Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 27.11.2018, 19:03

Yazar: ankara_ruzgari

Radyo ismi ile gözükmek

744810 Sid nolu radyomun RADYO RÜZGAR olarak önerilen radyolarda görünmesini rica ediyorum. Saygılar

Sunday, 30.07.2017, 20:08

indexe tema yerleşimi

Merhaba tekrar, indexinizi kullanmaya başladım teşekkür ederim emeğinize sağlık. Ancak tema yerleşim yeri büyük olmasına rağmen 600x800 ebatlara göre ayarlanmış. Haliyle flatcast tan da ayarlamama rağmen tema çerçeveye tam oturmuyor. Bu konuda yardımızı rica ediyorum. Saygılarımla. (ruzgarvemuzik.blogspot.com)

Sunday, 30.07.2017, 16:56

Merhaba

Naya sizinle tanışıyoruz aslında ama nerden tam hatırlayamadım. İndexinizi beğendim, izniniz olursa kullanmak istiyorum. Saygılarımla.

Saturday, 29.07.2017, 17:29

Radyomun Nicki ve e mail adresim çalındı.

Merhaba... Arkadaşlar benim radyo mailim ve nickim çalındı. Kurtarmak için uğraşıyorum ama Microsoft yıllar önce girdiğim, şimdi net hatırlayamadığım bilgileri istiyor. Şimdi sizden ricam, flatcast aynı sid üzerinden email ve nick değiştirme imkanı veriyormu. Yardımcı olursanız sevinirim. Saygılarımla.

Wednesday, 18.11.2015, 19:41

Radyo açılma sorunu

Ceren .com lu uzantılılarda da var aynı sorun. İlgili arkadaşlar konuya açıklık verirse iyi olur. Teşekkürler şimdiden.

Tuesday, 25.05.2010, 14:49

AHUZAR fcp Tema(BORAN/55)

İşte budur diyorum ve emeğine sağlık boran55. Bu anlamlı temayı kaybetiğimiz değerlerimiz hatırası olarak kullanacağım. Mekanları cennet, ruhları şad olsun.

Thursday, 15.04.2010, 17:51

Sayfa değiştirirken mixer çalan şarkıyı atlıyor.

Bak wanted kardeş. Ben 2007 nin ocak ayından beri allaturca üyesiyim ve ilk defa bir konu hakkında yardım istedim. Yazımı dikkatli okursan "bilgisi olan cevap ayzsın" dedim. Senin verdiğin linklerdeki konu çok farklı. Ben sayfa değiştirdiğimde mixer çalan şarkıyı atlıyor diyorum. Sen bana vista sorunları yada ses kartı sorunlarını açıklayan linki öneriyorsun. Ben masum masum arkadaşın açıklamasını yeterli buldum ve teşekkürümü de belirttim. Senden de özür dilemeni falan beklemiyorum. "...bundan ...

Thursday, 15.04.2010, 17:21

Arkadaşım aramadaki konular benim sorunumu içermiyor. wanted in yazdığı linke tıkladığımda "Erişmeye çalıştığınız bağlantı artık ulaşılabilir değil ya da geçersiz." diyor.

Thursday, 15.04.2010, 16:57

Öncelikle Masum Masum size teşekkür ederim açıklamanız için. Bende öyle tahmin ediyordum aslında. wanted size gelince. Azarlar gibi cevap vermişsiniz, keşke cevap vermeseydiniz. Tavrınızı hiç hoş bulmadım. Diğer yandan o çok bilmiş edanızla verdiğiniz linke tıkladığımda linkin uygulamadan kaldırıldığı gibi bir mesaj alıyorum. Keşke sizde cevap yazmadan önce linkin çalışıp çalışmadığını kontrol etseydiniz.

Thursday, 15.04.2010, 15:27

Selam arkadaşlar. İşletim sistemim xp, flatcast 5.2 yüklü. Sorunum sayfa değiştirdiğimde (bazı sayfalarda) çalan şarkının atlaması. Bu sorun flatcast 5.2 yükledikten sonra olmaya başladı. Sistem geri yükleme falan yaptım ama çözemedim. Bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim. Saygılarımla.

Saturday, 27.02.2010, 12:54

Siyah Beyaz Tema Ev

S e L dikkatinize hayranım)) Kandil'lerin başlangıcını 3 aylar başlangıcı olarak düşünmüşüm. Evet yanlış yazmışım özür..

Thursday, 25.02.2010, 17:28

Siyah Beyaz Tema Ev

Kardeş iyi güzel hoş da, siyah beyaz ev demişsin tema adına. Bana daha çok kiliseyi anımsatıyor. Keşke 3 ayların başlangıcı olan mevlüt kandiline denk getirmeseydin. Biraz yanlış bir güne rast gelmiş bana göre.

Wednesday, 10.02.2010, 19:18

Başka radyoya eski radyo linkini yönlendirmek

http://www.tr.cx/ Bu adresten yönlendirmeler yapılıyor ama eski radyonuzu yönlendirirmi emin değilim. Deneyin belki işinizi görür.

Monday, 8.02.2010, 13:36

Flatcast HTML kodlari [yeni]

Becede güzel bir uygulama. Ama keşke bu uygulama sırf iframe kodu için değilde, örneğin bir resim eklendiğinde de alınabilse. Malum herkesin html kodlarını bilmesi zor. Yinede emeği geçenlere teşekkürler.

Monday, 21.12.2009, 14:36

Slowcu Artik Sizlere Veda Eder Hakkınızı Helal Edin

Hayırlı teskereler slowcu. Vatan size minnettardır. Tüm Mehmetciklerle sağlıcakla gelirsiniz inşallah..

Monday, 21.12.2009, 13:19

"Dolby Home Theater"

Yani bu sizlerdede arada oluyor mu demek. Haklısınız bundan olabilir. Deniycem, ilginiz için teşekkürler.

Monday, 21.12.2009, 12:37

"Dolby Home Theater"

Bu konuyla ilgili başlık açıldımı bilmiyorum ama, uzun bir süredir radyoyu açarken "Dolby Home Theater" başlıklı, bazan başlıksız, istek dışı gelen, kaldırılamayan, silinemeyen bir chat penceresine benzer bir pencere açılıyor. Haliyle rahatsız edici bir pencere. Ancak PC yi kapatıp açınca kayboluyor. Tekrar radyoyu açtığımda bazan yine geliyor bazan da gelmiyor. Bu olay sadece radyoyu açarken yaşıyorum. Dolayısıyla virüsle ilgisi yok. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim. Şimdiden...