Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 23.02.2012, 11:43

Yazar: aseka

nick F lemek

acil lazım olmuştu bu durum , ve acil çözüldü sayenizde eyvallah konuyu açan ve cevap veren arkadaşa.....

Monday, 13.02.2012, 23:48

FLatcast-Sade-İndex

sevgili maviş.. index'lerinizi beğenen biri olarak , çok teşekkür ederim .. şu an radyomda Gold isimli index'inizi kullanıyorum ve süper bu index'te sadeliği seven olarak çok hoşuma gitti... ve bu sebeple, toptan bir teşekkür etmek istedim.. emeklerinize sağlık , elleriniz dert görmesin.... ve şunuda dimek isterim , yankış anlaşılmayacağını umarak.. temaların dızeynı renk ve kompozisyon mükemmel... kendi adıma tabiii , temalariniz da birazda doğaya yönelik konular olsa, kadın, sevgililer, vs yer...

Friday, 27.01.2012, 15:51

Yere Düşen GüL

selam , ah bu blogcuda olan değişiklik index'leri de önizleme yapmaya da engel oluyor....

Wednesday, 25.01.2012, 10:38

Blogumuzdaki DJ Girisi linki calismiyor

Çok teşekkür ederim Meral ,sizin nezdinizde allaturka sitesine... yardımlarınız harika idi.. geçikmeden , anlaşılır net ... (zira bazı konularda sitelere girip soru sorduğumda pişman olmuşluğum çoktur ...eyvallah 2 sorum daha var ve çekileceğim şimdilik.. siteme yerleştirdiğim index de zaman zaman değişiklik yapabilirmiyim, zira forumunuzda süper indexler mevcut diğeri ise... flascatte üye olurken kullandığım e-mail adresimi değiştirebilir miyim?

Tuesday, 24.01.2012, 17:41

rica ederim düzeltme iyi olmuş ,eyvallah.. ve çok teşekkür ederim .. yönlendirmeleri okudum ve uyguladım , blogcu sitesinde yapılandırma olduğu için terslik olmuş zaten bunu sizlerde bildirdiniz.. ben blogcu sitesinden vaz geçip, blogspot sitesine taşındım , yine buradan uyguladığım yönlendirmeler ile... bire bir arkadaşın izahlarını uyguladım , ve taşıdım .. http://asekafm.blogspot.com lakin sorun , dinleyiciler gelemiyor.. djlerimiz açtığı zaman eski adresi açmış oluyor... flascast üzerinden y...

Sunday, 22.01.2012, 17:02

selamlar... bilen bir arkadaşımızın radyo kurması içn istekte bulunduğumuz halde sürekli öteleyerek bahaneler bunalarak bizi oyaalaması nedeni ile azme gelip kendim yapacağım dye araaştırmaya girip sitenizle tanışmıştım... ve radyomuzu kurduk , sorunsuz da çalışıyordu ..takki düne kadar ... teknik detaydan fazla değil hiç anlamam o nedenle sorun neden kaynaklandı bilemedim.. sorun şudur.. dj girişi olaraak flascastten girdiğimiz zaman radyomuz açılıyor ve çalışıyor.. lakin ADRES LİNKİ olarak kul...