Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 11.09.2012, 09:50

Yazar: ~~DeNiZ KiZi~~

Ip Sorunu

MERHABALAR BENİM PORTLARIM AÇIK FAKAT BİR ARKADAŞIM VAR DAHA ÖNCE DEVAMLI İLK GELİYORDU. FAKAT DÜN BİR ARKADAŞ GELMEDEN GELEMEDİ AMA BAŞKA ARKADAŞLAR GELİYOR O ARKADAŞTA NASIL SORUN OLABİLİR CÖZEMEDİK. ŞU ŞEKİLDE GİRİLMİYOR MU 192.168.1.2 198.162.1.1 8.8.8.8. 4.4.4.4 OLARAK GİRİLMİYOR MU?? DÜN İŞYERİNE GETİRDİM LAPTOPU BURDA ORANIN IP SİNİ GİRDİM EVE GÖTÜRDÜM BU ŞEKİLDE GİRDİM. YANLIŞMI HATIRLADIM ACABA YARDIMCI OLURMUSUNUZ. TEŞEKKÜRLER.

Sunday, 5.08.2012, 15:30

radyo sorunu

merhaba ilginiz için tesk ederim ama ben bunu nasıl yapıcam bu radyoyu bana arkadasım kurdu 2 gündür yayın yapamıyorum bugun yapmak istiyorum lütfen yardımcı olun

Sunday, 5.08.2012, 13:54

radyo sorunu

merhaba benim radyom arkadasımın sitesine kayıtlıydı ücretli fakat onun sitesinde bir sorun oldu şuanda radyoyu açabiliyorum ama kimse gelemiyor. ben baska bir siteye eklemek istiyorum radyomu nasıl yapabilirim site ücretsiz olsun lütfen.... kartanesi.tr.vu şuanda radyo açık deneme yapmak isterseniz lütfen bakın.. teşekkür ederim....

Tuesday, 3.07.2012, 19:07

ıp adresi

merhabalar bana yardımcı olurmusunuz?? ıp adresim kapalı eksi eksi görünüyor uğrastım yapamadım. lütfen yardımcı olurmusunuz. bana örnek verdiler ama yapamadım. radyo adresimi yazıyorum. Edit... teşekkür ederim şimdiden kolay gelsin.

Thursday, 21.06.2012, 15:28

radyo

MERHABA İLGİLENDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM ZATEN BENİM IP LERİM +- BUNUNLA İLGİLİ SORUN YAŞAMIYORUM DAHA ÖNCEDE BÖYLEYDİ HERKES GELEBİLİYORDU. ŞİMDİ NİK DEĞİŞTİM DJ OLARAK ŞUANDA BENİM SORUNUM DJ VE BİR ARKADAŞ OLUNCA BAŞKA DİNLEYİCİ GELEMİYOR. YANİ İKİ ARKADAŞIM DEVAMLI GELEN ARKADAŞLAR DÜN İKİSİDE GİREMEDİ NEDEN OLABİLİR ONU ANLAMAYA ÇALIŞIYORUM . BU KONUDA AYDINLATIRSANIZ SEVİNİRİM TEŞEKKÜRLER

Wednesday, 20.06.2012, 22:37

dinleyici

tekrar slm melye hanım biraz önce geldiginizde provakasyon vardı arkadasım o çıktı herkes girdi nasıl oluyor yardımcı olurmusunz lütfen teşekkürler...

Wednesday, 20.06.2012, 22:18

ıp açık dinleyici gelemiyor

melye hanım merhaba ıp açık ama dinleyici suanda giremiyor neden olabilir acaba:?? biraz önce siz geldiniz ama suanda kimse giremiyor Edit / teşekkürler ilginize

Wednesday, 20.06.2012, 18:43

ıp eksi görünüyor

merhaba melye hanım benim ıp numaram eksi görünüyor radyoya gelip bakma şansınız var mı? önceden artı-eksi görünüyordu şimdi nik değistim eksi eksi görünüyor. Edit... lütfen ilgilen,rmisinz. teşekkür ederim.

Wednesday, 23.05.2012, 12:06

Radyo

SLM MELYE HANIM Sitemi bozulmuş. ben şimdi radyoyu başka linkle yenidenmi açıcam. yoksa sadece linkmi değişicem. teşekkür ederim.

