Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 17.01.2016, 23:02

Yazar: Radyo-otuken

Önerilen Radyolar için Müracaat

1056616 sid numarali Radyo-Otuken isimli radyomuzun incelenmesi ve istenilen kriterlere uyuyorsa'ki ben bu kriterlere sahip oldugumuzu dusunuyorum umarim bizde o kategoriye dahil oluruz.. iyi calismalar dileriz kolay gelsin

Saturday, 26.12.2015, 21:56

önerilen radyolar bilgisi

bende bilgi almak acisindan soruyorum 1056616 bu kriteri nasil tespit edecegiz zaman oluyor 12- 13 zaman oluyor 9 bazen 8 dinleyici oluyor uygunsa bu uygulamaya katilmak isteriz .. tesekkurler

Tuesday, 15.12.2015, 18:24

Radyo tanitim

haklisiniz ozur ben yanlis eklemisim banner secerken index rengine uysun diye bakiyordum orayada nerden gittim bilmiyorum allaturka yerine flatcast banneri eklemisim yazmis oldugum mesajdan sonra farkettim ve degistirdim ilan da yayinlandi tesekkurler

Monday, 14.12.2015, 11:04

tanitim

ben dun tanitim eklemistim onaylanmamis silinmis sebep banner gorulememis bu nasil oluyor .. herkes goruyor tek sizmi goremediniz sitenin en tepesinde ekli hemde en buyuk olani tiklayip allaturka.de foruma gelebiliyor ozellikle banneri ekledikten sonra tanitim ilzninin yazdim buyursun bakmak isteyen arkadaslarda denemek amacli varmi yokmu banner www.radyo-otuken.tr.gg