Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Friday, 14.02.2014, 06:21

Yazar: SuperUser

Flatcast F5.3 (RC 1)

Alıntı sahibi "ZeN" Bir süredir hazirlik asamasinda olan flatcast F5.3 (RC 1) kullanicilara sunuldu. Önceki sürümlere göre birkac yeni düzenleme yapildi. Bir yenilik daha [20-05-2011] Flatcast yeni sürümde kayan yazi komutu #{m100} yanisira #{n30} komutunda bir yenilik daha. *sayi degeri = yavas veya hizli akim (1 ile 1000 arasinda bir sayi degeri verebilirsiniz) - n komutu yanliz bir defa gectikten sonra tekrar akiyor, m komutu sürekli akiskan Radyoya gelen kisi mavi cizik ise radyodaki sohbet...

Thursday, 13.02.2014, 10:37

Yeni Forum Ile Ilgili Soru Ve Cevaplar

Alıntı sahibi "Oqus Pokus" Merhaba, Rap veya HipHop diye tabir edilen müzik tarzları diğer türlere nazaran çok rağbet görüp, bütün bir yayınlar bu türe ayrılmasa da sizin talebiniz de gayet makul diyebilirim. İlerleyen zamanlar da gelecek taleplere göre değerlendirme yapılarak istediğiniz müzik tarzı seçenekler arasına eklenebilir/eklenmeye de bilir. İlginiz için teşekkür ederim. İyi yayınlar.

Thursday, 13.02.2014, 09:08

Sid Gönder Müzik Tarzı

Alıntı İsterseniz yayına ait Detaylı Bilgiler Ekle butonunu tıklayarak, yayınınıza ait Ülke, Cinsiyet, Müzik tarzı seçeneklerini belirterek dinleyiciler tarafından tercih edilme olasılığınızı artırabilirsiniz. Mrb, Radyo Rulette, Detaylı Bilgiler Ekle kısmında Müzik Tarzı olarak Rap eklenmemiş. Sizin için sorun teşkil etmezse ekleyebilirmisiniz? İyi yayınlar.

Thursday, 13.02.2014, 06:33

Rap-Style (Graffiti-Style) [ FLATCAST - TEMA ]

Alıntı sahibi "i-rem" Mrb İ-rem, Fcpyi indirdim ama resim olmadıgı için çalıştıramadım. Resmin barındırma süresi dolmuş. Mümkünse tekrar paylaşırmısınız. Rap yayını yapıyoruz bizde. Uygun bir tema bulamadım.

Tuesday, 11.02.2014, 09:54

Sizde ilan vermek istiyorsaniz, bu basligi mutlaka OKUYUN !!

Radyo Tanıtımı İlanı verebiliyormuyum? Çünkü diğer ilanım Dj Alımı ile alakalı. Sizin için sorun teşkil etmezse Radyo Tanıtımı yapabilirmiyim?

Tuesday, 11.02.2014, 09:14

İndirdiğiniz dosyalar güvenli mi?

Bu konuyu bi topikteki paylaşılan download linkinin kaldırılmasına istinaden paylaşmak istedim. Virüs Total - Ücretsiz bir servistir. VirusTotal Şüpheli URL ve dosyaları inceleyen ücretsiz bir servistir ve virüslerin , solucanların ve tüm zararlı yazılımların tespitini kolaylaştırır. Herhangi bir siteden sıkıştırılmış(rar, zip ve diğerleri) bir dosyayı indirdikten sonra burada taratın. Kullandığınızda en popüler virüs programlarıyla analiz ettiğini görüceksiniz. Sonuç temizse zaten güvenle sıkış...

Tuesday, 11.02.2014, 08:40

Microsoft Security Essentials

Microsoft Security Essentials kullandım. Hiç birşey temizlemiyor. AVG Internet Security 2014 En iyi virüs korumamız – artık gizli verilerinizi korumaya yönelik yeni gizlilik özellikleri barındırıyor Virüslerden Koruma Virüs, casus yazılım ve diğer zararlı yazılımları engeller Bağlantı Koruması Web, Twitter ve Facebook bağlantılarını tarar File Shredder Başkalarının eline geçmesini engellemek için dosyaları güvenli biçimde siler Online Shield Sizi zararlı indirmelere karşı korur Veri Kasası Gizli...

