Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 3.01.2015, 10:51

Yazar: Gulnuru

By.Eray 2015 e AİT İLK ÇALIŞMALARIM ____________ Flatcast.Fcp

Harika calışmalar olmuş...Eline emegine o güzel yüregine saglık oglumm..Paylaşımın için çok tşkr ler...

Sunday, 7.12.2014, 15:31

By.Eray Pembiş Tema Flatcast.Fcp

Emeğine sağllık Eray çok güzel paylaşım. Teşekkür ederim kardeşim

Sunday, 7.12.2014, 15:29

Yeni Yeşillim Tema By.Eray

Sunday, 7.12.2014, 15:22

By.Eray Mavinin Büyüsü Flatcast.Fcp

Monday, 14.07.2014, 05:31

SEVGI ve ASK üzerine...

Beni mi Arıyorsun Sevgili..!Yarım Kalmış Hikayeleri Oku...Yolun Ortasında Terkedilen Bir Kimsesizi Dinle...Sensiz Geçen Saatlere Adı Konulmamış Yaşanmışlıklara Sor...Kaybedilen Umutlarda Enkaz Altlarında Ara...Beni Bulacak Olursan Sakın Yaklaşmaya Kalkma!Kırıklarım O Kadar Keskin ki Dokunursan Ellerini Kanatır...Yaralarımda Bir O Kadar Derin İçine Herşeyinle Seni Hapsettim...Dokunursan Canın Acır, İçin Sızlar... Dayanamazsın...Paramparçayım... Her Bir Parçam Ayrı Yerde...Kolay Dağıttın Ama Topla...

Monday, 14.07.2014, 05:26

Can Yücel'den Alıntılar

Öğrendim ki; Güldüğün zaman herkesi kıskandıracak kadar güzel güleceksin. Ama ağlarken her zaman yalnız ağlayacaksın, Hüzünlerini gizleyeceksin, kimseyi sevindirmeyeceksin. Ve Göz yaşlarını yine kendin sileceksin, kimseye minnet etmeyeceksin. Çünkü; minnet ettiğin herkes, sonrasında kendini nimetten sayıyor. Elini bırakmayanı yüreğinin dibine kadar seveceksin ama en zor anında Seni bırakanları ise; yalnızlıktan gebersen dahi asla affetmeyeceksin.

Monday, 14.07.2014, 05:24

Can Yücel'den Alıntılar

Asla sevmediğim birine seni seviyorum demedim, Ya da asla birini severken karşılığını beklemedim. Dostluğuma değer biçmedim,sevgime ise hiçbir zaman sınır çizmedim. Sevdiysem sonuna kadar gittim, bitirdiysem öldürse de hasreti geriye dönmedim. Bazen çok kırıldım, bazen belki de kırdım. Ama hata insana mahsustur dedim. Affettim, af diledim. Kimileri birden fazla kırdılar kalbimi ama ben onları yinede affettim. Onlar belki beni saflıkla yargıladılar. Belki de içten içe sinsice güldüler. Ama asıl u...

Monday, 14.07.2014, 05:13

Hayata/yaşama Dair

AYAĞA KALK !!! Yerinden kalkma zamanı gelmedi mi hala? Uyanmak istemiyor musun? Kendini bu kadar hırpaladığın yetmiyor mu? Ne bekliyorsun? Artık, insanların sözleriyle, yorumlarıyla, yakıştırmalarıyla kendini anlamaya çalımaktan vazgeçme zamanın gelmedi mi? Kurban rolünü ne zaman bırakacaksın? Kendini cezalandırmaktan sıkılmadın mı? Zihnindeki yargıça ne kadar daha dayanacaksın? Kalk... Kalk yerinden... Aynaya bak. Sonra da gökyzüne... Sen bu kadar mısın? Sen bu musun? Sen söyle... Kendini dışar...