Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 7.01.2019, 15:20

Yazar: pasaklı__41

radyo acıkken kapalı gorunmesi

slmm komsumm bu radyoda yine ayni sorun oldu bole bi yazi cikiyor This is a non public show. You need special rights to enter the show. Please contact the producer to get them. cewirisine baktim siz izin wericekmissiniz Bu halka açık olmayan bir gösteri. Gösteriye katılmak için özel haklara ihtiyacınız var. Lütfen bunları almak için üretici ile iletişim kurun. ___ buda cewrisi

Monday, 31.12.2018, 08:47

radyo acıkken kapalı gorunmesi

slm bir sorunumuz var yardim edebilirmisiniz 1543809 sidli radyo acık oldugu halde kapalı gorunuyor nedenini bilmiyorum o duzelebilirmi duzeliyorsa yardım edebilirmisiniz tskler simdiden

Wednesday, 26.12.2018, 08:29

radyo ismi görülmesi

tskler ilginize ama radyomuz devamlı acik bizde isminin gorulmesini istemistik ... bir ümit yazdım kurallar belki degismistir diye tskler

Tuesday, 25.12.2018, 16:58

radyo ismi görülmesi

slm iyi akşamlar radyo ismi gorunmesi icin bazi kuralların oldugunu biliyorum ama bizim radyo sabah acilip gece 1 weya 2 gbi kapaniyor hergün boyle bazen dinleyici oluyor bazen olmuyor neden radyomuz bu haktan muaf ediliyor dinleyici olup olmamasi radyomuzun acık olması icin onemli degil hergun acık onemli olan bu tsk ettim bilmiyorum dogru yeremi yazdim acemiyimde tskler sid ve adresimiz 1474775