Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 26.03.2007, 12:49

Yazar: aypare

Yemek daveti..

gercek ten hayret edici evet bir ordu doyurmaya yetecek kadar var ama o tavalari biryerlerde saklamak ta gercekten cok zor olmali tum cadiri kablamis durumda

Sunday, 18.03.2007, 13:43

KIRMIZI GULLER

Alıntı sahibi ""kanarya"" AYPARE hemsom ilham kaynagin olabiliyorsak ne mutlu bize..sen yeterki bizi temasiz koyma..Bu temanla sectigin sarki birbirini tamamlamis..harika bir yapit cikmis ortaya..ellerine,yüregine saglik.. Artik emeklerini,basarilarini kutlama zamani geldi :n025: :d030: :e010: sen sag ol deniz ben tsk ederim

Sunday, 18.03.2007, 13:41

KALBIM>.>>>>>GELINCIK<<<<<&

Alıntı sahibi ""cetinM"" COK GUZEL OLMUS AYPARE emeyine yureyine sglik kalbinde baya civil civilmis bu arada hehehe evet haklisin cetin kalbim civil civil )))))))))

Sunday, 18.03.2007, 13:40

KALBIM>.>>>>>GELINCIK<<<<<&

ben tsk ederim arkadaslar sizler sagolun

Sunday, 18.03.2007, 13:39

Mavili tema (Flatcast Tema )

buda harika olmus digerleri gibi maxma ellerine saglik :harika:

Sunday, 18.03.2007, 13:17

Kanla Çizildi

harika bir tema ellerine ve yuregine saglik ama gercekten isan bakinca tuyleri diken diken oluyor

Sunday, 18.03.2007, 13:15

Yollar 1-2 (Flatcast Tema)

Alıntı sahibi ""maxma"" senin kadar olmasakta aypare yapiyoz iste saol o senin guzeligin* harikaligin ne demek maxma ben senin temalarinin hepsini cok begeniyorum ellerine ve yuregine saglik :aycicek: :kelebek:

Sunday, 18.03.2007, 13:13

Kendine İyi Bak Derler Giderler (Flatcast Tema)

ellerine saglik maxma harika bir tema olmus :harika: :kelebek:

Wednesday, 14.03.2007, 08:36

Baska Asker yokmu

hahahhaa züpppppeeeerrrrsin DENIZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ ::hehe: :hehe: :kelebek:

Thursday, 8.03.2007, 20:45

8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun

KADIN NİÇİN AĞLAR ? Küçük bir erkek çocuk annesine sordu; "Niçin ağlıyorsun ?" "Çünkü ben kadınım" diye cevapladı annesi. "Anlamadım !" dedi çocuk. Annesi çocuğunu kucaklayıp; "Ve hiç bir zaman da anlayamayacaksın!" dedi. Çocuk bu sefer babasına; "Baba, annem niçin ağlıyor?" diye sordu. Babanın cevabı şöyle oldu; "Bütün kadınlar sebepsiz ağlayabilen yapıdadır" Küçük oğlan büyüdü, yetişkin adam oldu ve hâlâ kadınların niçin ağladıklarını keşfedemedi. Nihayet öldükten sonra cennete gittiğinde Alla...

Thursday, 8.03.2007, 20:24

Hatiralar

COK GÜZEL TSKLER :up:

Thursday, 8.03.2007, 12:27

8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun

COK TSK EDERIM GECE YOLCUSU BENDE TÜM DÜNYA KADINLARININ KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLUYORUM

Thursday, 8.03.2007, 02:14

GELINCIK>>>>>>>KELEBEK AMLESI<<&l

ARKADASLAR BEN SIZLERE TSK EDERIM BU GÜZEL YORUMLARINIZDAN DOLAYI :aycicek: :kelebek:

Thursday, 8.03.2007, 02:13

BÜYÜRUN BIRTANE DAHA TEMA

ben tsk ederim arkadaslar bu güzel yorumlariniz icin :aycicek: :kelebek:

Thursday, 8.03.2007, 02:07

KIRMIZI GULLER

BEN SIZLERE TSK EDERIM ARKADASLAR GUZEL YORUMLARINIZDAN DOLAYI BU BANA AYI BIR ILHAM KAYNAGI OLUYOR ) :hehe: :kelebek:

Thursday, 8.03.2007, 02:05

PAPATYA BAHARI

BEN SIZLERE TSK EDERIM ARKADASLAR BU GÜZEL YORUMLARINIZ ICIN BUNLARI SIZLERLEN PAYLASA BILIYORUM YA NE MUTLU BANA :aycicek: :kelebek:

Thursday, 8.03.2007, 02:01

YENI TEMA>>>>>>>>>GELINCIK<&lt

COK TSK EDRIM BU GÜZEL YORUMLARINIZ ICIN ARKADASLAR :aycicek: :kelebek:

Thursday, 8.03.2007, 02:00

IKI TEMA DA BENDEN

COK OCK TST EDIYORUMARKADASLAR BU GÜZEL YORUMLARINIZ ICIN :aycicek: :kelebek: