Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 8.02.2016, 22:24

Yazar: bylegend

Flatcast Sorunu....

Bu kadar uzun sürmemesi lazımdı nasıl bi sorunmuş bu

Tuesday, 15.09.2015, 11:07

Radyo ismi gözükmesi

Tesekkür ederiz

Monday, 14.09.2015, 23:25

Radyo ismi gözükmesi

slm hayırlı aksamlar 1486852 sid numaralı radyomuzun ismini rülette Rüya FM olarak çıkmasını istiyoruz ilgilenirseniz seviniriz

Monday, 9.02.2015, 23:43

radyo ismimizin rulette cıkması

ilginizden dolayı tesekkür ederiz önerilerinizi dikkate alacaz

Saturday, 7.02.2015, 23:24

radyo ismimizin rulette cıkması

s.a 1467312 sid nolu radyomuzun rülette isminin Yaraliguler-Fm olarak eklenmesini rica ediyoruz kolay gelsin

Sunday, 13.10.2013, 01:42

sid no tanınmıyor

Alıntı sahibi "Oqus Pokus" 1404393 Numaralı SID tanımlandı. Sorunsuzca Rulet'i kullanabilirsiniz. tskrler emeginize saglik....

Sunday, 13.10.2013, 01:19

sid no tanınmıyor

slmlar 1404393 sid nolu yeni actimiz radyo sid atamioz ilgilenirseniz seviniriz....

Tuesday, 5.03.2013, 00:28

Flatcast icin Port Acmak

yaklasık 6 aydır sorunsuz bu sekilde yayın yapıyorum port u acık bi dinleyicim oldugu zaman hiç bi sorun kalmiyor bu sekilde dvm edecez bi çözüm bulamadik saygilar

Monday, 4.03.2013, 23:45

Flatcast icin Port Acmak

burdaki anlatımıda yaptım hala kapalı gözüküyor sorun nerde anlamadım ilginiz için tşkrler ....

Sunday, 3.03.2013, 21:04

Flatcast icin Port Acmak

samsung galax s kullanıyorum wifi üzerinden bağlanıyorum her bağlandımda ıp sabıtlıyorum port da açıyorum ama hala kırmızı gözüküyor cep telefonunda portların açık oldugu söyleniyor güvenlik duvarından izin verilmesi gerekiyormus bilgisi olan arkadaslar varsa win 7 için yardımcı olabilirlerse sevinirim

Sunday, 3.03.2013, 06:05

Flatcast icin Port Acmak

s.a arkadaslar benimde bi sorunum var yardımcı olabilirseniz sevinirim forma baktım ama daha önce acilmamiş konu ben cep telefonumu modem olarak kullaniyorum bu şekilde pc ile nete giriyorum radyoda daha önce yayın yapıyordum hic bi sorun yoktu şimdilerde ben yayın aldım zaman dinleyiciler düşüyor ve radyo kapalı oldugunu söylüyorlar forumda portların açılması gerektigi yazılmıs pc den actım ama modemden açamıyorum bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi bana

Wednesday, 24.10.2012, 14:59

[Eski] Radyo Rulet AllaTurkaa Hizmetinizde

Alıntı sahibi "Melye" Alıntı sahibi "MaViDüS.Fm" SELAM 1316460 SİD NOMUN RULETTE İSİMLİ OLMASİNİ İSTİYORUM İLGİNİZ İCİN SİMDİDEN TSKLER MaViDüS.Fm AİLESİ Radyonuz MaViDüS.FM olarak Allaturkaa Rulet SID listesinde Yerini Almıştır...Hayırlı olsun güzel yayınlar ve iyi bayramlar dileriz Not : Belirli dönemler kriterlerimize uyumsuz bir durumda rulet listesindeki isimler gözden geçiriliyor...dikkat etmekte fayda var slm alaturka ailesi radyomuz eklenmiş teşekkür ederiz emegi geçenlere MaViDüS.FM ai...

Tuesday, 23.10.2012, 23:06

slm alaturka ailesi ilginizden dolayı teşekkür ederiz istatigimizin hergün yükseldini umuyoruz inş en kısa zamanda bizimde radyomuzun ismi listede olur MaViDüS.Fm Saygılarla...

Tuesday, 23.10.2012, 05:28

slm MaViDüS.Fm ve 1316460 sid nolu rodyomuz için başvuru yapmıştık henüz cvp alamadik kriterlerimiz uygun ilgilenirseniz seviniriz MaViDüS.Fm ailesi