Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 1.05.2013, 19:05

Yazar: BOZKURT57

flatcast radyoya webcamı iptal edip canlı kamera görüntüsü cekebilirmiyim ?

bilgi için çok teşekkür ederim kameranın cektiği görüntüyü canlı olarak verme olayı umutsuz vakamı acaba yoksa ugraşmı isteyen bişey

Wednesday, 1.05.2013, 14:23

flatcast radyoya webcamı iptal edip canlı kamera görüntüsü cekebilirmiyim ?

saygıdeğer ALLATURCA yönetimi bizleri yardımlarınızla bu güne kadar aydınlattınız bunu için çok teşekkürler benim isteğim su yönde benim bi düğünüm olacak bu düğünde cekilen kamera görüntülerini canlı olarak radyoma verme sansım varmı acaba gelemeyen dostlarımın oradan izlamesi için düğün yerindeki pc den radyoyu kullanacam tabi bunun için sizlerin beni aydınlatmasını bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

Thursday, 10.05.2012, 03:07

Yeni Şarkıya Geçişte Biten Şarkı Sonu Tekrar Ediyor..

Ben Mozilla Firefox tarayıcısını kullanıyordum ve Chrome tarayıcısınıda denedim sorun aynı devam ediyor.. INTERNET EXPLORER tarayıcısını kullanan arkadaşlar sorunun kalktığını görecekler... İlginizden dolayı teşekkürler..!

Thursday, 10.05.2012, 02:24

))ONUR(( kardeş radyoyu yeni kurdum ve göstermiş olduğun son güncellemeri kullanıyorum...

Thursday, 10.05.2012, 02:21

Aynı parçayı tekrar indirip denemedim fakat yeni indirdiklerimde de aynı sorun ve sizinki gibi bazen değil her şarkı değiştiğinde yapıyor bu da çok rahatsız ediyor..

Thursday, 10.05.2012, 01:52

Core Quad İşlemci Q8300 2.50GHZ 4çekirdek 4GB 1333Mhz Ram ve 64bit Win7 kullanıyorum. pc'nin en fazla kullandığı zaten 1.50GB ram işlemcininde en fazla %30'unu kullansınki o kadarda olmuyor bunun neresi yetersiz kalsın usta farklı bir sebep olmalı..

Thursday, 10.05.2012, 01:00

Arkadaşlar çalan şarkı bitiyor, mixer atlamayıda yapıyor, sıradaki şarkının ismi mixer'de görünüyor fakat sıradaki şarkı çalmadan biten şarkının en sonundan 5-6 saniyelik kısmı tekrar çalıyor neden acaba ?

Monday, 7.05.2012, 23:36

Açılan Site ve Radyo İlişkilendirme Sorunu

Müdür onları adım adım yaptım o yüzden buradan yardım istiyorum.. Haklısın kaçırmış olabilirdim ama kaçırdığım nokta olduğunu sanmıyorum.. Sadece <IFRAME height="600" width="800" frameborder="0" scrolling="no"src="http://www.flatcast.info/Player.aspx?sid=xxxxxx"> </IFRAME> kısmını kopyalacağım yerde silmem gereken biryer var mı ve bunu yapıştırdığımda Sid numaramı yazınca olay tamam mıdır?

Monday, 7.05.2012, 23:17

Sid numarasınıda değiştiriyorum fakat bi fark görmedim.. [Edit] / Link Kaldırıldı

Monday, 7.05.2012, 22:51

Arkadaşlar aynı sorunu yaşamaması için ben öğrendiğimde anlaşılır biçimde zaten anlatıroyum.. gelelim soruna.. blog'dan siteyi kurdum site açılıyor.. Radyoyuda kurdum ayarlarınıda anlatıldığı gibi yaptım..! Açtığım adrese girdiğimde sadece websitesi açılıyor radyo ile ilişkilendirmesini yapamadım.. mesela : bilmemnexxx.blogspot.com'a giren kişi radyoya bağlanamıyor sitede kalıyor..

