Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Friday, 21.09.2012, 15:31

Yazar: Relax..

Bu Isim Neyin Oluyor Oyunu

Alıntı sahibi "pismicrop" Abdülrezak Bunu tanimiyom ileride tanisirsam mutlak anlatirim Tabisi size---- Alıntı sahibi "Melye" Murteza Tabisi yukardaki Murtezayi biliyom ve taniyom-------nerdenmi ? Kendilerii bahcemde YASAR Murteza------- Tabisi bunu ayirmak gerek nasilmi hemen kisaca anlatmaya calisiim--------- Murt + eza = Murteza MURT---- Mersin ağacının yazın olgunlaşan, bezelye büyüklüğünde, morumsu siyah ya da beyaza çalan yeşil renkte, çeşitli hastalıkların tedavisinde kullanılan meyvesi....

Monday, 17.09.2012, 21:35

Bugün kendinizi nasıl hissediyorsunuz

Tabisi------------------------------------>

Monday, 17.09.2012, 21:32

Üstteki Üyenin Yazdığı Şarkıcıyı Dinlermisin?

Tabisi dinlemem cok soft sölüyo-----------------> ben hard damar severim------------------------>Ibo Tabisi Tabisi gibim --------> tabisi Bergen gibim------ BERGEN -----?

Monday, 17.09.2012, 21:27

ÜSTTEKİ ÜYENİN NESİNİ BEĞENDİN :))

Hep sen denk geliyon bana bre Zenobia <<<<<<<<<<<<<<<<<<<< >> Zenini dedim O sunu Dedim bia sini dedimm geri ne kaldi Avin------------------------> avisi tabisi diyemm

Monday, 17.09.2012, 21:21

Bu Isim Neyin Oluyor Oyunu

Tabisi taniyorum------------Mehtap sadece Mehtap li gecelerde ANIL irdi inanmiyanlara ispahati asagida -------------------------------> >>>>>>>>> ANIL

Monday, 17.09.2012, 21:12

Şu an İçinizden bir ses ne diyoo ??

Tabisi benimde icimdee bi sescik bulunuyoo diyoki>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>kankisimi üzen beni bulur karşisinda--------------------------- ------------------->

Friday, 14.09.2012, 00:45

Su an hangi moddasin ?

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Friday, 14.09.2012, 00:17

Üstteki Üyeye Nasil Bir Hediye Verirdin ??

Tabisi KAR I delen bisey bulamadim yoksam onu verirdim--------------------------------->Sansina küs -----

Friday, 14.09.2012, 00:06

Üstteki Üyenin Yazdığı Şarkıcıyı Dinlermisin?

Tabisi dinlemem damarciyim midem alt üst olur------------------------------ Ibo tabisi Tatlisesi dinlermisin

Thursday, 13.09.2012, 15:07

Düşün ki o bu konuyu okuyacak..ona ne söylemek isterdin?

Tabisi karsiabilisin---------------->tipkin ben gibim-----------> yane demem sudurki Avini hic begenmedim cincikmasi gibim olmus------ ----> ilki yakusukluydu yane Avilere Tabisi cok önem veririm kendi avimden belli oluyo nede olsa

Thursday, 13.09.2012, 15:00

Tabisi -------------------> hem herzamankiden cok -------------> Tek düsünen sensin bu kiyanida unutmam

Thursday, 13.09.2012, 14:56

Üstteki Üyeye Nasil Bir Hediye Verirdin ??

Tabisi Bunu--------------------------------> al bakem kücük veya büyük gelidiginde söle basina göre ayar edip yollaris------------------>bu kiyamida unutma

Thursday, 13.09.2012, 14:48

Simdi Suanda Ne Yapmak Isterdin.. ? Icinden Gecen Nedir ..

Tabisi zamanim olsa Forumu evirip cevirip altini üstüne getirip------------------------> sonrada vinnnn

Thursday, 13.09.2012, 14:43

Su an hangi moddasin ?

Tabisi<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>>>>>>

Thursday, 13.09.2012, 14:40

Sana Ne Çağrıştırıyor? Oyunu

Tabisi Sende bunu------------------------------------>

Thursday, 13.09.2012, 14:28

Alıntı sahibi "Oqus Pokus" Yalnız her an O'ndan mesaj gelebilir, hattı meşgul etme Tabisi diyemiyom Hanisi diyom >>>>>>>>>>>>>>><<<<< o halen yok

Thursday, 13.09.2012, 14:26

Isim bulma oyunu

Tabisi Tahsin -----------------------------> Nerden taniyom ? Hatirlamiyom onun icin kisa kesiyom

Thursday, 13.09.2012, 14:24

evet-hayır oyunu

Tabisi kullanmis ---------------------------->olusuna önem vermiyenlerin Güselmisin ? -----------------------------> yoksa sadece icin mi güsel