Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 3.12.2013, 14:06

Yazar: Rebelmabh

Flatcast te Temaya Sayıcı ekleme

Merhaba Arkadaşlar Tema yaparken Radyo yaa kaç kişi geldiği sayacı nasıl hazırlıyoruz Bir örnek verebilirseniz sevinirim Saygılarımla

Tuesday, 26.11.2013, 09:42

Flatcast Fcp Tema [..:: ATATÜRK ::..] Designer Rebel Mabh

Alıntı sahibi "01antepli27" Emeklerinize sağlık anlamlı çalışma olmuş çalışmalarınıza biraz karartma uygularsanız kullanıcılar açısından daha iyi olur düşüncesindeyim tekrar teşekkürler... Teşekkürler tavsiye için .... Uygulamaya çalışacağım.

Tuesday, 26.11.2013, 09:41

Alıntı sahibi "ZENoBIA" Hoşgeldiniz Rebelmabh,iyi forumlar diliyorum.. Atatürk ün bulunduğu her tema benim için en güzel temalardandır.. güzel emek paylaşımınıza tşk ederim.. İmzanız Tunder sanırım?? Evet İmzam Thunder... Teşekkür ederim

Monday, 25.11.2013, 15:30

Tesekkürler , Elimden şimdilik bu kadarı geldi. Umarım daha iyilerini yapabilirim

Thursday, 24.10.2013, 12:14

Sizde ilan vermek istiyorsaniz, bu basligi mutlaka OKUYUN !!

Alıntı sahibi "seval_leydi06" ekledim bannerınızı ama ilanım yayınlanmadı karamel fm olan Alıntı sahibi "BaBuSh" Alıntı sahibi "angel_**" banner nereye konuluyo ben anlamadım yardımcı olursanız Radyonuzun İndex'inin Herhangi Bir Yerine Bannerimizi Koyabailirsiniz Arkadaşım Herhangi Bir Zorunluluk Yok Gönlünüzün İstediği Yere Koyabilirsiniz Radyo ilanı yapmak için Banner'ı index sayfasına ekledim. Daha başka birşey yapmak gerekiyormu ilan vermek için? rebelmabh.blogcu.com