Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 24.05.2009, 10:16

Yazar: *meltem*

Her şey iyi güzel de...

Her şey iyi güzel. Arkadaş yardım etmek istiyor. Yardımcı olmak isteyen arkadaş üzerine alınmasın ama ben bu konuda bir yorum yapmak istiyorum. ALLaTuRkaa'yı DüZenLi OlaRak TaKip EdeN BiRiSi KeNdi BaŞına ZaTeN BuNu Ba$aRaBiLir. İLerde SuNucu ya da DoMain SoRunu ÇıkaRsa Bu YaRdıM İsTeYeN aRkaDa$Lar ÇöZüm ÖneRisi İsTeDikleRinDe uMaRım yaRDımcı olan arkada$ buRda oLuR. :roll: ALLaTuRkaa yetkilileri sanırım bu şekilde yardım talep edenlere fazla yardımcı olamıyorlar. Kaldı ki ALLaTuRkaa yetkilileri ...

Saturday, 9.05.2009, 21:56

Flatcast Radyo Kurma ( videolu )

Zaten size yardımcı olmuş ihtiyacınız olan linkleri vermiş arkadaş. Üstelik de resimli anlatımlar mevcut. Başka ne tür yardım istiyorsunuz acaba? Acaba biraz dikkat mi?

Sunday, 25.01.2009, 19:42

[Eski] Radyo Rulet AllaTurkaa Hizmetinizde

Ben de kendi fikrimi söyleyeyim madem konu açılmış buraya Birçok kişi radyoya sadece müzik dinlemek için girmiyor. Eğer öyle olsaydı neden bir sürü uğraş versin ki. Winamp vb media programlarıyla dinlerdi. Radyolara genellikle güzel ve hoş bir sohbet ortamı var diye giriliyor çoğunlukla. Davet eden ve sid ekleyenler de bu ortamı başkalarıyla paylaşmak ve genişletmek için bu yolu seçiyor sanırım. Bazen 3-4 online dinleyicili bir sid ekleniyor ve chat kısmı kapalı sadece müzik dinleyebiliyor ilk g...

Tuesday, 4.11.2008, 15:53

Tools Ve Dj mixserin Türkçe Açılımı

Designe toll >> İnsert >> Text >> Add bu işlemler yap. Sonra da yapiştir istediğin yazıyı çıkan kutuya. İşlem bittikten sonra düzenlediğin temayı seçip tekrar dick işaretine tıklayıp overwrite yapmayı unutma! Burda daha ayrıntılı anlatım var bak: http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=5427

Tuesday, 4.11.2008, 12:37

bu soruların cevabını bulabilene helal olsun...

Daha önce de cevap verememiştim bir benzeri paylaşılmıştı En çok ilgimi çeken de bu: Alıntı * Bir programi kurarken neden "kabul ediyorum" ya da "kabul etmiyorum" seçenekleri vardir? O kadar parayi bayilip bir bilgisayar programi satin aldiktan sonra "kabul etmiyorum" seçenegini isaretleyen bir takim saf kisiler mevcut mudur? http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=38421&highlight=#38421

Sunday, 2.11.2008, 00:16

Yayın alamıyorum [edit]

dık_ercan, arkadaşlar tam anlamamış olabilir. Sen www.flatcast.com linkine kullanıcı adı ve şifrenle giriş yaptıktan sonra http://www.flatcast.com/de/WizTakeOver.aspx?new=-1 << bu linki bowserine yazıp yayın almaya çalıştın değil mi? Zennube nin dediğini yapınca sorun olmamalı yoksa...

Monday, 20.10.2008, 17:09

YETKILI BIRISINI ARIYORUM

**DELi RÜZGAR**, emin misin onu belirtmek için başka nick aldığını. bak ne demişsin: Alıntı sahibi ""kalpsizsin"" benim nikimi calarak benim adima mesaj yazmak saygisizliktir.utanc verici biseydir. ben BY TOLGA..YAZILAN MESAJLA ALAKAM YOKTUR...KENDI KENDINIZDEN ÖZÜR DILEMEK HEMDE BENIM NIKIMLEARDON CALDIGINIZ NIKIMLE:BUYRUN BUNUDA BANLAYIN:NERDE BU ADALET Alıntı sahibi ""kalpsizsin"" HAYIR BEN BY TOLGA YIM..NE KADAR KOMIK DURUMA DÜSÜYOSUN..BENIM BY TOLGA NIKIMI CALARAK BENIM ADIMA MESAJ YAZMAK S...

