Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 17.06.2013, 01:26

Yazar: flatcastradio

İyiki Doğdun Ha®uN

Nice Mutlu Senelere Harun iyiki Dogdun ..

Sunday, 16.06.2013, 21:50

Babalar Günü Temasi

Emeğine Sağlik Güzel Paylaşim İçin Teşekkür Ederiz Devamini Bekleriz Babalar Günü Olmasa Tema'da Yapacan Yok

Sunday, 16.06.2013, 01:19

Hey Dj : ) Arka Plan

rica ederimmmm dostlarrrrrrrr teşekkürler lizz ve ata dostlarim baştacisiniz teşekkür ederim beğendiniz için

Sunday, 16.06.2013, 00:25

İyiki Doğdun Allaturkaa(Al-pi)....

ALPI DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN NICE MUTLU SENELERE DILERIM

Tuesday, 11.06.2013, 17:37

Flatcast Radyo Sitesi Açanlar İçin Ücretsiz Hosting Hizmeti Başlatıyoruz

KİMSENİN İLGİSİNİ ÇEKMEMİŞ GERÇİ ÜÇRETSİZ SONUNU DÜŞÜNMEK LAZİM : ) BEN BURAYA BİR WEB SİTESİ KURCAM EMEK HARCİCAM FORUM KURCAM SONRA SEN KAPATIRSAN : ) OKADAR YAPTIKLARIM GİDECEK GARANTİSİ OLMADİĞİ İÇİN TESCİLLİ ÇALİŞMAYİ TERCİH EDERİM SUAN ÇALİŞTİM ŞİRKET MESALA SÖZLEŞMELİ İMZALARİM VAR TASTİKLİ YASALARA UYGUN ŞİRKET BENİM SİTEMİ KAPATSA BİLE ŞİKAYET EDERİK BÜTÜN HAKLARIMI RAHATCA KULLANABİLİRİM

Tuesday, 11.06.2013, 17:34

Google'da Üst Sıralara Çıkma (hit)

HTML KONUSUNA BİR GÖZ GEZDİREYİM DEDİM SOMEDIA SONER BEYDİ UNUTMADIYSAM KESİNLİKLE DOĞRU YAZMIS BERATCAN DA AYNI ŞEKİLDE ÖRNEK KENDIMDEN VEREYIM 1.5 AYDIR SEO ÇALİŞMASİ YAPİYORUM KENDİM ÇALİŞMA YAPTİM KELİMELER 1-FLATCAST 2-RADYO 3- DESTEK 4 YARDİM BU KELİMELERE ÇALİŞİYORUM BAŞARI SAĞLADIN MI DERSEN EVET SAĞLADİM HANGİ KELİMELER DERSENİZ . FLATCAST KELİMES VE RADYO KELİMESİ 2 SİNDE SAĞLADİM DİĞERLERİNDE DAHA SIRALAMAYA GİREMEDİM HENÜZ YAKLAŞİK 3-4 AY ÇALİŞMA SÜRECİNDE KESİNLİKLE BİYERLERE GELECE...

Tuesday, 11.06.2013, 17:25

Temalara Vektörel İnsan Resimleri

Güzel Resimler Gerçekten Beğendim Bir gün Uzun Bir Süre Vaktim Zamanım Olursa : ) Tek Tek Alip Temalarımda Kullanmayi Düşünüyorum Yogunluktan sadece Bakma Fırsatım oluyor : (

Tuesday, 11.06.2013, 09:02

flatcast tema 2tane gözyasım teması-hareketli

Güzel Olmuş Emeğine Sağlik İmm Ama Gözler Her Kapanip Acildiğinda Farkli Renkler Çiksa Ortaya Daha Güzel Olcağina İnanıyorum

Tuesday, 11.06.2013, 08:57

Herkezden Yorum Bekliyorum .

Sadece Düşüncelerim Söylemek İstiyorum Orda Olan Çoğu İnsan Neden Ordalar Orda Ne Yapıyor Çogunluk Olaarak Fazla Bilmiyorlar Kimisi eğlence Olsun Kimisi Matrak Olsun Kimisi Gezi Parki Kimisi Siyaset Kimisi Reklam Arti İçlerinde Terör Yandaşlarida Karişti Şimdi Orasi Tam bir Siyaset Meydanı Oldu Ne yaptiklarini bilmiyor : ) O yüzden Sıkıntılı Bir Durum Biran Önce Dağilmali Ve Herşeyin normala Döncemesi lazim Yazik Günah Okadar İnsanin Okadar Esnafin Ekmeği İle Oynaniyor Dükkanlari Taşlanıyor Kapa...

