Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 19.11.2007, 22:24

Yazar: GoNulLYoRGuNu

tema (farklı sorun)

rica ederim dediğim gibi paylaşmak yardımcı olmak en iyisi sizin konunuzu düzeltin bir altarnatif seçenek olarak sununuz

Monday, 19.11.2007, 22:02

tema (farklı sorun)

tabiki amacımız paylaşmak öğrenmek öğretmek masa üstünden explorer dosyasına (kısayol değil) sağ tıklıyoruz-->>özellikler-->>Güvenlik en altta korumalı modu etkinleştir tikini kaldırıyoruz ya da explorerdan yani internette gezinirken sayfamızdan araçlara -->> en allta internet seçenekleri-->>Güvenlik en altta korumalı modu etkinleştir tikini kaldırıyoruz not işinizi hallettikten sonra lütfen tiki tekrar koyunuz

Monday, 19.11.2007, 21:23

tema (farklı sorun)

evet sonunda oldu yardımınız için ne kadar teşekkür etsem azdır allah razı olsun sorun güvenlik ayarlarımdan kaynaklanıyormuş ama gerçekten çok ilginç

Monday, 19.11.2007, 21:16

tema (farklı sorun)

malesef bulamadım tekrar araştıracağım işte radyonun hali

Monday, 19.11.2007, 20:45

tema (farklı sorun)

arkadaşlar vista kullanıcısıyım önceden tema yükleyemiyordum mozilla sayesinde yükledim ama pc ye format atmak zorunda kaldım normal internet explorerden yayın açtım active x i yükledim sonra kapattım mozilladan aldım (mozilladan daha önce açtığımda flatcast prodac yükleyicisini el ile kurmuştum) fakat tema yükleyemiyorum temayı görüyor çift tıklıyorum listeye gelmesi gerekirken gelmedi denetleyiciyi kaldırdım kayıt defterinden de sildim tekrar yayın almaya çalıştım fakat şu an hiç tema yok 4.16...

Sunday, 9.09.2007, 20:47

Flatcast tamirhane

mozailla firefox u indirip kurdum ve sorunum çözüldü epeydir canımı sıkan bir durumdu çok teşekkür ederim

Sunday, 9.09.2007, 11:19

Flatcast tamirhane

merhabalar yeni üyeyim ben vista kullanıyorum ve tema yüklerken internet exploler hata verip sayfayı kapatıyor başka hiç bir sorunla karşılaşmıyorum benim de yukarıdaki maddeleri mi uygulumam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler...