Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 20.07.2008, 12:20

Yazar: By_zuzu

bu sefer karisik temalarimla geldim ayrilik ve kavusma ;)

EMEGİNE SAGLIK...SÜPER TASARIMAR OLMUS EN SONDAKILER DAHA BI HARIKA....Bİ KAC TANESINE EL KOYDUM ALDIM :=)

Saturday, 19.07.2008, 12:08

DEV IMZA ARSIVI

TEŞEKKÜRLER İŞİME YARAYACAK RESIMLER VAR

Wednesday, 21.05.2008, 20:26

DJ MuMu 2008 HAREKETLI TEMALARI ISTEKLERINIZ DEWAM:)))

slm mumu kardesım senden bır ıstegım daha var yaparsan sevınırım....radyom ıcın bı arkadasa tema yaparmısın ???? AYBEN fm & YAKUP YAZILI BIR TEMA YAPARMISIN DJ KELIMESI OLMASIN AMA LUTFENNN ELLERINE SAGLIK SIMDIDEN TESEKKURLER

Monday, 19.05.2008, 21:35

COK TESEKKUR EDERIM...COK BEGENDIM ELLERINE SAGLIK BASARILARININ DEVAMINI DILERIMMM ALLAH A EMANET OLL

Sunday, 18.05.2008, 23:57

TEMAARIN COK GUZEL KARDESIM..SENDEN RICAM BENIM ICINDE BI TEMA YAPARMISIN SLOW AGIRLIKLI YAYIN YAPIORUM...SLOW A UYGUN BI TEMA OLURSA SEVINIRIMMM.....SIYAH FON USTUNE OLURSA SEVINIRIMM.BIDE USTUNE GUZEL BI SÖZ EKLERSEN SEVINIRIMM..BY_ZUZU SAYGILAR SUNARR.....

Saturday, 19.04.2008, 14:12

Flatcastta hangi kodlar ne işe yarar

Alıntı sahibi ""Kara-Melek"" can-dede, buradaki tüm paylasımlşar AGK uygun paylaşimlar mod arkadaslarin bir çogu Bu kurallara uygun paylasımlari inceliedikten sonra bizlerin görmesine izin veriyor... Merak ettimde ne gibi paylasımlar sakıncalı bu forumda Alıntı slm.alk arkadaslar paylasim cok cok güzel birlik olmak paylastikca hersey kolaylasir ve güzellesir fakat her toplumda iyi ve kötü niyetli insanlarin olmasi nedeni ile bazi paylasimlarin uygun olmadigini düsünüyorum saygi ve sevgilerimle ...

Tuesday, 11.03.2008, 16:49

Rapper Kizlar [AyBEN TeMA]

EMEK VERILEN HERSEY GUZELDIR BU AMATORCE YADA PROF. FARKETMEZ SEN BU ISE EMEK VERMISSIN BENDE ICIMDEN GECENLERI YAZDIM...BASARILARIN DEVAMINI DILERIM ..

Saturday, 8.03.2008, 19:24

Yayın Sifresi

SLM ARKADASLAR YA BENIM NICK IMIN SIFRESI NI OGRENMISLER ONU NASIL DEGISTIREBILIRIM YARDIMCI OLURMUSUNUZ...

Sunday, 10.02.2008, 23:58

Rapper Kizlar [AyBEN TeMA]

PAYLASIM ICIN TESEKKURLER RaP HERSEYDE GUZEL BUNUN GUZELLIGI SENIN EMEGININ GUZELLIGI ILE BIRLESINCE DAHADA GUZEL OLMUS...YUREGINE SAGLIK CALISMALARINDA BASARILAR DEVAMINI DILERIM

Sunday, 10.02.2008, 23:31

melankolık [Tema]

kardes emegıne saglık guzel bı tema kullanıslı

Sunday, 10.02.2008, 23:29

Gel şimdi (Tema) By EsPriTüeL

emegıne saglık kardes ellerıne saglık

Wednesday, 23.01.2008, 23:04

ecel...

SiBELiMBEN YÜREGiNE SAGLIK EMEGINE SAYGI... MUD-TI SENINDE KARDESIM EMEGE SAYGI DIYELIM BASKA NE DENIRKI BU GUZELLIKLERE

Wednesday, 23.01.2008, 22:57

BAK BR ERKEK AGLIYOR

PAYLASIM ICIN TESEKKURLER KIZ ARKADASIM ICIN BI SLAYT GOSTERISI YAPIYORDUM BU SIIRE DE YER VERDIM TESKKURLER

Wednesday, 23.01.2008, 22:44

Senİİİİİİİ Sevİyorummmmmm

KARDES HEPSI BIR BIRINDEN GUZEL RESIMLER YUREGINE SAGLIK PAYLASIM ICIN SAOL HERKES GIBI BENDE BI KAC TANESINI ALDIM KUSURA BAKMAZSIN ARTIK

Thursday, 10.01.2008, 17:25

kebabig yardımın ıcın tesekkurler..benım takıldıgım radyo da yasak deıl flood yapmak....o yuzden bulmak ıstıyorum ztn bazı kısıler yapıorlar ama onlardan ıstemedım. bır yerlerden bulmaya calısıcam artık... :burda:

Thursday, 10.01.2008, 15:15

WANDET TOPLU MESAJ ICIN SAOL BEN SENI ATLAMISIM YENIDEN SORDUM KUSURA BAKMA...AMA SU EKRANA SUSLEME( GUL RESMI FALAN YAPIYORLAR ) YAPMA OLAYINI ANLAYAMADIM YARDIMCI OLURMUSUN....SIMDIDEN TESEKKUR EDERIM..SAYGILAR

Thursday, 10.01.2008, 15:11

YA ARKADASLAR BEN BISI SORCAM...BIR KAC RADYODA GORDUM GUL RESMI FALAN YAPIORLAR NASIL OLUYOR BU ANLAYAMADIM BIDE RADYO DA BISI DERKEN HERKESIN ISMI CIKIYOR BUNU NASIL YAPIORLAR YARDIMLARINIZ ICIN SIMDIDEN TESEKKURLER....SLOWCU VE I-REM SIZIN TEMALARINIZI KULLANIYORUM ELLERINIZE SAGLIK ....EMEGE SAYGI

Saturday, 29.09.2007, 23:52

Dj yayinda yok nasil devralirim...

aga super fikir ya bide su ban kaldirma olayıı anlatırmısın.kuzenım 1 senelik ban attı kaldıramıyorum resımlı bır sekılde anlatırsanız sevınırım... dj'lere sifre vermeden yayın almaları için bi kısayol atılıyormus bu nasil oluyor yani sid ve sifreyi nasil vermeden iriyolar kiii... cvplarınız için simdiden tesekkurler