Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 13.03.2017, 15:50

Yazar: wwgenww

Gereken Yapilacaktir

sayın tamer bey.radyoma gelip küfür edenleri sen kendine destek olarakmı görüyorsun ve onlara tşk ediyorsun.seni kınıyorum.burdan onlara yaptıklarının yanlış olduğunu belirtebilirsin.ayrıca ben 10 yıllık radyocuyum ve bu siteye üyeyim.üç beş kendini bilmez için adresimi mi kaldıracaktım.belirtmek isterimki tüm gelenleri ve yazdıklarını kopyalıyor kayda alıyorum.gerekli mercilere bu zatların yazdıkları verilecek ve gerekli işlemler yapılacaktır.saygılar.......

Monday, 13.03.2017, 15:13

Selam.

TAMER BEY.sana tema yapmayı bırak demedim.iyi oku.eleştiriye acık değilsen ve zoruna gidiyorsa (ÜZÜLMEYESİN DİYE)sen bu işten vazgec dedim.ayrıca sor öğren.nette büyük harf saygısızlıktır.sen radyoya geldin ve kötü söz söylemedin.bu doğru.yanında gelen zat ve ayrıca 3 tane guest eleştirilerim için küfür etti.sen ve çevrendekilere hiç yakıştıramadım.bak ben saygı ile cevap veriyorum.sizde öyle yapın ltf.....ben seni tanımam etmem.fikrimi söyledim ve eleştiri yaptım..hepsi bu.niye bu kadar şidettl...

Monday, 13.03.2017, 14:43

Arzu Ve Temennim

TAMER BEY.yanında beraber getirdiğin kişinin hakaretlerini kopyalayıp buraya yapıştırmak,ne bu sitenin adabına,nede benim şahsıma yakışır.sen o zat,ı,bunca dinleyici varken susturmadın.ayrıca özellikle size sakin olmanızı tavsiye ediyorum.ben her yerde her zaman eleştiri yaparım.eğer eleştiriye açık değilseniz ve kaldıramıyorsanız,siz bu işi bırakın bence...önce eleştirilere saygı duymalısın...ayrıca nettte yazarken küçük harf kullanın.ve bu kadarda hiddetli olmayın ltf...size yakışanda budur.be...

Monday, 13.03.2017, 14:13

Önce Saygili Ol

Bir yakını alarak radyoma gelip bir sürü hakaret,müstehcen sözler ve argolu kelimeler kullanacağınıza önce saygılı olmanızı öneririm.ben fikrimi söyledim.eleştiri ve olumsuz yanıtlara açık olmalısın.kimsenin maşasıda değilim.senden çok daha güzel temalar da yapabilirim.hatta bu sitede temalarımda var.banada eleştiriler yapıldı.saygı duydum.sen gibi ağzımı bozmadım.sana tavsiyem önce saygılı ol.buraya binlerce tema paylaşsanda eleştiriye açık olmadıktan sonra hiçbir başarıya ulaşamassın.bunuda bi...

Monday, 13.03.2017, 13:01

Herşeyin Aşirisi Zarardir

sayın tamer bey.artık yeter ALLAHAŞKINA.nedir bu hız,nedir bu aşırılık.....buraya yüzlerce tema koymak marifet değilki.önemli olan temaların ne kadar indiriliyo.kimler inceliyor.kimler kullanıyor.tüm temaları kendin birer defa indirip son hızla yine tema yapmaya buraya tema koymaya çalışıyorsun.senin yüzünden diğer arkadşlarımızın yaptığı temaları görüp seçemiyoruz.YETER ARTIK YETER.gına geldi artık.senin yüzünden foruma gelmeyi kesecem artık.az ara verde herkesin temaları daha net daha belirgin...

Sunday, 25.09.2016, 18:36

tşk

tşkler saygılar

Sunday, 25.09.2016, 07:51

Düzce Fm

selam.rulette 1422447 sid nolu radyomuzun DÜZCE FM olarak cıkması için gerekli işlemin yapılmasını saygı ile arz ederim.

Friday, 2.01.2015, 08:56

index

Alıntı sahibi "oguzhan01fm" Merhaba... Radyonuzun site admin panelinden index e ulaşabilirsiniz tabii site admin panelinin şifresini unutmadıysanız... Şayet onuda unuttuysanız hostunuzu aldığınız firmadan yardım talebinde bulunabilirsiniz ... Benim aklımın erdiği bu kadar... Daha geniş anlatabilecek arkadaşlar vardır ben bildiğim kadarıyla yardımcı olmak istedim.... radyo ana şifreleri hariç site ile ilgili hiçbir şifre bilgim yoktur.üstelik hostu alan arkadaşada ulaşamıyorum.site admin paneli ...

Thursday, 1.01.2015, 22:30

radyo index si

selam.radyo indexsine felizilla ftp programı ile (daha önceden kaydedilmiş şifre ile otomatik)girip değişiklik yapıyordum. şimdi ise sitenizin bannerini ekleyip,sitenize reklam vermek için girmeye çalıştığımda,kritik hata diyor ve giremiyorum.şifreleride bilmiyorum.size sorum şudur.radyo index sine programsız yada şifre bilmeden başka şekil nasıl girilir.bannerinizi nasıl ekliycem,yada index si nasıl değişecem.bilgi verirseniz memnın olurum.saygılarımla.

Tuesday, 30.12.2014, 20:10

tşk.ler

tşk ederim efendim.gerekli önlemleri alacagimizdan şüpheniz olmasın.saygılarımla.

Tuesday, 30.12.2014, 16:18

radyo ismimiz

radyomuzun isminin rulette gecmesi için,takibe alınmasını,incelenmesini ve rulette ismimizin gecmesi için gerekli işlemin yapılmasını arz ve rica ederim.saygılarımla... radyo adı düzce fm.... 1422447

Monday, 29.12.2014, 13:08

Rulette Isim

rulette radyo ismimizin çıkmasi için gerekli incelemenin yapıllmasını saygılarımla arz ve rica ederim.sid no.1422447

Sunday, 28.12.2014, 14:42

radyo ismi

sayın adminlerim.rulette uzun süredir ismimiz çıkıyordı.son sid atışımda rakam olarak çıktı.bi bakarmısınız.radyo sid 1422447 saygılarımla

Thursday, 20.11.2014, 10:17

mikserin masaüstünü göstermesi

selam.flatcast radyoda şarkı almak için add ye tıklandığında acılan sayfada masaüstü tam olarak gelmiyor.belgeler kitaplıklar resimler vs geliyor.vindows7 de,masaüstündeki,şarkılarım adlı klasörümü nasıl getirtebilirim.saygılarımla.

Saturday, 23.08.2014, 19:47

tsk

öneri ,eleştiri ve düşünceleriniz için tşk ederim.söylediklerinizi dikkate alacak ve bu doğrultuda çalışmalarıma devam edecegim.saygılar.

Saturday, 23.08.2014, 19:42

tşk

aydınlatıcı bilgileriniz için tşk ederim.önerilerinizi dikkate alacağım.selamlar,saygılar.....