Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 18.01.2017, 16:09

Yazar: 012BeNeTToN

Radyo ismi

Selam Yetkili arkadaslar 1432686sid nolu radyomuzun rulet te BoZLaK~Fm olarak isminin gözükmesini rica ediyorum... ilgi ve ALakalariniza Simdiden Tesekur ederim saygilar keyifli forumlar dilerim...

Saturday, 10.10.2015, 13:02

»•€LAVEDA ALATURKA AiLESi SON TEMAM•«

»•€LAVEDA ALATURKA AiLESi•« Bir Zamanlar Ben Bir Forum Acmisdim. Malesef Bir Kizginliga Kapattim. Bazi Nedenlerden Dolayi..Fakat Alaturkaya Gecdim Burdada Bazi nedenlerden. Dolayi Yapilan Haksizliklar Beni Rahatsiz €tmeye Basladi Katlanamiyorum.. Bir kac gün Önce Bir üye Arkadsimda Pest Etti Ayrildi Ben Hiç Anlamis Deyilim. Bu Konulara Konuyu Uzatmaya Gerek Yoq Lafin Kisacasi Ben Bu Alaturkayi Birakmaya. Karar Verdim... Bütün Alaturka Ailesi Hakinizi Helal €din iyi Yada Kötü Günler Yasadik. Siz...

Sunday, 4.10.2015, 00:09

Flatcast Fcp Tema... Ölüme Bes Kala...// 012BeNeTToN //

Alıntı sahibi "Atilla_Ky" Emeginize saglık, paylaşımınız için teşekkür ederim Benetton. hoş bir çalışma olmus kutlarım Ben Tesekür €derim Atila Bey Güzel Yorumun için...

Saturday, 3.10.2015, 17:46

Flatcast Fcp Tema Ne kadar Kizsamda Yinede Seviyorum Seni Kiz..// 012BeNeTToN //

PSD İndirme LİNKİ >>>>>>> PSD Dosyasi Arkadslar Üzerinde Calisabilirsiniz Linke Tikla İndiriniz.....!

Monday, 28.09.2015, 22:09

Flatcast Fcp Tema..Biliyormusun Seni Nasil Sevdigimi // 012BeNeTToN //

Kimseye BORCUM yok...! / Verilecek HESABIM yok...! PİŞMANLIĞIM yok...! / EyvALLAH' ım hiç yok...! Benim olan KIYMETİNİ...OLmayan HADDİNİ bilecek...! Veee DİYORUMKİ ...! Beni Gerçekten Tanımak Istiyorsanız, Ya İyi Bir DOST Olun Ya da Sağlam Bir DÜŞMAN. Gitmekle Gidilmiyor ki ,,, Aklın Kalır , Yüreğin Kalır , Gidemezsin...! Gözlerim Kalır Hayalinden İstesende Silemezsin...