Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 28.10.2006, 12:37

Yazar: 3FO

ORHAN PAMUK (!)

peki arkadaslar nazim in bunca seyinin yani sira bir zamanlar Rusya icin caliştigini we bu sirada ruscanin cok iyi bir dil oldugunu sölemesi we Türkceyi aşagilamasi durumunda nobeli we Rusyanin en büyük edb ödülünü werilmesi waad edilmişdir ama nazim bunu RED ETMİŞTİR.... we ayrica cok sewilen yaşar kemalin Aslidna Romanlarinda Toplasan toplasan 500-600 kelime ile yazdigini da biliyormuydunuz?? Bugun Adi pek gecmeyen Ahmet hamdi tanpinarin ise 2000 i aşkin türkce kelime kulandiginida hatirlatayi...

Friday, 27.10.2006, 18:16

Gazii Peyniri Kimin?

inanin ben ticaret icin böle birsey yapacaak cok az kişi taniyorum bunlarda ya kominüist yada budistt gibi bişedir.... eger bu adamda böleisee bu adamin malini almak deil adini bile almam acikcasi kendi görüşümdür.... ayrica hadi camiyi koydu ama neden türk adini aliyor bunu hic anlamiş deilim.. bi yardim yapdi die bizim ulusal bir gegerimizle awrupadaki insanlari kandirmişdir... buna bu iznide weren bizim dewletmizdir....

Friday, 27.10.2006, 18:12

ORHAN PAMUK (!)

Türk Edebiyat Tarihinin Gelmiş gecmiş en büyük yazarlarindan biri olan Pamuk (!) Nobel Ödülü aldigina Göre cok önemli bir sahsiyet olmalidir.... Peki Pamuk bu ödülü Nasil adli? bu soruyu bana sormak düşmez Onlca eleştirmen warken ama nedense onlar baska seleri elestiriolar... Orhan beyin aldigi ödül Beyaz Kale Romaninin gercek yüzünü kimse bilmiodur sanirim ben size bu konuda bazi bilgiler buldum we gercek yüzünü göstermek istedim... Orhan Pamuk'un Beyaz Kale kitabında, Fuad Carım'in 'Kanuni Dev...

Friday, 27.10.2006, 17:56

Gazii Peyniri Kimin?

eger adam gercekden bu kadar yardim swer biri we firmasinin ürünlerinde CAMİ resmi koyarsa ben ona müslüman derim eger deilse nede kilise yada haç işareti deilde cami? ben bu soruyu ona sorarim..? onun yerine cewaplamak isteyn?

Thursday, 26.10.2006, 21:05

YOKSA İTALYANLAR TÜRKMÜ :)

onun YAni sira Amerikadaki Kizil Derililerin de Türk Kökenli oldunu saniliyor.... Cünkü Onlarda türkler gibi kültürlerine bagli sawasci ati we oku iyi kullaniyorr we daha bir cok benzerlik bunlar kawimler göcünde kuzeye giden we oradan amerikaya gectikleri ihtimali war..

Thursday, 26.10.2006, 20:56

Gazii Peyniri Kimin?

Arkadaşlar Duydugum bir bilgiye göre Gurbetcilerimizin yedigi GAZİ peynirinin sahibi (Dr. Eduardo Garcia) bir yahudiymiş? we cogumuzun sewerek icdigi Mewlana CAİ da sri lenkada üretilip bize türk mali diye satiliormus bu konuda bilgisi olan nedir??

Thursday, 26.10.2006, 20:36

Canakkale sehitleri (site)

zaten senin gülmenin gerksiz oldugunu düşünüyorum.. ben sadece bazi gercekler warmiş onlarida yazsalar dedim yada demek istedim sen yanliş anladin...

Thursday, 26.10.2006, 20:30

asla! inan bilsem bende zaten herkese sölerim ama bende baskasindan duydum arastiroyorum... ayrica olamaz mi baska gercekler?? tabi alişmişiniz hazir bilgiye ondan ...

Thursday, 26.10.2006, 20:15

aslinda herkez bunun anlam we önemini biliodur ama bazi bilinmeyen gercekleri keske yazsa bu tür sitelr

Thursday, 26.10.2006, 19:57

Derdimmi var diyorsun?

malesef ben zaten yetim büyüdüm benim basimi oksayan oladigi icin nasil yapilio bilmiorumm

Thursday, 26.10.2006, 19:37

Kadınlar Kaça Ayrılır?

ya winamp timi kadinn yok mu? ben istedigim zaman dewreye girsin we ötmeye başlasin..

Thursday, 26.10.2006, 19:36

Derdimmi var diyorsun?

ben kiz arkadas olayini örnek icin dedim ayrican neden onlarin büyük dert de bizim kücük bir dert? belkide onlardan bazilari bizden daha mutludr.. ayrica ben onlarin hallerini kendi belirledikleri bi kadar olarak görüoum... merak etmeyin biz bu durumlara düşmicaz başimizdakiler sayesinde dierk kara topraga kawuşacagz.

Thursday, 26.10.2006, 18:45

Derdimmi var diyorsun?

ya ne sacma bir düşünce herkezin kendine göre olan derdi bunlarada bu geldi yane onlar aç die bende mi ac kalim ben sewgilimden ayrilirken onlar sabaha kadaer aglior mu?? ama yardim yaparaiz o ayri bi konudur...

Wednesday, 25.10.2006, 18:30

İstiklal Marşi Rezaleti...

bence kimse utanmak zorunda deil türk milleti bunu hak edior bence...

Wednesday, 25.10.2006, 11:40

İstiklal Marşi Rezaleti...

BElki Bir Cogunuz biliodur ama... harbiden yorumsuz.. http://www.youtube.com/watch?v=O7IFe1cF2-Q

Tuesday, 24.10.2006, 16:00

Cem Yilmaz :D benim icin cok önemli bir sahsiyet

son filimine gittiniz mi yaa? tawsiye etmiolar gidenler beklenen kadar esperektüel deilmiş