Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 10.10.2012, 14:03

Yazar: cilaliibo

Selam

EMEĞİNE YÜREĞİNE SAĞLIK.

Thursday, 4.10.2012, 01:26

selam

emegine saglık cagatay hepsi biribirinden süper..

Thursday, 4.10.2012, 00:59

selam

cagatay arkadaşım eline emeğine sağlık süper indexler ama yarısı indirilemiyor..dosya bulunamadı diyor..

Thursday, 4.10.2012, 00:57

selam

cagatay arkadaşım index lerin süper eline koluna sağlık..ama çoğu indirilemiyor dosya bulunamadı diyor..

Thursday, 21.06.2012, 18:16

selam

Onur kardeşim çok tşkr ederim allah razı olsun senden..nihayet yaptım.)

Thursday, 21.06.2012, 14:07

index açmama sorunu

selam onur kardeşim...iyi forumlar öncelikle kolay gele...indexi tr.gg de açması için nasıl yapmam gerekiyor kaydederken falan...web page maker ile yaptım index i..

Thursday, 21.06.2012, 12:02

sitemde hic bi sey görünmüyor

selam arkadaşlar iyi forumlar..ben index yaptım ilk defa ve siteye yerleştirdim..ama adresten girdiğimde hiç bişey görünmüyo herşeyin üzerinde x işareti var.yardımcı olursanız sevinirim..kolay gele.

Wednesday, 20.06.2012, 00:26

index sorunu

radyoyu bana bi arkadaşım kurmuştu..bu yüzden siteninde şifresini falan bilmiyorum..index değiştirmek için ne yapmam lazım..radyo ismi duygu-selifm.tr.gg.....bu isimle siteye girmek istiyorum index değişmek için ama giremiyorum şifresini bilmiyorum index nasıl değişcem..

Wednesday, 20.06.2012, 00:06

index sorunu

selam arkadaşlar..öncelikle herkese kolay gelsin iyi forumlar.. ben radyomu uyarladığım sitemin şifresini unutmuşum...radyo index ini değiştirecem ne yapmam lazım..yardımcı olursanız çok mutlu olcam..