Wednesday, 23.05.2012, 11:08

radyo

slm meral hanım evet artı eksi öyle gösteriyor. herhangi bir sürüm değişikliği yapılmadı. farklı bir dj devretmedim çünkü radyomuz yeni henüz bir farklı dj yok. birgün önce radyoya benden hemen sonra gelen bir arkadaş var girebiliyordu her defasında fakat geçen akşam başka bir arkadaş girebildikten sonra devamlı giren arkadaşım girebildi. aslında o her zaman giren arkadaşım kendisi rahatlıkla hergün girebiliyordu. dün akşamda ise hiç kimse giremedi. SID: 1294790 numara bu meral hanım teşekkür ed...

Wednesday, 23.05.2012, 08:37

portlar açık olduğu halde radyoda dün sorun yaşadım.

merhabalar, benim portlarım açık fakat dün radyoya girilmedi. baska radyolara giriliyor bizim radyoya girilmiyor. Neden kaynaklanabilir portlar açık (artı- eksi) var. yardımcı olurmusunuz. şimdiden teşekkür ederim...

Friday, 27.04.2012, 14:24

tema indiriyorum fakat daha sonra dosya biçimlendirilemedi diyor.

merhabalar ben tema indiriyorum. ve daha sonra biçimlendirilemedi diyor. bunun sebebi nedir acaba?? yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkür ederim. birşey daha sorucam arkadaşım tema yerleştirmiş fakat dj tema görünüyor ama bizde görünmüyor sadece beyaz ekran açılıyor. bunun nedeni nedir acaba.... İYİ ÇALIŞMALAR.....

Tuesday, 24.04.2012, 14:50

dj sorunu

çok teşekkür ederim melye hanım iyi çalışmalar......

Tuesday, 24.04.2012, 14:34

dj sorunu

teşk ederim melye hanım yani şunu anlıyorum radyonun adı dj denizkızı ile açıldığıysa başka dj nikte alsa kendi adı görünmez yine dj denizkızı olarak radyo açılır. peki dj ligi devredersemde yine denizkızı olarak mı çıkacak. dj yapanın adı çıkmaz yani.

Tuesday, 24.04.2012, 13:48

dj girişinde sorun

merhabalar ben bir şey sormak istiyorum. dj girişinde flatcast tan giriş yaparken logout yapıyoruz take over basıyorum. sdı numaralarını giriyorum. diger dj nikini ve şifresini giriyoruz. yine radyoda denizkızı olarak çıkıyor. başka dj ismi çıkması gerekirken. radyoda yine dj denizkızı olarak görünüyor. yardımcı olurmusunuz bu konuda teşekkür ederim.

Monday, 23.04.2012, 14:04

tema

tmm melye hnm geldi msj okudum... tesk ederim... ben şöyle anlayatım size ben yeni tema kurmak istiyorum fakat nasıl yapıcam temayı buldum kurmak istediğim fakat radyonun teması olarak nasıl yapıcam onu bilmiyorum.....

Monday, 23.04.2012, 14:03

tema

melye hnm bana cvp yazmışsınız ama okuyamıyorum tıklıyorum sadece kendi notum çıkıyor nereye yazdınız acaba anlayamadım.......

Monday, 23.04.2012, 13:28

tema değiştirmek istiyorum.

merhabalar ben tema değiştirmek istiyorum fakat seçtiğim temayı gerçek boyut yapıp kopiliyorum radyoda url açıyorum ama kopilenmiyor. bana yardımcı olurmusunz. yanlışlık yapıyorum ama nerde..... yoksa hepsimi yanlış...

Friday, 20.04.2012, 12:53

dj olarak

meral hanım merhabalar kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama konuyu iyice anlayıp yapmak istiyorum. korkmayın anladım bayaaa.... ben dj olarak giriş yapıyorum . yani dj olan benim. annemde açtığım radyoya dinleyici annemdeki portları açmadan ıp sini sabitlemeden gelebilirler mi? yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum. bu arada hayırlı cumalar.

Friday, 20.04.2012, 12:03

ıp sorunu

merhaba nuriye hanım laptopu devamlı her yere götürmüyorum. sadece hafta sonu bir gün annemde giriyorum. ordaki bilgisayarda önceden radyoya giriyordum. fakat şimdi portlarımı açtım ve ıp sabitlediğim için giremiyorum sanırım. oraya gittiğimde otomatik tıklıyorum ıp yi . meral hanımda anlattı fakat radyoya giriş sağlamam için annemdeki bilgisayarın portlarını ve ıp sabetlemem mi gerekiyor. teşekkürler....