Tuesday, 11.02.2014, 07:01

GÜNÜN DUASI (Sende Katıl ♥ Hergün güzel bir Dua yazalım)

ALLAH'ım bizleri başkalarının kusurlarıyla meşgul edip kendi kusurlarını unutup gideremeyen kullarından eyleme. Amin.

Tuesday, 11.02.2014, 06:45

Dünya Kadın Hakları Günü(5 Aralık)..

Alıntı sahibi "ZENoBIA" Türk Halkına EFENDİ ler diyen bir ATANIN yolundayız.Kadına seçme ve seçilme hakkı kazandıran,Kadını kadın olarak ,insan yerine koyan Bir ATANIN mirasçılarıyız. BİZLER ATATÜRK KADINLARIYIZ. BİZLER TÜRK KADINIYIZ. BİZLER TÜRK ANASIYIZ. BİZLER KADINIZ.(damızlık inek değiliz) ATAMızın yanındaki kadınların şıklığı ve zerafeti nasılda güzel.. ARADA fark yok değilmi? Şimdiki Türk KAdını .Ne acı ne acıııııııııııı Önemli olan, senin sanatkarına olan şıklığındır. Ona şıksan zaten ...

Tuesday, 11.02.2014, 05:11

Rulet Şikayet Formu ve Favorilerim Listesi

Evet haklısınız. Onun için radyoda kullanılan temalarında ya Müzikle ya da radyonun tarzını ifade eden temalar kullanılması gerekiyor aslında. Açıkçası sevgi, aşk diye nitelendirilen bazı temalar müstehcen sınıfına girmiyor mu? Bizim radyo rap olduğu için siz daha iyi biliyorsunuz ki Almanyada yaşadığınız için bazı Raplarin sözlerinde basit küfürler geçiyor ama zaten atsız kovboy veya kişiselleştirilmiş ya da diss niteliğindeki ağır küfürler içeren rapler çalmıyoruz. Böyle bir topik açmanız yara...

Tuesday, 11.02.2014, 04:26

Adres Değişimi

Alıntı sahibi "SUEDALAR" verdiğiniz link işe yaramadı sitenin adresini halen değiştiremedim radyo kurumunu anlatıyor site adres değiştirme işlemleriyle bialakası yok gibi Değerli kardeşim, Herhangi bir alan adı aldıysan eğer veya ücretsiz site neyse ise; <meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.yenialdiginadres.com"> kodunu eski adresinin/sitenin kod yüzünde <head> ile </head> arasına yapıştır, kaydet. Dilersen Adres değiştirdiğinizi anlatan bir yazı/resim ekle. Eski adresinizi ziya...

Sunday, 9.02.2014, 17:46

Sizde ilan vermek istiyorsaniz, bu basligi mutlaka OKUYUN !!

Mrb Melve, İlan koşullarına uygun yeni bir ilan ekledim. Aşağıdaki gibidir; * Site/Radyo * İletişim maili * Sitede yer alan 4 sayfada da en altta AllaTurkaa bannerları eklenmiştir.

Saturday, 8.02.2014, 23:07

Radyomuza Saldırıyı nasıl önleriz

Alıntı sahibi "ebrusch" Selam Arkadaslar Bizim cok büyük bir sorunumuz var bir haftadir radyomuza saldiri var kimin oldugunu bilmiyoruz saatlerce hatta gün boyu bütün dj arkadaslarimiza saldiriyor. Ne yapacagiz nasil bu kisiden kurtulacagiz bilemiyoruz Lütfen yardim edin ( Aslında bunun bir yöntemi vardır belki. Herhangi bir içerik yönetim sistemiyle profesyonel bir flatcast radyo sitesi oluşturabilirsiniz. Bazı öneriler; * Sid'i değişin, zaten kullanıcılarınız sitenizin adresini biliyor. * Her...