Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 13.12.2014, 16:34

Yazar: Funda Gül

Port acma 3 saattir içinden cıkamadım

Alıntı sahibi "Oqus Pokus" Alıntı sahibi "Funda Gül" Bütün portları açtım maping info yeşil olduğu halde radyolara giremiyorum. Sadece ben yayındayken radyoda dinleyici olan arkadaşım yayın alırsa anında gelebiliyorum, radyodan düşersem tekrar gelme şansım olmuyor. Lütfen yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkür ederim. İnternet bağlantı hızınız da önemlidir. Başka sayfa açabiliyor musunuz? Ya da çok fazla sayfa ve internet hızını etkileyecek uygulama, program açıksa bunları kapatıp deneyin. Güve...

Saturday, 13.12.2014, 14:47

Port acma 3 saattir içinden cıkamadım

Bütün portları açtım maping info yeşil olduğu halde radyolara giremiyorum. Sadece ben yayındayken radyoda dinleyici olan arkadaşım yayın alırsa anında gelebiliyorum, radyodan düşersem tekrar gelme şansım olmuyor. Lütfen yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkür ederim.

Sunday, 7.09.2014, 21:41

Flatcast P2P hatalari ve aciklamalari.

teşekkür ederim deneyeceğim de modemim portunu açamadım..

Sunday, 7.09.2014, 14:28

kendi radyomda yayına giremiyorum

selam, konuyu nereye açacağımı bilemedim en uygun burası geldi bana. Yeni radyo kurdum herşey çok güzel yayın alabiliyorum misafir geliyor fakat başka bir dj yayındayken sadece ben radyoya giremiyorum.Ancak dj den ben yayını alıyorum tekrar yayını arkadaşıma verdiğimde dinleyici olarak radyoya girebiliyorum.Sorun nerde olabilir bu konuda bana yardımcı olursanız çok memnun olurum.Şimdiden teşekkür ederim saygılar...