Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Friday, 20.07.2018, 21:03

Yazar: losd

ayri pencere aciliyor

söylediğinizi yapmaya caliştim ama beyaz sayfada sid no cikiyor oraya tikladigimda ayri pencerede aciliyor radyo..ben eskisi gibi dünyam.rd.gg adresinde index içinde açmak istiyorum nasil yaparim yardimci olurmusunuz..kizmayin lütfen))

Thursday, 19.07.2018, 23:19

eskisi gibi radyoya girilmiyor

slmm radyo hakkida bir sorunum var yardimci olursaniz tsk erimm radyo adresim: dunyam.rd.gg sid no(1458317) sorunumuz eskisi gibi radyoya adresten giremiyoz flatcastta biseler olmus galiba adrese gidiyorum flatcast beyaz cikiyo radyo kapali gibi arkadaslarda giremiyor..dunyam.rd.gg adresine eklenmesi gereken birsey varsa yaszarsaniz sevinirim..

Sunday, 21.01.2018, 14:14

radyomuzun isminin önerilen radyolar arasida gözükmesi

slm.1536821 isimli radyomuz berttiğiniz kurallara uyuyor..radyo ismimizin rulette cikmasi için yardimci olmanızı rica edeyorumm. ilginiz için tsklr radyo imimiz suskunreisfm

Sunday, 1.10.2017, 00:01

Rulette Radyo Isminin Cikmasi

slm ben ayaz ..1458317 radyo sid nosu favorilerde gözüküyor..emeğinize saglik.insallah radyo ismimin (radyo-dunyam )sit listesinde göründüğü günüde görürüz...seyirci kapasitesi ve yayinsaatleri baya iyilesmeye başladı. listede ismimizde cikması için ne yapabiliriz..saygılarla.

Sunday, 14.05.2017, 15:02

önerilen radyolar

slm radyomuz önerilen radyolar kırıterlerine uymakta olup listeye eklemenizi rica ederim. sid no:1550771 önerilen radyolarda görünmesi gerek başlık EGERUZGARI-FM ilginiz için tsklr

Tuesday, 9.05.2017, 18:06

formda sid no

slm egeruzgari_fm radyom silinmişti ,yenisini actim sid nosu1550771 ama sid atmak isteyince başarılı olamıyorum form başvurun diyor. yardımcı olursanız sevinirim tsklrr

Sunday, 26.03.2017, 15:13

rulette radyo ismi

tsklr radyomum ismi rulette görünmektedir. emeginize yüreğinize saglikk. bir sorunum daha var yardimci sevinirim ...Edit Adres radyosayfasinda cikmiyoruz ne yapmamiz gerek.

Sunday, 19.03.2017, 16:39

önerilen radyolar

slmm ..1541442 sid nolu egeruzgari.rd.gg radyom günlük en z 18 saat yayinda kalmaktadır..önerilen radyolar arasına katılmak istiyorum ..ama nereye yazacam bilmiyorum ilginize şimdiden tsklr.

Friday, 24.02.2017, 22:58

rulette radyo ismi

slmm ben yeni üyeniz ayaz ..flatcast hakkında acemiyim ama sayenizde uzman olacağıma inanıyorum..benim sorunum rulete radyo ismini eklemek için oluşması gereken şartlar hakkında bilgi edinmek istiyorum..yardimci olursanız sevinirim..şimdiden tsklrr.