Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 19.12.2017, 17:43

Yazar: biricik.

Mobil Wifi

Bende denedim windows güvenlik duvarı ve bagdaştırıcı ayarlarını olmadı teşekkür ederim ilginiz için.

Tuesday, 19.12.2017, 09:33

Mobil Wifi

Selamlar kolay gelsin Allaturka ekibi.Mobil wifi port nasıl açılıyor yardımcı olabilir misiniz.Telefonumun mobilinden pc ye bağlanıyorum ama portum kapalı.Teşekkür ederim iyi günler

Wednesday, 4.10.2017, 20:41

Ruletten Sid Gönderilmiyor

Çok teşekkürler Atilla bey düzelmiş.Bu sid no hem sizi hem beni yoracak ) Sebep nedir daha önce de böyle oldu ? Emeklerine teşekkür ederim radyomuza bekleriz.İyi akşamlar..

Wednesday, 4.10.2017, 15:03

Ruletten Sid Gönderilmiyor

Merhaba Sayın Allaturkaa ekibi 1556322 nolu side bakar misiniz.Ruletten sid gönderimi olmuyor lütfen gerekli kontrolleri yapar misiniz.Şimdiden teşekkür ederiz..

Monday, 4.09.2017, 16:12

Sid denetimi

Çok teşekkürler ilgi ve alakaniz için yayini açtim su an düzelmiş kolay gelsin iyi forumlar

Monday, 4.09.2017, 10:01

Sid denetimi

Selam Atilla bey sorun düzelmemiş sid gönderiliyor yalnız listede gözükmüyor ve ruletten radyoya giriş olmuyor lütfen tekrar kontrol eder misiniz

Sunday, 3.09.2017, 21:27

Sid denetimi

Selamlar alaturka ekibi hala aynı sorun devam ediyor sid atiliyor yalnız listede sid no çıkmıyor ve ruletten radyoya gelinmiyor.Yardımlarınızı bekliyoruz. Sevgiler ve saygılar..

Saturday, 2.09.2017, 18:51

Sid denetimi

Merhaba 1556322 nolu Akustik Slow radyosunun sidinde sorun var ruletten radyoya giriş yapılamıyor lütfen sizden ricam gereğini yaparmısınız..Teşekkür ederim şimdiden.