Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 7.03.2017, 17:33

Yazar: asilsoft

Php Radyo Sitesi

evet öyle olacak zaten herşeyi panelden değiştirebileceğiz yönetim paneli olacak yani

Saturday, 25.02.2017, 23:46

Php Radyo Sitesi

yorumun için teşekkür ederim bu scripti daha profesyonel yapacam inş. radyo sitesi olacak ama portal ağırlıklı bir sistem olmasını planlıyorum kısa zamanda bitireceğim sistemde olmasını istedikleriniz varsa dikkate alacam tşkler.

Wednesday, 22.02.2017, 23:52

Php Radyo Sitesi

Merhaba arkadaşlar bu konuyu açmamın sebebi yeni başladığım radyo sitesi için sizlerden fikir almak katılımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum biter bitmez burada scripti yayınlayacağım Site burada Değerli yorumlarınızı bekliyorum...

Friday, 3.02.2017, 22:35

Site Yeniden Aktif

Selam Arkadaşlar bir kaç gündür sistemi bedava hostlarda çaılışır hale getirmek için uğraşıyorm temel olarak site çalıştı fakat bazı özellikleri kullanılamaz durumda mysql yani veri tabanı ile ilgili çalışmaları baştan kodlayacam bu biraz vaktimi alacaktır. Sitenin genel görünümü için bedava hosta yüklediğim linki bırakıyorum saygılarımla Link: http://asilsoft.hascoding.com/ Ayrıca varsa sitede görmek istediğiniz özellikleri belirtebilirsiniz ...

Wednesday, 1.02.2017, 19:14

Full Özellikli Yönetim Panelli PHP Kodlanmış Radyo Scripti

Şuan uğraşıyorum ama neden çalışmadığını daha çözemedim kodlarla alakalı bir çalışma yaptım fakat olmadı. Mysql ile mi alakalı acaba diye bunu araştırıyorum...

Tuesday, 31.05.2016, 19:00

Askerdim :)

Merhaba arkadaşlar öncelikle sizlerden özür diliyorum askerde olduğum için script ile ilgilenemedim haliyle demo adres ve linkler uçmuş en kısa zamanda tekrardan yükleyip buraya yazarım Script tam bitmemişti bazı eksiklikleri mevcuttu onlarıda tamamlayacağım inşallah sağlıkla kalın

Tuesday, 14.07.2015, 23:59

Alıntı sahibi "djseker" indirme linki calısmıyorr Altta ki linki deneyin alternatif ılarak verdim alt yorumlarda görürsünüz...

Monday, 13.07.2015, 01:46

Yorumunuz için çok teşekkür edrim kullanan arkadaşlar yazarsa daha da memnun olurum...

Monday, 13.07.2015, 00:45

Bu arada yönetim paneli girişi için kullanıcı adı: admin Şifre:6119700 yönetim paneline girecek olan arkadaşlar için söylüyorum lütfen siteye bu site haclenmiştir vb. yazılar yazıp üzmeyin beni eklemek isteyen kendi radyo sid numarasını eklesin ...

Monday, 13.07.2015, 00:40

Öncelikle değerlendirmeniz için çok teşekkür ediyorum, bende bunun farkındayım kurulum işini kolaylaştırmak amaçlı bir kurulum sayfası hazırlamayı düşünüyorum ama vaktim dar askerim ve şuan izindeyim ilerleyen zamanlarda yapabilirim inşallah. PHP ile daha önce az da olsa uğraşmış olanlar çok rahat kurulum yapablir. Yapamayanlar içinde destekde bulunabilirim.

Sunday, 12.07.2015, 17:24

Yönetim Panelli Php Kodlanmış Radyo Sitesi Arkadaşlar scripti tamemen ben kodladım Özellikleri şöyle Radyo sid numarası panelden değişme Site ismini panelden değişme Duyuru ekle sil değiştir işlemleri istekler ve iletişim mesajları kısmı panelden yönetme kurallarlarımız kısmını panelden ayarlabilme Ana sayfada Kayan dj Resimleri ve bu resimleri panelden ayarlama Şimdilik bu özelliklikleri var eksikleri ve yapılması planlananlarda şöyle İp banlama sistemi Üyelik sistemi Kurulum: Öncelikle Hostunu...

Sunday, 26.04.2015, 12:58

Teşekkürler

Yorumunuz için teşekkür ederim script hala geliştirilmekte bazı yeni modüller eklemek niyetindeyim, bu konuda görüşleriniz var ise almak isterim. İndirip kuramayan varsa her türlü yardım ederim script tamamen ücretsiz ...

Sunday, 26.04.2015, 01:42

Yönetim Panelli Php Kodlanmış Radyo Sitesi

Arkadaşlar scripti tamemen ben kodladım Özellikleri şöyle Radyo sid numarası panelden değişme Site ismini panelden değişme Duyuru ekle sil değiştir işlemleri istekler ve iletişim mesajları kısmı panelden yönetme kurallarlarımız kısmını panelden ayarlabilme Ana sayfada Kayan dj Resimleri ve bu resimleri panelden ayarlama Şimdilik bu özelliklikleri var eksikleri ve yapılması planlananlarda şöyle İp banlama sistemi Üyelik sistemi Kurulum: Öncelikle Hostunuzun php desteklemesi gerekmektedir Ziplenmi...

Sunday, 26.04.2015, 00:48

Düzeltildi

Alıntı sahibi "Atilla_Ky" Alıntı sahibi "asilsoft" Merak ettiğim bir şey iki ay boyunca uğraşıp yaptığım script forumda yayınlandıktan sonra spam olarak işaretlenip silinmiş ben telefon numarası yazmadım ki bir yere neyse konuyu baştan açıyorum niyetim emek verdiğim bu scriptin kullanılması Arkadaşım emek vermişiniz, emeğine sağlık teşekkür ederim. Yüklediğin indekste tel numarıası oluğu için silindi. tel numarası olmayan bir çalışmanız (düzeltilmiş) olduğu taktirde yeni konu açarak indeksinizi...

Saturday, 25.04.2015, 15:26

Index Paylasanlarin Dikkatine! [Prefix] Önek'lerin aciklamalari!

Merak ettiğim bir şey iki ay boyunca uğraşıp yaptığım script forumda yayınlandıktan sonra spam olarak işaretlenip silinmiş ben telefon numarası yazmadım ki bir yere neyse konuyu baştan açıyorum niyetim emek verdiğim bu scriptin kullanılması