Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 13.10.2016, 10:35

Yazar: roy

20. Yüzyılın En Büyük Lideri Mustafa Kemal...

Mustafa Kemal, her şeyden önce yorulmaz bir savaşçıdır; işine sertlikle, eserine gönülden bağlanmıştır. Çok hareketli, sabırlı, dostluklarına sadık fakat onların egemenliği altına girmeyen bir mizaç. Her şeyde gösterişten nefret eder, ancak her şeyle ilgilenilmesini de şart koşar. Anlattıklarındaki açıklık, çarpıcı niteliktedir; hafızalarda asıl kalan şey, kanıtlamadaki berraklık, tabirlerdeki isabettir. Gözlem yapma becerisi en ileri derecede gelişmiş, hiçbir şeyi rastlantıya bırakmıyor. Kendi...

Friday, 7.10.2016, 21:42

Flatcast Tema - Mavi Türkü / Maviye Boya /

Alıntı sahibi "[C¤] KARDELEN [C¤]" Çok asiL duruşLu temaLar oLmuş.Emeğinize göz nurunuza sağLık.KeyifLi yayınLarda kuLLanıLsınLar... Kardelen, tşkler beğeni v yorum için

Tuesday, 4.10.2016, 13:48

Alıntı sahibi "KRALİÇE SULTAN" Roy harika temalar olmuş.Kullanışlı ve çok hoş tasarımları ile...Hayatla barışık pozitif mesajlar vermesi de çok anlamlı...Güzel enerjinizi görüyorumm...Başarılarınızın devamını diliyorum güzel emeklerinize sağlık.... [/quote Kraliçe Sultan- Beğeni v güzel yorumunuz için çok teşşekürler!

Tuesday, 4.10.2016, 13:44

Tamer v Mustafa Çilek, yorumlariniz için tşkler

Tuesday, 27.09.2016, 19:51

Öyle bırakıp gitme Sarılmadan doya doya Al eline gök fırçayı İçini maviye boya Deniz ol dalgan olayım Sahil ol kumun olayım Martina kanat olayım Tüyümü maviye boya Bırak el nederse desin Doğru yalan söylensin Senin sesine benzesin Sözumu maviye boya İstersen gel barışalım İstersen helallaşalım İstersen vur çıksın canım Kanımı maviye boya

Monday, 25.04.2016, 11:29

Flatcast Tema / Her AŞK bitermiş/

PisMicrop seni nie kaçirdin sen bunu Tşkler yorum için

Sunday, 20.03.2016, 20:58

Flatcast Tema /Love me /

Alıntı sahibi "ZENoBIA" Ben ne değerlendirme yaparım nede yorum yazarim..Neden diye sor bi hele.. 1.. Jüri değilim. 2.. Temadan hiç anlamam. 3.. Psd ne??? yenen birşeymi? <<<<<<<<<<<<<<<<gitti ,yokk ,addaa 1. Sen Juri olmalıydın 2. Profosyenel bir temacisin 3. PSD: Tropikal meyvedir bizim buralarda pek yetişmez

Saturday, 19.03.2016, 20:32

Flatcast Tema /Love me /

Oğuz, çok tşkler beğeni v yorum için. Forumun işleyiş v kriterileriyle ilgili yaptiğin açiklama v hatirlatma için çok tşkler. Bana göre bu forumda ki juri üyeleri v yöneticiler, bu işi bilen profosyonel kişiler tarafından oluşmali, siz bunlara bu yetkiyi verirken bütün bunlari göz önünde bulundurmaniz lazim. Kişi/ kişilerin,PSD ile ilgili hiç bir bilgi v birikimi yoksa,bununla ilgili görüşte belirmemeli. Herneise, ben rahatsizliğimi ifade etmeye çaliştim... Tekrar tşkler ilgi v bilgilendirdiğin ...

Saturday, 19.03.2016, 19:57

SEN Sonum Ol__ Flatcast__ Fcp________ ZENoBIA (İthaf ettiğim)

Zenobia, Çok hoş bir tema olmuş, verdiğin emek ve paylaşımın için çok tşkler!

Thursday, 21.01.2016, 19:37

♥SEN SEVDA Mısın? ♥ Flatcast,Tema, ZENoBIA

Zenobia,Ellerine sağlik çok güse bir temal olmuş. Özellikle butonlar çok hoş olmuş. Keep up good work...

Thursday, 21.01.2016, 11:01

Flatcast Tema için PNG Button

Kraliçe Sultan, beğeni v yorum için tşkler.

Sunday, 17.01.2016, 14:09

Zenobia, Çok tşkkler güsel yorum v beğeninin için.

Friday, 15.01.2016, 22:40

Süslü , Siyah v Tamer yorum v beğeninnizden dolayı tşkler.

Wednesday, 13.01.2016, 18:16

Kraliçe Sultan, Çok tşkler güsel yorum ve beğenin için.