Tuesday, 11.06.2013, 08:38

Windows 8 Fcp Kayit Sorunu

Win 8 İşletim Sistemlerin'de Bu Sorunu Duymustum Fcp Kayit Etmiyor Diye 1-2 Defa Daha Yardim isteyen olmuştu Burada Sanırım İlk Sen Söylüyorsun Bir Cözümü Vardı Anlatmişlardi ama Suan Hatırlamıyorum İşletim Sistemim win 7 dostum Win 8 Olsa Gerekli yardımlarda Bulunurum Genede Bir Araştiyim Ben Bulabilirsam tekrar Mesaj Atarim iyi forumlar

Sunday, 2.06.2013, 12:39

Flatcast Gelen Kisileri Yanlis Sayiyor ?

Aslında Güzel Bir Konu'ya Değişmişsin YAVUZ ERBİL Flatcast Radyosunda Bende Fark Etmiştim Onu Radyo Hayatıma İlk Başladığım Dönem'den Bugüne Kadar O Sorun Devamlı Mevcuttu Zaten Kendi Radyom'da Olsun Farklı Bir Radyo'da Olsun Bir Gün Net Sayı Gösteriyorsa Diğer Gün Örnek Radyomda ki İnsanlar Sabittir Örnek 5 kişiyiz Gün Boyu Ara Sıra Gözüm Sayıya Çarpıyor Bazen 3 bazen 4 Bazen 1 Olduğunu Görüyorum Ama Nikc-eri İçeride Olmasına Rağmen Flatcast < Ana Sayfasından Kontrol ediyorum orada-da Ayni Hata...

Sunday, 2.06.2013, 12:25

Taksim Gezi Parkı eylemlerinde son durum

İstanbul'daki Gezi Parkı eyleminde Taksim'de bu sabah bu görüntüler vardı... Eylemciler sabaha kadar bekledi, yağmurla birlikte dağıldı. Gün ağardığında ortada çarpıcı görüntüler vardı. Eylemciler sabah saatlerinde belediye işçileriyle birlikte temizliğe başladı. Fotoğraf: Cem TÜRKEL Taksim Meydanı'nda yüzlerce kişi günün aydınlanmasının ardından da bekleyişini sürdürdü. Bir grup eylemci Cumhuriyet Anıtı yanında ve meydanın çeşitli yerlerinde tahta parçalarını ateşe verdi. Göstericiler ateşin e...

Thursday, 30.05.2013, 19:31

FlatcastRadio ÖzeL İndex TasariM AhsaP

Rica Ederim Arkadaşlar Beğendiyseniz Ne MUTLU Bana : ) YAVUZ ERBİL < Artisleri Yeni Kullaniyorum Biraz yabanci gelsede alişmak kolay olacaktir Eminim BUna : ) LİZZ Tabiki Yardimci Olurum CRAZYJONJON < İnsanin Hemşosu Olunca : ) Daha Bi Ayri oluyor Tabiki hemsom yardimci olabilirim Hallderiz Sorun Değil Bize Her YEr ANGARA

Thursday, 30.05.2013, 00:40

Öneri Ve Görüşlerinizi Bildirirseniz : ) Sevinirim

Thursday, 30.05.2013, 00:29

Önizleme:http://flatcastradyo.com/allaturkaa/ naçizane bir index paylaşiyorum fazla zamanim olmadiğindan pek özenemedim inş beğenirsiniz : ) kullanmak isteyen arkadaşlara özel olarak tekrar'dan düzenleyebilirim 2 ci indexim'de youtube face twitter 2-3 tane buton eklemeyi ve canli destek hattini koymayi düşünüyorum inş Not: Sadece Ftp Sunucusu Olan Web Sitesi için Geçerlidir Blogcu Tr.gg Tarzi Siteler KULLANAMAZ !

Monday, 27.05.2013, 02:24

Biraz Senden Biraz Benden - yorum gizem06

Yüreğinize Sağlik Güzel Yorum Başarilar Dilerim

Sunday, 26.05.2013, 13:59

gizem06 romantik yeşil index

Emeğinize Sağlik Güzel olmus