Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Friday, 18.01.2013, 11:07

Yazar: Karoglan

Flatcast Dini Tema, Flatcast islami Tema,( Allah ve Muhammed Yazili Sütunlar) by Karoglan

Flatcast Dini Tema, Flatcast islami Tema,( Allah ve Muhammed Yazili Sütunlar) by Karoglan Flatcast Dini Tema, Flatcast islami Tema,( Allah ve Muhammed Yazili Sütunlar) by Karoglan

Friday, 18.01.2013, 10:53

..::Hayırlı Cumalar::..

Cumaniz Mübarek olsun 18 Ocak 2013 Karoglan Rasit Tunca

Wednesday, 16.01.2013, 09:33

Çekip Gidişlerim Dönmemi dört gözle Bekleyenler oldugundandir

Çekip Gidişlerim Dönmemi dört gözle Bekleyenler oldugundandir. Hic Geri dönmemi bekleyen ve isteynelerim olmasa cekip gidermiydim. Onun icin giderken kapyi carpmayin ki aralik kalsin ardindan bakanlar olsun gelirmi geri diye bekliyenler olsun Günes bir daha dogmuyacaksa niye batsin Allahin bir ismi baki dir Batmayan günes.Dünya günesden koptu amma ayrilip gitmedi ona bagli kaldi . Ay ise dünyaya asik dünya ay denen uyduyu da sevgisi ile günese tabi edendir. Ardimizdan bakanlar var ise, dünya gib...

Sunday, 13.01.2013, 23:17

Parayi seven Aslaklara, Karoglanin sözü

Yeni evlendim ve avusturyada kiralik ev tutum ve tasindim fakat evin kornejleri yok perde aldim bir hafta pencerelere perde diye caput gerdim perdeleri takamadim sonunda bir yakinimdan matkap istedim geldim iki saatligine takdim kornejleri geri verdim geldim aradan zaman gecti bir markete ucuz bir matkap gelmis baktim heves ettim benimde matkabim olsun dedim amma matkapta vites sistemi yok telteke bastikca hizlaniyor yavaslatma sistemi yok hanim dedi olsun dedi al dedi alda ele muhtac olcagine k...

Sunday, 13.01.2013, 23:04

( biraz tebessüm :) HASRET VE gizem06

Yeni evlendim ve avusturyada kiralik ev tutum ve tasindim fakat evin kornejleri yok perde aldim bir hafta pencerelere perde diye caput gerdim perdeleri takamadim sonunda bir yakinimdan matkap istedim geldim iki saatligine takdim kornejleri geri verdim geldim aradan zaman gecti bir markete ucuz bir matkap gelmis baktim heves ettim benimde matkabim olsun dedim amma matkapta vites sistemi yok telteke bastikca hizlaniyor yavaslatma sistemi yok hanim dedi olsun dedi al dedi alda ele muhtac olcagine k...

Saturday, 12.01.2013, 22:03

Zararın Neresinden Dönersen Kardır

1994 veya 1995 Seneleri olcak Avusturya nin Gmund ili Schrems Belediyesinde oturuyorum. Waidhofende yaklasik 20-22km uzakta bir firmaya iş başvurusu ıçın yola çıktım arabayla iki kilometre gittim icimden bir ses Zararın Neresinden Dönersen Kardır diyor bende düşündüm zaten yola ciktik yolunda bir kismini gittik bunun eger benzinden tasarufu olcaksa zaten benzin gitti kar neresinde diye yola devam ettim. sonra waidhofen kavşagina geldim yine ayni ses Zararın Neresinden Dönersen Kardır diyor dedim...

Saturday, 12.01.2013, 21:55

Eger Bir işinde önüne bir engel ciktiysa vazgec o işden bilki o senin icin hayirli degil

Eger Bir işinde önüne bir engel ciktiysa vazgec o işden bilki o senin icin hayirli degil 1999 senesinde Avusturyada Bir bucuk senelik kazancimi tasarruf ettim yaklasik 200 bin schling birikti bir sene gecince zekatini türkiyeye yolladim bunu enişteme söyleyince 1999 sene sonunda izinimizi türkiyede gecirelim birlikte gidelim dedi hem dedi parani edit yada edityatirda dedi sen zekatini veriyorsun bari zakatini kendi karindan kazansin dedi. benim aklimdan fikrimden gecen birşey degildi aklima sokt...

Saturday, 12.01.2013, 21:43

Bir Hayat Dersi...

Teskkürler Melye Anlayisina hayran kaldim

Saturday, 5.01.2013, 18:56

islami index -Kirmizi Flatcast Radyo index-FTP Version - by Karoglan

islami index -Kirmizi Flatcast Radyo index-Web Version - by Karoglan islami index -Kirmizi Flatcast Radyo index-Web Version - by Karoglan islami index,Kirmizi Flatcast Radyo index,Web Version ,by Karoglan,allaturkaa.de,grafikpaylasim www.allaturkaa.de önizleme http://vaazradyo.1trk.net/radyo5/ Burdan indir

Saturday, 5.01.2013, 18:46

islami index -Kirmizi Flatcast Radyo index-Web Version - by Karoglan

islami index -Kirmizi Flatcast Radyo index-Web Version - by Karoglan islami index,Kirmizi Flatcast Radyo index,Web Version ,by Karoglan,,radyo,radyokaroglan,grafikpaylasim islami index -Kirmizi Flatcast Radyo index-Web Version - by Karoglan islami index,Kirmizi Flatcast Radyo index,Web Version ,by Karoglan,radyo,radyokaroglan,grafikpaylasim önizleme http://vaazradyo.1trk.net/radyo5/ Burdan indir

Saturday, 5.01.2013, 15:51

Yeni islami avatarlar Ocak 2013 Karoglan Design

Yeni islami avatarlar ,Ocak 2013,Karoglan Design,dini avatart,arapca yazili avatar,animasyonlu dini avatar