Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Friday, 30.01.2015, 17:32

Yazar: VuslatGülleri

Sizde ilan vermek istiyorsaniz, bu basligi mutlaka OKUYUN !!

Ben AllaTurkaa Banneri Değil , Menüsü Ekledim Kabul Edilmez mi Dost Sitelerimize Ekledim , Ama Yinede İlanımızı Kabul Etmediler.

Monday, 17.11.2014, 19:37

Flatcast Temaya Slayt Nasıl Eklenir Bilgisi Olan Var mı

Merhaba Arkadaşlar ! Flatcast Tema'ya Değişen Resimler Nasıl Eklenir , Bilgisi Olan Var mı , İnternette 2 Saat Boyunca Araştırdım Bir Bilgi Bulamadım , Yani Öyle Bir Özellik Var Mıdır , Belkide Yoktur , Ama Bir Radyo'yu Ziyaret Ettiğimde Adamın Biride Yapmıştı , Hoşuma Gitti , Bilgisi Olan Var mı ? Tamam Sorun Çözüldü Arkadaşlar ! Google'ye Flatcast Slayt Yazdım Şimdi Gösterdi , Konu Kilitlenebilir , Vesselam ..!

Sunday, 9.11.2014, 17:02

Şu an İçinizden bir ses ne diyoo ??

Bir Yandan Şeytan , Bir Yandan Nefis , Vallahi Derttir Kurbanım ..!! Sorsalar Cihad Nedir , Derdim Nefsinle Cihad , Şeytanla Cihad...! Uyan Be Gaflet Uykusundan , Zaman AhirZaman , Gel İmanını Kurtar..!!

Sunday, 9.11.2014, 16:45

Kendime Not ;

Ahiret Kardeşliği Ve Dostluğu Başkadır Gülüm , Yalan Dostlardan Yalan Arkadaşlardan..! Uzaklaş Ey İki Gözüm , Seni Allah İçin Seven Kimse İle Muhabbet Et..! Nefsine Tabi Olan ..! Kimselere Sırrını Verme..! Nefsiyle Sana Bakan Kimselerle Samimi Olma..! Kalbinde İslamın Güzelliği ..! Olan Kimseleri Unutma ..! Hakikat Yolundan Gidenlerin Dualarından Mahrum Kalma..!!

Sunday, 9.11.2014, 16:39

Düşün ki o bu konuyu okuyacak..ona ne söylemek isterdin?

Ağla Yüreğim , Ağlamak Güzeldir , Herzaman Derdimya : Yalnızlıkta Güzeldir , Yeterki Kendi Alemini Cennete Çevir Kurbanım..!!

Friday, 7.11.2014, 20:32

Hayata Ve Aleme Nasıl Bakarsan Öyle Yaşarsın , Mutluluk Zor Değil , Umutlar Olduça..!! Hayatı Güzel Yapan , İçimizdeki Güzelliklerdir..! Allah Kalbini Sevsin , Kalbin Sevgi İle Yaşasın ..!! Mutluluğun Anahtarı Sende İse , Sana Bütün Kapılar Açılır , Yeterki Yüreğin Temiz Olsun..!!

Friday, 7.11.2014, 20:22

Düşün ki o bu konuyu okuyacak..ona ne söylemek isterdin?

Sevdiğime Derdim ki : Sen Benim Duamsin , Dualarimdasin , Seni Unutmadım..!! Ömür Bitsede , Zaman Geçsede , Vuslat Olmasada , Sen Yüreğimdesin Yarim..!!

Friday, 7.11.2014, 20:17

Buğulanmış bir cama ne yazardınız?

Allah'tan Rahmet Yağmurunu Dilerim , Yağmur Bana Şifa Veriyor ..! Yağmuru İzlemek Bana Huzur Ve Mutluluk Veriyor , Yağmuru Seviyorum Yazardım

Friday, 7.11.2014, 20:11

ŞU ANDA HANGİ PARÇAYI DİNLİYORSUNUZ ?

Mehmet İnan : Ne Gülersin İnsanOğlu...!! Cennetle mi Müjdelendin Ne Gülersin İnsanOğlu..!!

Friday, 7.11.2014, 20:04

Kapak Sözler :)

Küfreden Birine Karşı Bile Susmak En Güzel Edeptir.! Kullar Bilmesede Mevla Bilirya ..! Kimsenin Yaptığı Yanına Kalmazki , Bu Dünya Kime Kalmışki Sana Kalsın..!!

Friday, 7.11.2014, 20:01

Karalama Defteri...

Geçen Geçmiştir , Geçmiş Tozdur Üfle Gitsin , Geçmişe Mazi Derler , Alemde Her Mahlukat Fanidir..!!

Sunday, 2.11.2014, 23:00

Dost İstersen Mevla Yeterlidir , Mevladan Ne Dilersen Kalbinle Dua Et..

Sunday, 2.11.2014, 21:43

VuslatTheme Ve Mevlana Teması - VusLatGülleri

Eyvallah Sağolasınız , Yorumunuzdan Dolayı Teşekkür Ederim..

Sunday, 2.11.2014, 15:37

Güzel Yorumlarınız İçin Teşekkür Ederim Canlar , Aslında Bilseydim Renk Çeşitlerinide Hazırlar Ve Paylaşırdım , Yinede Hayırlısı Olsun , İleriki Zamanlarda İnş Farklı İslami Temalar Yaparım Ve Paylaşırım , Hayırlı Akşamlar Dilerim Vesselam..

Saturday, 1.11.2014, 20:01

Güzel Kardeşim , Bu Sadece Bir Eldir , Elin İçindede Bir Gül Vardır , Ama Bayan Elimi , Erkek Elimi Bilgim Yoktur , Temayı Hazırlarken Eklemiştim , Aslında Gül Ekleyecektim Ama Dedim Bir Elin İçinde Gül Olsun , Yorumunuzdan Dolayı Teşekkür Ederim , Kullanmak İsteyen Kullanır , Kullanmak İstemeyen Kullanmaz , Ben Sadece Hazırladığım Bu İslami Temayı Paylaşmak İstedim Vesselam..

Saturday, 1.11.2014, 18:59

2014 VuslatTheme - İslami Tema , Mevlana Tema - Gece Teması Merhaba Arkadaşlar! Bir Kaç Gündür İslami Bir Tema Yapmayı Düşünüyordum , Bu Akşam Hazırlamak Nasip Oldu Canlar , İnş Bu Temamızı Beğenirsiniz , Profesyonel Bir Tema Değil Ama Yapabildiğimiz Kadarı İle Yapıyoruz , İslami Radyo Sahipleri Hayırla Kullansınlar. Bizlere Bir Dua Etmesi Yeterlidir İnşallah. Şimdiden Yorumlarınız İçin Teşekkür Ederim , Zamanla İnşallah Daha Güzel Temalar Yaparız Ve Paylaşıma Sunarız..

Thursday, 30.10.2014, 16:24

yarin öleceginizi bilseydiniz ne yapardiniz

Hocamın Kabristanına Giderdim Ve Yanına Kendi Mezarımı Kazardım.. Sürekli Dua Ederdim , Kuranımı Okurdum Ve Kabirleri Gezerdim ..

Thursday, 30.10.2014, 15:48

Her Gecede Ayrı Bir Güzellik Arıyorum , Gecenin Güzelliğine Hayranım.. İçimdeki Ses , Gecenin Sesini DinLe Diyor , Alemin Sırlarını Keşfet Diyor..