Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 29.03.2020, 15:05

Yazar: Birderece

Önerilen Radyo

Merhabalar kolay gelsin rica etsem 1576616 nolu radyoyu mobilRADYOM şeklinde ekleyebilir misiniz ?Teşekkür ederim şimdiden .

Sunday, 14.04.2019, 21:06

Sid Onayı

1581349 nolu sid numarasını Rulette onaylarmısınız ? Şimdiden teşekkür ederim iyi çalısmalar.

Monday, 19.11.2018, 21:47

Sid Onayı

1576616 sid nolu profilimi Rulette onaylar mısınız ? Çok teşekkür ederim şimdiden ..

Wednesday, 12.04.2017, 17:20

Şarkılarımda Cızırtı Oluşuyor

Aynı sorunu bende yaşadım . Ben sorunu Sam 5 kurarak çözdüm. Sam2 ile bu sorunu ilk win8 de yasadım 7 de kullanmak istemedim . Gelelim şarkı kalite işine . Siz isterseniz 320 kbps ile yayında yapabilirsiniz bunun şartları vardır öncelikle yayın yaptığınız sunucu destekleyecek upload hızınız iyi olacak flatcast 128 Kbps yayın destekliyor ben 80 i tercih ediyorum gayet iyi veriyor sesi . Kulandğınız sarkıların ses kaliteleride çok önemli bu arada yani şarkılarda convert diye bir şey olmaz siz orad...

Wednesday, 12.04.2017, 17:07

İNDEX ALevce _______ ALevv

Ateş ediyor elinize sağlık

Wednesday, 12.04.2017, 17:05

İe virüs var sanırım

malwarebytes Bunu kur bilgisayarına çalıştır tarama yap temizler .. Kolay gelsin https://cloud.mail.ru/public/MHpV/2Z8qFtJ1H

Sunday, 4.09.2016, 14:32

SID numarası yerine İsim görünmesi

1451651 nolu sid numaramızı Rulette Kent FM olarak eklerseniz çok sevinirim .. iyi çalışmalar kolay gelsin.

Sunday, 10.01.2016, 16:17

Full Özellikli Yönetim Panelli PHP Kodlanmış Radyo Scripti

google drive hesabından indirip kurdum yazılımı . ilk gözüme çarpan eksiklik free php hostinglerde sıkıntılar cıkarıyor . Hostinger hesabımda Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in hatası verdi. Ücretli hostingimde sıkıntısız bir sekilde kurdum ve calıstı ancak bunun admin panel şifresini önüne gelene veremessiniz cünkü kullanıcılar arası yetkilendirme yapılmamıs hal böyle olunca admin kullanıcısı istedigini...

Sunday, 10.01.2016, 14:05

flatcast radyoda yayinda cizirti sorunu...

driver problemi gibi görünüyor. Birde sistemde K-lite media codec programı varsa kaldırıp öyle deneyin Aynı sorunu ben o şekilde çözmüştüm.

Friday, 8.01.2016, 15:28

html5 bootstrap Şık index

beğenmişseniz sıkıntı yok yorum için tesekkürler .

Friday, 8.01.2016, 15:26

2016 Ilk Indexi

ellerinize sağlık renk uyumu kullanılan görseller uyum içinde başarılı bence başarılar tekrar.

Friday, 8.01.2016, 15:14

Full Özellikli Yönetim Panelli PHP Kodlanmış Radyo Scripti

Alıntı sahibi "asilsoft" ki deneyin alternatif ılarak verdim alt yorumlarda görürsünüz... Link çalışmıyor başka yerdede vermiş oldugunuz başka bir link yok . Demo adresinizde db bağlantı hatası var. ne linki ne kendisi var

Monday, 28.12.2015, 21:40

html5 bootstrap Şık index

Demo adres: html5 bootstrap index istenilen adet kadar sayfa eklenebilir. ccs dosyasını isteyen olursa paylaşabilirim. Css dosyası google drive hesabınız varsa orada barındabilirsiniz bununla ilgili googlede birçok döküman bulunmaktadır. 8 addet html5 oyun eklenmiştir. Oldukça rahat bir şekilde özellikle bilgisayar sistemleri yavaş olanlar için birebirdir. iyi günlerde kullanmanız dileklerimle.

Monday, 16.03.2015, 14:10

Nedensiz banların çözünümü rica ediyorum

attiila_ky evet birde ateş olmayan yterden dıman cıkmaz da vardır . Ben size katılıyorum benimde bu aralar geliyor zaten basıma bu . üstüne siznle ilgilide yalan yanlıs birşey demedim . Ama benim elimde kaydım logum ispatım varken ve size elimde mevcuttur derken demeyim bana bunu rica ediyorum. kolay gelsin .

Monday, 16.03.2015, 13:23

şimdi ben burdan şunu anlıyorum . siz her ne kadarda kötü muamele ettirmeyiz desenizde . Buradan biz birşey sunuyoruz olumlu yada olumsuz şeylerle siz uğrasın . çünkü dediğiniz gibi birşeylerin ispatı zordur ve bu bağlanmda biz bu konuda taraf olamayız . ben bunu anlıyorum bu yazdıklarınızdan yanlış ise düzeltin beni. Şimdi gelelim radyoyu karalabilirim evet bu mümkündür kimin ne oldugu belli degil sonuçta. Ben bu bağlamda o radyaya girmekten vazgemeyip derdimi anlatmak istedim sonundada meselen...

Saturday, 14.03.2015, 20:13

Sevgili yöneticiler . kaç gündür nereye girsem gereksiz bana maruz kalıyorum . kac defada sikayet butonuna bassam herhangi bir sonuc alamıyorum . Siz burada belli kurallar koymus radyocu arkadaslarda isimlerini yazdırmıslar.Sizin önerilen radyolar kısmından ne zaman girsem basıma bir hadise geliyor . yeter artık buna bi çözüm bulun ya o isimleri yayınlamayın yada şikayetlere biraz kulak verin . birisi dj yin birine küfür etmiş ve banlanmıs olayla hiç alakm yok ve ardından üstüne ben kendi nickim...