Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 20.03.2013, 20:59

Yazar: Coeneamy

TTnet TILGIN Modem Port Açma (Yardım)

Anladımki ben yardımı yanlış yerde arıyormuşum. Sanki yapamasın nispetiyle şifreli şifreli konuşarak amacınız neydi acaba. Her neyse böylesine bol içerikli bir forumda böylesine değersiz ilgi gösterdiğiniz için sizi kınıyorum. Yardıma ihtiyac duyan arkadaşlarada tavsiyem umudunuzu başka forumlardada arayın. Gerçekten yardımcı olan yerler var.

Wednesday, 20.03.2013, 10:07

İndex Siyah Ruzii

1 saattir aradığım index indirmek istedim link kırık Bu tarz index önerileri olan varmı ? Heleki şu öndeki radyo kapalı sonra geliniz olayına hayran kaldım..

Wednesday, 20.03.2013, 08:09

Bide ben radyoyu herhangi bir siteye bağlamadım. Yani radyoyu açarken istediği siteyi bir nevi salladım. Başka kişilerin girememesine engel olan bu değildir dimi ?

Wednesday, 20.03.2013, 08:05

Alıntı sahibi "YoRqUn" İlk Olarak En Üst Resimde DNS Adresini Yanlış Girmişsiniz DNS Adresini Otomatik Al'ı Kullanabilirsiniz Ama Yok Kendiniz Bir DNS Adresi Girmek İstiyorsanız Eğer 8.8.8.8 <<---- Üst Satır 8.8.4.4 <<---- Alt Satır Bunu Kullamanızı Tavsiye Edebilirim Son Olarakta En Alttaki Resimde Port Açma İşlemini Yapabilirsiniz Flatcast İçin Port Açma Bilgileri Ad : Flatcast Bağlantı : İnternet Etkin Kutucuğunu İşaretleyin Kaynak IP Adresi : Bilgisayarınızın IP Adresi Ağ Alt Maskesi : 255 ...

Wednesday, 20.03.2013, 01:38

İyi akşam arkadaşlar. İnanın bana o kadar araştırdım bir türlü çözemedim. Bu forumda paylaşılan bütün modemin resimli baktım ama hiç biri benim modemin paneline benzemiyor. Ona rağmen defalarca farklı farklı denedim. Yemin ediyorum 2 gündür neler çektim anlatamam Bu işte çok profesyonel kişiler olduğunu forumda tek tek baktığım yorumlardan anladım. Ve benim modemi kullanmayan kişiler bile çözebilecek derecede profesyoneller anladığım kadarıyla. Şimdi size modemin panelinden bir kaç görüntü payla...

Wednesday, 25.01.2012, 16:02

TR.GG Sitesi Kurmak

Merhaba Arkadaşlar. Aynı Sorun Bendede Oldu. Yardımcı Olabilirseniz Sevinirim. CSS Kodu Yazılması Gereken Alan Yok

Tuesday, 24.01.2012, 22:28

Hep Sorun Hep Sorun - yayina kimse gelemiyor

Blogcudaki Yeniliğe Baktım. Ancak Bende Geri Al Seçeneği Çıkmıyorr Ya Hep Böyle Sorunlar Çıkıyor. TeamViewer'dan Birisi Bir Kere Göstersin Lütfen Ya

Tuesday, 24.01.2012, 22:16

Teşekkür Ederim Bağlantılar İçin. Hemen Araştırmaya Başlıyorum. Ben TeamViewer'ı Sadece Bir Kerelik Görmek İçin İstiyorum. Yani Bir Kere Biri Gösterse Kendimi Geliştiririm. Ama 1 Haftadır İlk Aşamayla Uğraşıyorum. Hala Açamadım Bu Yüzden TeamViewer'ı Bir Kereye Mahsur Görmek İstiyorum. Ancak O Konuda Pek İlgi Göremedim Yinede Teşekkürler ..

Tuesday, 24.01.2012, 20:26

Tekrar Denedim.. Yine Aynı Yerde Takıldım Flatcast Radyo Kurma ve Site açma (resimli anlatım) full Bu Konudaki Herşeyi Yapıyorum. imfamily.blogcu.com Sitesine Girdiğimde Tema Gözükmüyor. Radyo Falan Piyasada Yok Olmuyor Olmuyor Olmuyor TeamViewer Yardım Edebilecek Yokmu Yaa

Tuesday, 24.01.2012, 19:56

Napmam Gerektiğini Bilmiyorumki Üye Oluyorum Radyo Açıyorum Ordan İtibaren Takılıyorum. Hani Blogcu'dan Site Almak Falan Bu HTML Nereye Girilecek. O Yüzden TeamViewer Yoluyla Yardım İstedim. Basitçe Bir Kere Gösterse Ondan İtibaren Kendimi Geliştiririm. Ama Bütün Konularda Farklı Şekilde Çok Fazla Seçenek Var Toparlayamıyorum Lütfen TeamViewerla 10-15Dkcik Gösterecek Birisi Haber Kursun Benimlee

Tuesday, 24.01.2012, 18:05

Hoşbuldum MeRaL Cevabınızdan Dolayı Teşekkür Ederim Öncelikle. Radyo Adresi Vericektim Ancak Yoğun Sinir Sonrasında Radyoyla Beraber Üyeliği Bile Sildim Aldığım Hata : Sorry for inconvenience. You tried to visit the stream from "Coeneamy" using an invalid stream request. Forumda Araştırıp Buldum Herşey Normal Giderken Birden HTML Ve USSOP Mu Öyle Birşey Geliyor Ortaya. Nerden Nasıl Açıyolar Bunları Anlamadım Konu Orada Kopuyor

Tuesday, 24.01.2012, 15:31

Merhaba Arkadaşlar.. Foruma Kaydımı Bugün Yaptım. Ancak Nereden Baksanız 1 Haftadır Bu Forumdan Çıkmıyorum. Bana Amateurda Olsa FlatCast Lazım. 1 Haftadır Hergün Farklı Sorunlar Çözüyorum. Forumda Kanal Açmak İçin Gereksinimleri Yaptım Herşey Oluyor. Ancak Tek Sorunum Başkalarının Girmesi . Kimse Giremiyor.Sorunu Araştırıyorum Çözüyorum Yine Giremiyorlar Bu Sefer Başka Hata Onuda Çözüyorum Bir Başka Hata Daha Geliyor. Gına Geldi Yemin Ediyorum Foruma Yeni Gelmemden Dolayı Çoğu Arkadaş Yardımcı O...