Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 9.04.2017, 10:31

Yazar: çirkin melek

Radyonuz için İndex (Siteniz için index)

Emeginize saglık güzel olmuş fakat bir sorum olacak. Kendiniz için özel yaptıgınız bi tasarımı neden burda paylaşma geregi duuyorsunuz. Hadi ben biliyorum ordaki aşka sevdalı.net yazısını silip kendi adresimi yazabilirim peki ya bilmeyenler ne yapacak? Diyelimki rar dosyasında adresiniz yok ama burda rar dosyasıda yok. Ayrıca indexin başında tema indr linki çikiyor ve radyo hemen açılmıyor Alaturka gibi bi sitenin böyle saçma tasarımlara yer vermesi çok saçma geldi bana çok özür dilerim ama

Sunday, 26.03.2017, 15:05

Rulette radyo adımın görünmesini istiyorum

Selam radyomuzun adını rulette önerilen radyolar olarak görünmesini istiyorum sid numaramız 1547522 ve radyo adı ÇİLEK FM . Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

Monday, 6.03.2017, 00:08

Rulette sid numaramı tanımlarmısınız

arkadaşlar 1547522 sid nuaram. Sid atamıyorum tanımlarsanız sevinirim

Saturday, 26.12.2015, 20:59

RD•TeMa•Muzik-of-The-dance.By.yigido58.jpg

arkadaşım dj adınızı anladım radyo adı neden peki zaten imza atıyorsunuz emeginize saygısızlıkmı yapılıyor imzanız ordayken emege saygısızlık olmaz. Bende o kadar tema paylaştım hiç birinde reklam yapmadım çünkü reklama ihtiyacım yok

Saturday, 26.12.2015, 20:41

Deneme Tema Ilk Tema

emeğine saglık kadir tema sade ve hoş olmuş ama dinleyicileri unutmussun ve resmi çok uzatmışsın daha dikkatli olacagına eminim başarılarının devamını dilerim

Saturday, 26.12.2015, 20:37

RD•TeMa•Muzik-of-The-dance.By.yigido58.jpg

yigido emegine saglık ama radyolarda kendi reklamını yapman çok ayıp benim radyomda dj senin temanı indiriyor ve dj adını ve radyo adresini silmekle ugraşıyor yapacaksanız reklamsız bi tema yapın lütfen

Tuesday, 18.11.2014, 17:23

tema-flatcast-sararmis hüzünler-ALYA

sizin sorularınıza cevap yazayım ......Evet benim ilk temam ve ben buraya birilerin torbiliyle gelmedim...ve benim üzerimden oyun oynanmasına ve çamur atılmasına ses çıkarmadım ......bu kadar jüri olmam ve paylaşımlarda bulunmam neden bu kadar sizleri üzdü....ve bu zamana kadar sizlerin temalarınıza ve sizlerin şahsınıza bir hakaretim olmadı....üzgünüm benim üzerimden prim yaptırmayacağım sizlere ......susmak en güzel erdemlik diyim susuyorum ......saygılar DİP NOTizin bu yaziya yazmanizdaki en...

Tuesday, 18.11.2014, 11:13

tema-flatcast-sararmis hüzünler-ALYA

Ben aynı cümleleri kuramiycam alya emeğine sağlık ama bu tema jüri olduğun icin mi 3 yıldız aldı çok merak ediyorum doğrusu bu forumda haksızlıklar yapıldığını düşünüyorum ve artık tema paylaşımını bırakıyorum.Sizlerin çok iyi temalara olumsuz yorumlar yaptığınızı gördükçe boşuna uğraştiğımızın farkına varıyorum. Temaların bir anlam taşıması gerektiğini düşünüyorum ve bu ilk temanın ne anlam ifade ettiğini anlayamadım neyse basarilarinizin devamını dilerim sitemim size değil bu temaya torpil gec...

Tuesday, 18.11.2014, 00:33

flatcast-tema-fcp-dinitema-Ç@KIR

Emeğine sağlık çok güzel olmuş Çakır paylaşım için teşekkür ederim

Tuesday, 18.11.2014, 00:05

Flatcast fcp tema GöL BaŞıı By Çilek

Emeğine saglık çok hoş olmuş teşekkürler paylaşım için

Tuesday, 18.11.2014, 00:04

Flatcast fcp tema BaBa Müslüm By Çilek

emegine saglık çok güzel bi tema olmuş büyük sanatcıları unutmamak gerek helal olsun teşekkürler emek ve paylaşım için

Tuesday, 18.11.2014, 00:01

sewdalinkaa dan Faltcast Radyo teması bayan tema 690

emeğine saglık sevdalinka çok güzel olmuş paylaşım için teşekkürler