Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 30.03.2017, 20:01

Yazar: gurbetten

GURBETTEN.yalnizsin

yorumunuz icin tsk ederim de benim tema mi güzel sizin bende payllastiginiz mi anlayamadim

Wednesday, 29.03.2017, 22:22

GURBETTEN.yalnizsin

Alıntı sahibi "P.Y." Emeginize saglik... Yorumunuz icin tsk ederim...

Tuesday, 28.03.2017, 20:59

GURBETTEN.sadece onu cok özledim

Alıntı sahibi "MUSTAFA ÇİLEK" Güzel paylaşım için tşklr emegine yüregine saglık Yorumunuz icin tsk ederim...

Tuesday, 28.03.2017, 20:59

Alıntı sahibi "Ozdenkaya" paylaşım için teşekkürler emeğinize sağlık Yorumunuz icin tsk ederim...

Tuesday, 28.03.2017, 20:57

GURBETTEN.özlemin dili olsaydi

Alıntı sahibi "MUSTAFA ÇİLEK" Güzel paylaşım için tşklr emegine yüregine saglık Yorumunuz icin tsk ederim...

Tuesday, 28.03.2017, 20:55

Alıntı sahibi "Ozdenkaya" Paylaşımınız için sağ olun çok güzel. Yorumunuz icin tsk ederim...

Tuesday, 28.03.2017, 20:54

GURBETTEN.elimde kalan

Alıntı sahibi "by-dadas" Birsey deil

Tuesday, 13.12.2016, 17:55

Alıntı sahibi "DadaS:Fm" Eline saglik paylaşim için tşk abla Yorumunuz icin tsk ederim...

Tuesday, 13.12.2016, 17:54

Alıntı sahibi "Bilgikurdu" Emeğinize sağlık. Tsk ederim...

Tuesday, 13.12.2016, 17:53

Alıntı sahibi "DadaS:Fm" Eline sağlık güzel paylaşim icin tsk birazdaha çaba göstersen daha güzel calişma ola bilir Yorumunuz icin tsk ederim...

Sunday, 27.11.2016, 20:13

GURBETTEN.elimde kalan

Alıntı sahibi "DadaS:Fm" Paylaşim için tşk eline saglik Yorumunuz icin tsk ederim...

Thursday, 31.03.2016, 21:55

flatcast radyoda yayinda cizirti sorunu...

Atilla bey " Bu arada tüm sonuclara rağmen değişen birsey yoksa yeniden format seçeneğide unutmayınız " diye öneride bulunmussunuz.Maalesef oda sorunu cözmedi.Sorunu ilk yazan bendim 4 aydir da hala sorunu cözmeye ugrasiyorum.Sunuda belirteyim format da cözüm olmadi...silip yüklemek de... ben su anlik cözümü Media player ile yayin yapmakda buldum

Friday, 8.01.2016, 01:43

Alıntı sahibi "Tomato54" Ses kartınıin son versiyonunu yükleyip yeniden kurun düzelecektir. Çünkü Wndows'un güncellemeleri karşısında, ses kartının eski versiyonu yeterli gelmemektedir. tsk ederim bide onu deneyecegim hala devam ediyor sorun cünkü ...

Sunday, 15.11.2015, 17:49

Ilginize tsk ediyorum ama söylenen iki yöntemde bir ise yaramadi.bunlari zaten yapmistim daha öncesi