Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 24.12.2018, 23:52

Yazar: Diva

This stream (SID) does not exist!

yayin silinmis, yeni yayin ac ve sid numarasini sayfanda düzenle

Friday, 14.12.2018, 20:33

Rulette Küfür Olayi

muhtemelen bu sorun ve tarz kalkdi

Friday, 27.01.2012, 23:57

Blogcu sitelerinde tasarim degisikligi süreci..

blogcuda <head> </head> arasinda bulunan kodu ekleme, sadece <body> </body> arasinda bulunan kodlari kullan

Monday, 5.12.2011, 23:25

allaturkaada sid gönderme sorunu

eger internet aracin cerezleri engelliyorsa sid gönderemezsin.

Monday, 31.10.2011, 09:30

Flatcast F5.3 (RC 1)

@vuslat,daha basit anliyabilecegin bir örnek: flatcast activex'ler: internet araclari (firefox, internet explorer) Radyo sürümleri: iletisim sistemi (window xp [f5], windows vista [f5.2], windows 7 [f5.3]) sen simdi xp kullanicisi olarak sadece internet aracini güncelleyip, windows 7'in sundugu imkanlari istiyorsun.

Saturday, 29.10.2011, 18:01

Port Açtığımda Internet Çalışmıyor.

-ag baglantilarinda ip ve dns i otamatikte birak. -sonra cmd üzeri ipconfig/all dan sana modemin verdigi ip, varsayilan ag geciti, dns bilgilerini vs. not et (anladigim kadariyla modemin otamatik verdigi bilgilerde internete girme sorunu yok) -bu bilgileri simdi ag baglantilarinda sabitle. -modemde ayarlari sabitledigin ip icin yap

Tuesday, 15.02.2011, 09:29

Radyo kurdum Fakat...

2)flatcast dj mixer cogu playlistleri destekliyor, yalniz kendi olusturamiyor. 3) en sagliklisi , cogunlukla yayin yaptigin pcye port yönlendirmesi yap, portu acik olmayan bir pc ile yayin yaparsan, yayinina portu acik olan bir dinleyici gelmeden kimse giremez. 1) zen'in gösterdi ayar ve windows ses ayarlari faydali olmazsa, dj mixer yerine winamp'i kullan, böylelikle ses sorunu ve 2. sorunun(playlist) ortadan kalkmis olur

Tuesday, 8.02.2011, 09:24

flatin kurucusuna nasil ulasirim acaba

info@flatcast.com üzeride mail atabilirsin ( almanca veya ingilizce )

Friday, 31.12.2010, 10:23

radyo kurulumu

radyoyu kurarken "noPuplic" secenegini isaretlemissin yani: a) yayinin flatcast listesinde görünmez b) radyo rulette sid atamazsin no puplic yayinlarinin sid numarasi biraz farkli olur sonunda ck..... anahtari bulunur, bu anahtari indexine tam olarak yazmazsan yukarda aldigin hata mesaji cikar. 2. secenegin var 1) sid numarasini anahtariyla birlikte yazacan Flatcast HTML kodlari [yeni] 2) yayinini change streams data üzeri puplic'e cevirecen Flatcast AdminPan Radyonun boyutlarini ve Sifresini de...

Wednesday, 24.11.2010, 09:52

Modemlerde Port Açmak (Resimli)

Alıntı sahibi "dilge" merhaba hepsini yaptigim halde radyoya girilmiyor ip sabitledigim zaman modemle ayni yaptigim zamnda internet açilmiyor lütfen yardim uyuz oldum modemin markasi huawei 521 lütfen ilgilenirmisiniz muhtemelen ip ni sapitlerken bilgileri (dns, ip , host) yanlis veriyorsun, dogrulari ögrenmek icin bu videoyu izle IP Sabitleme

Tuesday, 17.08.2010, 01:47

Bu resimde kaç kişi var?

12 - 13, 13 oldugunda soldaki ufakligin kafasi eksik, yani 12,5

Sunday, 15.08.2010, 11:56

Bu Resim Hangi Filmden

tebrikler sütlac, sira sende

Sunday, 15.08.2010, 10:57

Bu Resim Hangi Filmden

Alıntı sahibi "melye" önce diva demiş... kibar feyzo... tebrikler diva...sıra sizde... gelmis gecmis en güzel filimden bir sahne.

Sunday, 15.08.2010, 10:46

Bu Resim Hangi Filmden

sakar sakir veya kibar feyzo olmasi gerek

Friday, 30.07.2010, 12:54

radyomu blogcuya ekleyemiyorum

normalinde yemek tarifi verilir. deli kurt yemegi hazirlamis. zen hatta kassikla agzina vermis, sen hala sikayetcisin. hata kimde?

Saturday, 17.07.2010, 18:02

sitemi yapamadim (edit)

hata mesajlarini birde aramaya yazsan...

Friday, 25.06.2010, 15:39

Çok Harika Bir Index

sayfa solda olunca büyük ekranli kullanicilarda pek güzel durmuyor, ortalasan daha güzel olur. ayrica css ile calisiyorsan tüm grafik kullanmani önermem, baglantisi yavas olan kullanicilarda arkaplan cok gec acilir. kople index bir grafige bagli http://img822.imageshack.us/img822/7682/kalpsizsite0.jpg

Wednesday, 23.06.2010, 00:20

Nereye Gidiyoruz...????

biri yardim aradiginda, soru sordugunda herkez cok meskul... nerde bir tartisma? hepsi orda, kolay gelsin!

Monday, 14.06.2010, 09:59

Yeni Forumu Nasil Buldunuz?

Alıntı sahibi "mikail27" profesyonel nedir acaba? belirli bir mesaj sayisina ulastigimizda profesyonel ünvanini aliyoruz, bazilari bunu yanlis anliyor, degistirilse belki daha uygun olur