Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 15.11.2009, 09:32

Yazar: dj_antikor

PC'im Kasıyor !!!

Beratcan yardımların için teşekkürler..Bendeki Svchost yani zararsız.Blaster'lada taramayı deniyim.

Saturday, 14.11.2009, 22:48

PC'im Kasıyor !!!

60 saniye sonra kapanacaktır hatası almıyorum.. Buda benim PC'nin sogutucu resmi , sogutucum temiz..

Saturday, 14.11.2009, 20:27

PC'im Kasıyor !!!

beratcan, bunuda düşündüm ve laptop olmasına rağmen PC'i söktüm.içinde zaten 1 tane fan var.Buda pek yararlı olmuyor sanırım işlemciyi soğutmaya..1 Sene öncede aynı PC'i kullaıyordum o zaman hiç mi ısınmıyordu bu işlemci.. ****ONUR*****, bazen Görew Yöneticisinde SVCHOST.exe %47 CPU yiyor.Bunuda sonlandırınca Windows 30 sn. sonra kapatılacak yazıyor.Güvenli modda tarama yapıcam kaspersky güvenli modda aktif olmuyor.O yüzden tarama yapamıyorum. Yakusuhlu, driverlarla ilgili bir problem olduğunu d...

Saturday, 14.11.2009, 16:19

PC'im Kasıyor !!!

Arkadaşlar bilgisayarımı açıyorum 10 - 15 dakika sorunsuz çalışıyor.Herhangi bir işlem yapmadığım halde PC kasıyor ve kolay kolay açılmıyor.Görev Yöneticisinden performansa baktığımda CPU KuLLANIMI % 100'den aşşağı düşmüyor.Forumlarda birz araştırdım kimi ccleaner kullan , kimiside Ad-aware ile spyları temizle yazmış.Hepsini uyguladım fakat hiç bir değişme yok..Yardımlarınızı bekliyorum.. Bilgisayarımın Özellikleri ; İşlemci ; İntel(R) Pentium(R) M Processor 1.86 GHz Ram : 256+256 512 MB RAM Ekr...

Wednesday, 2.09.2009, 04:25

Sana Aglayan Kimdi Themes

Ara sıra duygusaLLarmm qLince yapıorum öLe..

Friday, 12.06.2009, 12:01

Msn Plus Ses Dosyalarındaki Hata :S

Arkadaşlar msn plusda karşıdakini kayıtlı olan bi ses göndermek istediğimde şöyle bir hata alıyorum. HATA ; Girdiğiniz komut tanınmadı.iletinin bir komut olması kastedilmediyse, başına ikinci bir ''/'' koyun.

Saturday, 25.04.2009, 22:50

Format Hatası

Kardesim bak ayrı 1 tane daha laptop'um var ... Fujitsu Siemes 128 Ekran Kartı 512 MB RaM XP SP2 işletim Sistemi var PES2009 oyununu Sorunsuz Oynuorum. Ancak Casper Nirvana Pc özelliklerim onun 2 katı Casper Nirvana 375 Ekran Kartı 1 GB RaM Vista SP1 İsletim Sistemi ancak oyuna girdiğimde böyle bi sorun alıyorum bu sorunuda Vistanın yarattığına adım kadar eminim ...

Friday, 24.04.2009, 13:21

Format Hatası

Sadece C: sürücüsüne format atıp Xp 'e çevircem D: sürücüsünde PC'nin tüm Driverları bulunuyor hem vista , Hem xp için o açıdan bi problemim yok tek sorunum KUR'a HOŞGELDİNİZ yazısını görebilmek

Friday, 24.04.2009, 13:08

Format Hatası

Arkadaslar Gecen ay bir Laptop aldım.Casper Nirvana 160 GB HD , 1 GB Ram , 2.00 İşlemci Hızı , 375 Mb ekran Kartı , SP 1 Windows Vista ,,,,,, Dediğim gibi Vistaya 1 ay dayanabildim..XP yapmak istiyorum ancak biraz problem yaşıyorum inşalllah sizin yardımlarınızla düzelticem... SORUN : 1 : Bir sorun algılandı ve bilgisayarınızın zarar gormesini önlemek için windows kapatıldı. Bu durdur hatası ekranını ilk kez goruyorsanız, bilgisayarınızı yeniden başlatın.Bu ekran yeniden karsiniza çıkarsa aşağid...

Saturday, 29.11.2008, 07:18

DirecT X Sorunu !

Arkadaşlar bilgisayarıma oyun içi JOYSTİK yüklemeye calısıyorum ancak her seferinde şu hatayı veriyor . Please make sure that you have installed the Direct x 7.0 or above before installing the driver. İngilizcesi olan arkadaşlar daha çok anlar bu işten bi yardım edin lütfen.

Wednesday, 26.11.2008, 00:16

Şimdi Sonlandır HATAsı !!!

Arkadaşlar Bilgisayarımı tam kapıyorum ki karsıma IEXPLORER.exe ŞİMDİ SONLANDIR sayfası çıkıyor.Ne kadar bilgisayarı yeniden başllattıysamda bu gitmiyor.Bir Çözümü varmı . Mesalarınızı bekliyorum.

Monday, 6.10.2008, 12:25

TR.GG SİTESİ OLUPTA MENÜYÜ KALDIRMAK İSTEYENLER İCERİ

Arkadaşım aynısını bende yapmayı düşünüyorum ama ben kendi tasarımımın en üstüne sitemin silinmemesi için kendi yaptığım bir bedava-sitem reklamını eklicem.Senin verdiğin kodu tarif ettiğin şekilde ekledim ama hiçbir değişiklik yok.Arada farklı birşey yapıyoruz bende bu hatanın SİTE TASARIMINDAN olduğunu düşünüyorum.Sen bu kodu CSS'mi ? , FLASH'mı ? , İCEBLUE'mu ? hangisine ekledin ?

Saturday, 13.09.2008, 13:30

Yar Yar Beni Bana Bırakma fcp tema

Bence eksiksik bir tema 4 / 4 lük denir ya onun gibi bişey olmuş Böyle resimleri nasıl buluyorsunuz ben hiç bulamıyorum

Friday, 12.09.2008, 11:35

DAMRAM ELLERIM DUADA

DAMRAM, emeğinize sağlık çok güzel bir tea hazırlamışsınız.Zaten öncedende takip ediyordum çok güzel çalışmalarınız var size diğer temalarınızda başarılar diliyorum.

Friday, 12.09.2008, 11:23

NIK

Ben bunda fazla birşey anlamıyorum sana MOD arkadaşlar daha iyi yardımcı olacaklardır . Bunu engellemek için kullandığın temana nick engelli koyman gerekir diye düşünüyorum.

Friday, 12.09.2008, 11:07

Kirmizi Yaprak

GuL PeMBe, süper bir tema hazırlamışsın eline emeğine sağlık.Gelecek temalarında sana başarılar dilerim.

Friday, 12.09.2008, 01:06

Fenerbahce Temasi

Emeğine sağlık kardeşim keşke fcp 'sinide ekleseydin.