Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 28.12.2020, 19:57

Yazar: onursats

Mikser Sorunu

slm lar .. benim mixerime yüklediğim sarkilardan hiç ses çıkmadığı gibi listedeki sarkilar peş peşe düşüyor .Düzeltmem için ne yapmaliyim ? yardimlariniz için şimdiden tşk ler.

Thursday, 5.11.2020, 17:04

Flatcast P2P hatalari ve aciklamalari.

slm arkadaşlar;benim sorunum radyoyu aciyorum ama dj mixere sarki yüklediğimde aninda yüklediğim bu şarkıların tümü mixerden düşüyor.Ne yapmam gerektiğine hızlı cevapla yanıt verirseniz çok memnun olurum.Şimdiden yardimlariniz için tşk ederim..

Sunday, 1.11.2020, 15:18

Mikser Kayboluyor

slm arkadaşlar;daha önce açilan dj mikser simdi açılmıyor bir liste çıkarak error diye yazıyor ne yapmalıyım? yardımınız için şimdiden teşekkürler.

Friday, 31.03.2017, 00:20

Yeni Şarkıya Geçişte Biten Şarkı Sonu Tekrar Ediyor..

slm arkadaşlar; Ben mixer ile ilgili sorunları hala çözemedim bu gecikmeler halen devam ediyor.Bu zamana kadar hataların bulunacağını sanmıştım ama görüyorumki hala bir cevap yok .Burdaki tüm araştırmaların hepsini denedim ama yine hatayı bulamadım; fakat şu kanıya vardım. Mixere aşırı derecede müzik yüklemek vede müzikleri sık sık karıştırmak bu duruma sebebiyet veriyor.Ama nasıl düzeltilir?Bu soruya hala cevap bulamadım. Böyle bir hatayı baska arkadaşlarımızda yaşamışsa vede çözüm yolunu bulmu...

Tuesday, 15.11.2016, 16:50

Sevgili bozkurt57 internet Explorer dede ayni sorunlar var ve ben hala uğraşıyorum şarkı sonunun tekrar edilmesine yine çözüm bulamadım soruşturuyorum bilenede raslamadim.Sadece radyoyu yeniden kur bir şey kalmaz dediler.

Saturday, 30.04.2016, 11:50

arkadaşım bu sorun bendede oluyor ve devamlıda araştırıyorum.Ama ne yaptıysam netice hep olumsuz çıktı.Bende 5-6 saniye degil 13 saniye kadar sürüyor.Bu radyodaki dinleyicileri rahatsız etmiyor çünkü dinleyici fark etmiyor bu durumu ama ben hataları gördügümden çok rahatsız oluyorum.Bende sizin gibi bu işi bilen dostlardan sizin gibi yardım bekliyorum.Yardımcı olacağınızı umarak şimdiden tşk ediyorum.