Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

. Çok fazla sonuç bulundu, lütfen aramanızı tekrar belirleyin.

Thursday, 13.10.2016, 19:21

Yazar: NUR_CAGDAS...

ŞU ANDA HANGİ PARÇAYI DİNLİYORSUNUZ ?

Ümit Besen feat. Pamela - Seni Unutmaya Ömrüm Yeter mi?

Wednesday, 4.11.2015, 19:28

Kara Kalem Sanatı

Emegine saglik oğlunun ablacim E bi ata sözü vardir armut dibini düşermiş senin gibi yetenekli saheser temalar yapan ablaminda oğlundan bu beklenir

Sunday, 6.09.2015, 19:12

Flatcast FCP Tema [ ... SEN VE BEN ...]...ZENoBIA...NUR_CAGDAS...

Alıntı sahibi "' Cansın" Emeğinize sağlık Zenobia & Nur Çağdaş Birlikte gerek renk seçimleriyle gerek şıklığıyla güzel bir çalışmaya imza atmışsınız Tebrikler.. tsk.ederiz cansın begenen yorum yapan yüregine saglik ( bu arada moderator lügün hayırlı olsun )

Sunday, 6.09.2015, 19:10

Alıntı sahibi "TAMER*39" emeğinize yüreğinize sağlık güzel paylaşım adına teşekkürler nur ve zenobia tak.ederiz tamer 39 yorum yapan begenen yüreginize saglık...

Sunday, 6.09.2015, 19:08

Alıntı sahibi "EngongeM" Emeklerinize sağlık Zenobia Nur tsk.ederiz ENGİNNN yorum yapan begenen yüregine saglık....

Sunday, 6.09.2015, 19:05

Alıntı sahibi "Kerim Can" emeğine saglik Nur Cagdas ve Zenobıaa..Güzel Temalar cıkarmıssınız tebrikler.paylasım adın ateşekkülrer. tsk.ederizz kerim can yorum yapan begenen yüregine saglık....

Sunday, 6.09.2015, 19:03

Alıntı sahibi "hasanyöndem" Tebrikler büyük ustalar. Tsk.ederiz hasan yöndem yorum yapan yüreginize saglik...

Sunday, 6.09.2015, 00:18

GERCEK DOST GÖLGE GİBİDİR. EGİLSENDE DOGRULSANDA DÜSSENDE ASLA AMA ASLA PESİNİ BIRAKMAZ.NE TEMA NEDE YILDIZ BEN KAZANDIGIMLA MUTLUYUM...

Thursday, 23.04.2015, 22:35

••●••●Bu Yürek Halen F Tipi ••●••●Flatcast.Fcp.Tema..Dsgn ZENoBIA

Emegine o güzel yüreğine saglik ablam, Harikalar yaratmışsın yine tebrik ederim . Bu arada ablam özel mesaj atamadım sana rica etsem benimle iletişime gecermisin ..

Friday, 20.06.2014, 11:31

Flatcast/Fcp/Tema/________________ ZENoBIA

Emegine Ogüzel yüreğine sağlık...ABLAMMMM...Harika bir calisma olmuş eee Senin gibi Ustalar yaptıkça bizlerde Görsel sölen izliyoruz.. Ablam sence hic akraban yokmu ?? Biz kardeşlerin var . Ayrica yildiz indirme sayisini sen önemseseydin Bizleri Ögretip yetiştirip kendine rakip cikarmazdin. Senin o güzel yüreğini biliyorum ablammm.. Paylasim için tsk.ederim ..

Monday, 9.06.2014, 21:16

VAY Vay VAYyyy [ Flatcast.Fcp.Tema] [[[ ZENoBIA]]]

Vay Vay Vay...Ablammm...Emegine O güzel yüreğine sağlık. Yine harikalar yaratmissin..