Monday, 20.10.2008, 16:59

dj mikser hiç cıkmıyor (edit)

Explorer de yayın yapmakzorunda msın?? Kaldır gitsin ya da hiç kullanma. Bak sana alternatif browserler sıralayayım: Firefox, Opera, Netscape,Chrome Bunlardan en kalitelisi Firefox. Onunla yayın yap.

Monday, 20.10.2008, 16:53

YETKILI BIRISINI ARIYORUM

Eğer dediğin doğru ise nickini ele geçiren şahışla senin ip adresi farklı olmalı. ip adresini de ele geçirmemiştir ya! Onu yapacak olsa böyle küçük işlerle uğraşmaz. Bir yetkili gelip konrtol ederse asıl gerçek anlaşılır o zaman. Bakalım hepsi aynı ip den mi bağlanıyor. Ben de merak ettim şimdi :roll:

Wednesday, 15.10.2008, 17:23

Blogcu Tarzı Siteler için Index

delisin29, Eğer hiç radyona ulaşamıyorlarsa sid numaranı kontrol et. Çoğu zaman bunu değişmeyi unutuyorlar

Sunday, 28.09.2008, 17:15

Zyxel Modemde Port Açma (Videolu Anlatım)

teoli_34, trinity sadece resim eklememiş ki. Resim upload sitesinden silinmiş olabilir. Resimleri daha da anlaşılır olsun diye eklemiş. Yazıyla da anlatmış her resmin altında. O yazılanlara bakarak o kısmı yapabilirsin.

Friday, 26.09.2008, 09:40

Cafe Allaturkaa

Eeee maxma artık bayramda Cafe de ikram edersin bizlere de. @ slowcu geçmiş olsun... @ irem öyle boş oturmak yok. Bak patronlar hasilat bekliyor. Siparişii alalim pls

Friday, 26.09.2008, 08:21

Firefox 3.0.2 Türkçe cikti burdan indirin.

Firefox 3.0.2 Belki de en fazla güncellenen browser olan firefox her geçen gün sürümlerini güncelleyerek gözlenebilen hatalari düzeltiyor ve kullanıcılarına hatasız bir browser kullanma imkanı sunmaya çalışıyor. Ayrıca Türkçe menü kullanımı da bulunan bu browser birçok açıdan internet kullanıcılarının vazgeçilmezi haline geliyor. Firefox un şu an için en güncel sürümü olan 3.0.2 versiyonunu resmi adresinden indirebilirsiniz. Resmi Download Adresi Yukardaki yaziyi ben yazdim heee alinti değil am...

Friday, 26.09.2008, 06:11

Flatcast tamirhane

Bak anlamışsın ne demek istediğini ve yazmışsın hata mesajını. Bir firewall engelliyormuş. Ayrıca port açman gerekiyormuş Bundan önce İpek'in verdiği linki okumanı tavsiye ederim.

Thursday, 25.09.2008, 17:33

radyom flatcasta gorunmuyor

Öncelikle radyon açık olmalı. (yayında olmalısın yani) kaydolduğun ülke bayrağında ara. Her şey derken ne yaptın ki. Bunları yaptıysan radyonu aç ve ismine bak.

Tuesday, 23.09.2008, 23:26

SİTE SORUNU VE AYARLARI HAKKINDA.

İpek duymasın bak o kadar yardım etmiş neresini yapamadın ? blogcuya mı ekleyemedin yoksa kodları mı editleyemedin? Anlatımlarda çok açık aslında her sey Bir bilgi sızdırdılar çok yakında videolu anlatımı olacakmış bunun.

Monday, 22.09.2008, 07:54

Bölüm 1 EviL Temaları

Güzel temalar yalnız imzan çok büyük olmuş. Biraz küçük olsaydı daha fazla kabul görürdü.

Saturday, 20.09.2008, 15:19

YAYINA KIMSE GIREMIYOR

konu başlığını değiştir. acil yardım yazan konulara yetkililer cevap vermez. AGK de öyle yazıyor

Saturday, 20.09.2008, 13:52

Ada Resimleri

Bu adalardan hangisi senin bakalım 2. ada hoşuma gitti pazarlığa oturacam :roll: