaklarınıda kestiremedim acıkcası. ego tatmin edici bir havasi oldugununfarkindayim. ama daha sonraki calismalarımda inşallah daha dikkatli olucam.

Wednesday, 29.08.2007, 16:04

yaorumlarınızı göz önüne alıcam arkadaslar. ben tesekkür ederim mesajlarınız için. :oops:

Wednesday, 29.08.2007, 04:54

Ne şanlı tarihimizi nede şanlı ecdadımızı asla unutmadık unutmayızda not: arkadaslar daha sonrada gif ekledim. fcp de son hali )

Wednesday, 29.08.2007, 01:17

ANNEM ANNEM

ellerine saglık. güzel olmuş

Monday, 27.08.2007, 19:44

sade bir çalişma daha

guzel olmus tesekkurler