Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 29.06.2015, 13:15

Yazar: bozkirinsesi

Videolu tema yaptım oynatamıyorum

Merhabalar, Flatcast Producer in player özelliğini kullanmak istedim. Playerde resimler eklenip slayt olarak geçebiliyor, istenirse de video dosyalarda(avi,mpg,mov) eklenerek tema içinde videoda oynatılabiliyor. Web de sadece ne işe yaradığı anlatılmış, nasıl yapıldığına dair bir paylaşım bulamadım. Deneme yanılma yoluyla videoları desteklediği formatlara çevirip hostinge attım, linkini verdim temaya. Temadaki video bende oynuyor fakat dinleyicilerin tarayıcısına göre kiminde oynatmadan indirmey...

Saturday, 7.03.2015, 09:54

türkü radyolar icin index muhib40

Teşekkür ederim, sizden böyle bir çalışma bekliyordum. Emeğinize sağlık, arada böyle iç Anadolu motifli çalışmalarınızın devamını yine beklerim

Sunday, 1.02.2015, 12:14

emeğine sağlık

Bu çalışmaya benzer bir çalışmanız olacakmı acaba, benim rast geldiğim yaklaşık 10 kadar radyoda bu indeks kullanılmakta. Pişti olmaktan usandık )

Saturday, 17.01.2015, 18:07

Flatcast fcp tema - Hayat Dediğin 1 Çay

Alıntı sahibi "bozkirinsesi" Hayat dediğin 1 çay İnsan ise sadece 1 şeker Karıştırdıkça hayattan tat aldığını sanırsın Oysaki; Hayatın seni erittiğini çay bitince anlarsın!!!

Tuesday, 3.06.2014, 18:06

teşekkürler

emeğinize sağlık, çok hoş ve şık olmuş. Bu tür Anadolu ustaları çalışmalarınızın devamını beklerim.

Wednesday, 4.12.2013, 13:26

Flatcast fcp tema - Hayat Dediğin 1 Çay

Hayat dediğin 1 çay İnsan ise sadece 1 şeker Karıştırdıkça hayattan tat aldığını sanırsın Oysaki; Hayatın seni erittiğini çay bitince anlarsın!!!

Saturday, 3.08.2013, 22:32

Hazarbey Temalari-Sahne Orhan Babanin

takdire şâyan edilesi bir çalışma olmuş, emekleriniz için teşekkürler iyi çalışmalar.

Saturday, 3.08.2013, 22:20

Mesele İnsanca Bakabilmek - Erdem-40 Flatcast fcp temaları

Güzel olmak değil ki bütün mesele Mesele İnsanca Bakabilmek... Altta verdiğim ise yayın esnasından bir kesit (Hareketli objeleri görmeniz için)

Saturday, 30.03.2013, 17:56

Herkes Çektiğini Bilir- Flatcast fcp tema-erdem-40

Alıntı sahibi "H&M" emegine saglikbozkırınsesi hgdnz bu arada hoşbulduk sağolun

Saturday, 30.03.2013, 17:36

teşekkürler

Onay için teşekkürler, güle güle kullanın arkadaşlar

Saturday, 30.03.2013, 17:18

Herkes Çektiğini Bilir- Flatcast fcp tema-erdem-40

Hiç Kimse Başkasının Sırtındaki Yükün Ağırlığını Bilemez. Herkes Çektiğini Bilir. (Erdem-40)

Saturday, 23.03.2013, 14:26

Meliscanan... Flatcast Fcp Tema [ " Gözlerine Teslimim " ]

çok güzel olmuş elinize sağlık, acaba size resim yollasam banada hazırlarmısınız

Saturday, 23.03.2013, 13:59

teşekkürler

emeğine sağlık teşekkürler. ben sitede yeniyimde acaba bi resimle yazı versem bana tema yapabilirmisiniz ? sitede istek tema bölümünü bulamadım