Monday, 7.05.2012, 22:41

Arkaşlar kodlarla ilgili sıkıntı yaşıyorum, yine olmuyor.. Mümkünse teamwiewer veya başka bir program yardımıyla bir arkadaş gösterebilir mi ?

Monday, 7.05.2012, 22:31

1diablo evet blog ile açtım.. Şuanda YoRqUn'un yönlerdirdiği yere bakıyorum eğer yine olmazsa pc ye bağlanıp yardımcı olmanızı isteyeceğim sizin için sakıncası yoksa..

Monday, 7.05.2012, 22:03

Arkadaşlar bir site açtım.. Radyo'yuda kurdum.. ( Sitede anlatıldığı gibi ) Fakat tek sorun, benim açtığım adrese bağlanmak istediğimde sadece blog ekranı görüntüleniyor..! Benim açtığım siteyi radyo ile ilişkilendirebilmek için söylenildiği şekilde kodlarıda istenilen yerlere yapıştırıyorum fakat nerede yanlış yaptığımı anlamış değilim, halen blog ekranım açılıyor.. Yardım edebilecek bir arkadaş ilgilenebilirmi..!

Friday, 4.05.2012, 22:00

TP-Link TD-8840 arayüzü Port Açmak

Rica ederim bilgi paylaştıkça çoğalır..! Hemen bi düzeltme yapıyorum; resim üzerine eksik yazmışım özür diliyorum.. PROTOKOL : TCP/UDP olarak düzeltildiği zaman sorunsuz çalışacaktır..

Friday, 4.05.2012, 16:29

Meral Tşk ederim,) IP sabitleme şartmış bunu öğrenmiş oldum, yoksa olmuyor..! Aynı modemi kullanan arkadaşlar için yardımcı olayım.. 1.) Öncelikle IP sabitlenecek..! 2.) Başlat/Çalıştır'a CMD yazılıp MSDOS ekranı gelecek ipconfig yazıp ENTER tuşuna basıyoruz ve bu ekran gelecek..! bu ip numarasını biyere not alıyoruz..! 3.) Gerisini resimdekilere göre doldurduğumuz zaman işlem tammdır.. KOLAY GELSİN..!

Friday, 4.05.2012, 16:02

Tam olarak bunların hangini kullancağımı bilmiyorum ama gösterildiği şekilde ikisinide denedim olmadı..! IP sabitleme meselesini kesin yapmam gerekiyor mu ve bu gösterilenlerin dışında modemde yapmam gereken başka birşey var mı ? Daha önce böyle bir işle uğraşmadığım için yabancısıyım...

Friday, 4.05.2012, 14:30

Arkadaşlar diğer arayüzler ile uyuşmadığından modemde port açamıyorum FLATCAST için yardımcı olabilir misiniz ?

Friday, 30.03.2012, 23:42

nic almada sorun

sayın masum masum ben Boyabat FM de dj lik yapıyorum nıc alıyordum herkeze hiç sorun yoktu ama flatcast hata vermeye başladı nic alırken username yi yazıyorum şifreyi kesinlikle kabul etmiyo ne yaptıysam olmadı hata mesajında ( tr çeviri :girdiğin pasport güvenli deil ) diyor bu sorunu nasıl hallederim. kimse nic alamıyor ayrıca . şimdiden teşekkürler .

Saturday, 18.02.2012, 17:29

Port Sorunu Yaşıyorum Yardım İstiyorum

Rule Index 1 Application Flatcast bende bos olan yerler 1-eşleştirme adı 2 tane IPadres yeri var biri yerel sunucu diğeri uzak sunucu bunların 2 sinede benim IP yimi yazacam 3 uygulama sec dıyo oradan hangısını sececem 4 -arabirim nas_8_35 yazıyo dıgerlerını resımlere uygun yaptım bunlar ıcınde bı cevap yazarsanız sıze zahmet sevinirim şimdiden teşekkürler