Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

. Çok fazla sonuç bulundu, lütfen aramanızı tekrar belirleyin.

Monday, 2.10.2017, 19:54

Yazar: TAMER*39

FLATCAST TEMA-VEFAKAR DOST- C¤KardeLen_eyLüLC¤

110 görüntüleme 132 indirme 142 görüntüleme 132 indirme 163 görüntüleme 132 indirme 217 görüntülüme 133 indirme 239 görüntüleme 134 indirme ara vermiş indirmeye indiren veya indiren kişiler demekki az buçuk anlamışlar yaptıklarının fazla aşırıya kaçtığını kim ne ederse etsin benim umrumda dahi değil sadece yapılan bana kalırsa yanlış onlar indirip indirip dursunlar Allah akıl fikir versin bu indirip indirip duranlara 200 300 gözükse ne olacak 5 -10 gözükse ne olacak başka islerimi yok neyse konu...

Friday, 29.09.2017, 18:00

Alıntı sahibi "Oqus Pokus" Bu konuda sıkıntı nedir anlamadım? Sorun fazla indirilmesi mi? Şuan da 142 Görüntüleme , 132 İndirilme görünüyor. Fazla indirilmesi neden sorun oldu bu kadar merak ettim? İndirilsin diye buraya yüklenmiyor mu zaten temalar? Fazla indirilmesi daha iyiyken neden böyle sıkıntı oluşturdu açıklarsanız sevinirim. TAMER, belli bu kişiler demişiniz, açıklamanızı bekliyoruz bunların kim olduğunu ne yaptığını. Forum içerisinde ki üslubumuza ve yazım stilimize dikkat edersek iyi...

Thursday, 28.09.2017, 21:19

uzun uzadıya yazmaya gerek yok ne yazarsan yaz yanlamazlar çünkü edit Allah yardımcıları olsun ne diyelim komedi resmen 110 kere konuya bak 132 kere indir 1 al 3 al 5 al 10 al 132 kere indirmek ne demek ....... bide ellerine ne geçiyorsa artık isterseniz bin yapın amacınız ne doğum günün kutlu olsun eylül nice senelere tek basına bunların üstesinden gelirsin EvellAllah not her yere atılan edit uzak durun yapanlar belli bunu onlar kendilerini çok iyi bilir ne diyelim Allah yardımcınız olsun zaval...

Wednesday, 28.06.2017, 22:20

Mertcan Dan Flatcast Fcp Tema Su içindeki Bayan...

elif su nun dediği kadar varmış gayet güzel kullanışlı bir çalışma olmuş mertcan emeğine sağlık kardeşim iyi yayınlarda kullan elif su

Wednesday, 28.06.2017, 22:18

bayan teması 677 tamer*39 dan fcpli flatcast radyo temaları

evet bazen şarkı sözlerinide yazıyorum temalara teşekkürler desteğin için elif su

Wednesday, 28.06.2017, 22:15

bayram teması 2 tamer*39 dan fcpli flatcast radyo temaları

teşekkürler elif su geçmiş bayramın mübarek olsun arkadaşım desteğin için ayrıcana teşekkürler

Saturday, 18.03.2017, 17:20

FLATCAST TEMA-ÇANAKKALE ZAFERİ C¤KardeLen_eyLüLC¤

emeğine yüreğine sağlık eylül günün anlam ve önemini belirten çok güzel kullanışlı bir çalışma olmuş harika paylaşım adına teşekkürler eylül

Thursday, 16.03.2017, 09:56

FLATCAST TEMA-UZUN UZUN SUSALIM -C¤KardeLen_eyLüLC¤

emeğine yüreğine sağlık eyüll gayet güzel kullanışlı bir çalışma olmuş güzel paylaşım adına teşekkürler eylül

Thursday, 16.03.2017, 09:55

Flatcast Fcp'li Tema__________ ♥Yaşa Mustafa Kemal Paşam♥____________ByQupido

emeğine yüreğine sağlık gayet güzel kullanışlı bir çalışma olmuş harika paylaşım adına teşekkürler qupido

Monday, 13.03.2017, 15:22

bayan teması 592 tamer*39 dan fcpli flatcast radyo temaları

Alıntı sahibi "wwgenww" TAMER BEY.sana tema yapmayı bırak demedim.iyi oku.eleştiriye acık değilsen ve zoruna gidiyorsa (ÜZÜLMEYESİN DİYE)sen bu işten vazgec dedim.ayrıca sor öğren.nette büyük harf saygısızlıktır.sen radyoya geldin ve kötü söz söylemedin.bu doğru.yanında gelen zat ve ayrıca 3 tane guest eleştirilerim için küfür etti.sen ve çevrendekilere hiç yakıştıramadım.bak ben saygı ile cevap veriyorum.sizde öyle yapın ltf.....ben seni tanımam etmem.fikrimi söyledim ve eleştiri yaptım..hepsi...

Monday, 13.03.2017, 14:49

Alıntı sahibi "wwgenww" TAMER BEY.yanında beraber getirdiğin kişinin hakaretlerini kopyalayıp buraya yapıştırmak,ne bu sitenin adabına,nede benim şahsıma yakışır.sen o zat,ı,bunca dinleyici varken susturmadın.ayrıca özellikle size sakin olmanızı tavsiye ediyorum.ben her yerde her zaman eleştiri yaparım.eğer eleştiriye açık değilseniz ve kaldıramıyorsanız,siz bu işi bırakın bence...önce eleştirilere saygı duymalısın...ayrıca nettte yazarken küçük harf kullanın.ve bu kadarda hiddetli olmayın ltf....

Monday, 13.03.2017, 14:18

Alıntı sahibi "wwgenww" Bir yakını alarak radyoma gelip bir sürü hakaret,müstehcen sözler ve argolu kelimeler kullanacağınıza önce saygılı olmanızı öneririm.ben fikrimi söyledim.eleştiri ve olumsuz yanıtlara açık olmalısın.kimsenin maşasıda değilim.senden çok daha güzel temalar da yapabilirim.hatta bu sitede temalarımda var.banada eleştiriler yapıldı.saygı duydum.sen gibi ağzımı bozmadım.sana tavsiyem önce saygılı ol.buraya binlerce tema paylaşsanda eleştiriye açık olmadıktan sonra hiçbir başar...

Monday, 13.03.2017, 13:56

Alıntı sahibi "wwgenww" sayın tamer bey.artık yeter ALLAHAŞKINA.nedir bu hız,nedir bu aşırılık.....buraya yüzlerce tema koymak marifet değilki.önemli olan temaların ne kadar indiriliyo.kimler inceliyor.kimler kullanıyor.tüm temaları kendin birer defa indirip son hızla yine tema yapmaya buraya tema koymaya çalışıyorsun.senin yüzünden diğer arkadşlarımızın yaptığı temaları görüp seçemiyoruz.YETER ARTIK YETER.gına geldi artık.senin yüzünden foruma gelmeyi kesecem artık.az ara verde herkesin temala...

Sunday, 2.10.2016, 15:30

Flatcast Bu kadar susmak istememiştim By Çilek

emeğine yüreğine sağlık güzel paylaşım adına tskler mustafa

Sunday, 2.10.2016, 15:29

Flatcast Tema - Mavi Türkü / Maviye Boya /

emeğine yüreğine sağlık güzel paylaşım adına tskler roy