Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Friday, 15.02.2019, 04:31

Yazar: DjCansu

radyo

bazi kisiler o bölümü kötüye kullaniyor diye kaldirildi

Monday, 26.02.2018, 05:29

tarayıcı

Flatcast sadece Internet Explorer üzeri calisiyor (Edge haric)

Monday, 19.02.2018, 20:49

Radyo Rulet,den gelenleri Siteye yönlendirme

Alıntı sahibi "Oguzbeyi" Merhabalar.Radyo Rulet,den sid atarak Flatcast Radyoya gelenleri otomatikman Radyonun bagli oldugu ana siteye yönlendirme imkanimiz varmi varsa kod,lari nasildir,Tesekkür ederim.selam ve hürmetlerimle... öyle bir imkan olsa ve bu sunulsa, ruletin bir mantigi kalmaz...(bir süre sonra gelen dinleyicide kalmaz) dinleyici olarak begendigimiz radyolarda zamani durdurma imkanimizz var, buda yeterli!!

Sunday, 17.12.2017, 10:37

Yayında ses sorunu

benzer konular yardimci olabilir flatcast radyoda yayinda cizirti sorunu... cızırtı sorunum var

Friday, 20.10.2017, 21:37

Radyo ismi

sizin yolunuz daha cooook uzun, önerilen radyolar arasina girebilmek icin belirli kriterleri doldurmak gerekiyor, linki takip et [Önerilen Radyo] Radyo Rulet Anlatımı [Önerilen Radyolar]

Sunday, 1.01.2017, 10:28

enter tusu ses sorunu

windows mixerde sistemses vericilerini kapatarak, tus seslerini iptal edmis olursun

Tuesday, 20.09.2016, 21:19

Yayın yaptığım radyo sid numarası silinmiş deniliyor :(

evet, 1530016 sid numarali yayin silinmis. Radyo hesabinin sifresini bilen bir kisi silmis, eger siz silmediyseniz sifrenizi degistirmenizi önerrim. yeni bir yayin acarak farkli bir sid ile devam edin!

Sunday, 28.08.2011, 09:27

radyom sitemde calmasi hakkinda sorum...!

Alıntı sahibi "Leyla_" ama yayin aldigim zaman sitemde cikmiyor,reklam cikiyor. radyo yu kurarken acaba sitenin adresinimi vermem gerekti yardimci olursaniz sevinirim evet sitenin adresini dogru vermelisin,yalniz buraya ekledigin hata mesaji yayinin kapali oldugunu söylüyor, yayini actiginda hangi hata mesajini veriyor, resim eklemene gerek yok icindeki yazilari kopyalayip buraya yapistirman yeterli. Hata mesajlari birbirine benzesede farkli seyler yaziyor...

Sunday, 2.01.2011, 12:00

Active-X Yukleme [Yardim]

nedenin activeX oldugunu pek sanmiyorum, yayin yapan dj veya en az bir dinleyicinin udp 40123 portu acik olmali. forum aramasinda "port acmak" ile ilgili bircok anlatim, video, resimler bulabilirsin

Saturday, 25.12.2010, 11:12

Flatcast güzelbir index Yasar68

kodlamada bircok mantigi olmayan, tekrarlanan, hatali bölümler var...

Monday, 2.08.2010, 19:48

bot yerleştirmek istiyorum [Edit]

flatcastta böyle birsey yok, ayrica konu basliklarini konuyla ilgili yazmayi ögrensen hic fena olmaz.

Thursday, 15.07.2010, 23:15

sitemi yapamadim (edit)

html editörüne gecip kodu ekliyecen, ayrica kodtaki sid numarasi senin radyonun sid numarasi degil.

Thursday, 15.07.2010, 20:59

radyomda dinleyiciler çok düşüyor (edit)

dogru baslik yazmasini nezaman ögrenecek bu Acemiler?? lütfettigin icin baktim

Sunday, 11.07.2010, 17:21

mixere Mp3 atıyorum fakat çalmıyor..

birde mp3 leri fare ile direk mixere cekmeyi dene, fakat sistemi geri almak en mantiklisi, sanirim sistemde köken tanima hatasi var

Thursday, 8.07.2010, 21:26

komut dızını hatası

dj mixerv2 yi hazirlayan kisinin sayfasindan yardim araman en mantiklisi olur.

Tuesday, 22.06.2010, 20:37

radyoma yönlendirme yapmislar ne yapabilirim (edit)

yaz2000 , bu sorununun bu konuyla ilgisi ne?? yinede soruna kisaca cevap vereyim , engelliyemezsin!

Friday, 21.05.2010, 17:50

yardm

bende radyomun adini google.com kodum, adresi verince radyom cikmiyor neden acaba?

Friday, 9.04.2010, 23:07

Asi & Mavi(by/asikardelen)

harika tema 5 puan verdim :-)