Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 21.08.2010, 21:13

Yazar: kaptan75

dj isimleri

çeşitli renklerde ATİLLA TÜRKÜLERLE GİDE GİDE yazabilirmisiniz.şimdiden teşekkürler.

Thursday, 3.09.2009, 00:17

Yeşil tema1

çok teşekkür ederim

Friday, 27.03.2009, 21:00

radyo açılıyor ama

miksere müzekleri ekliyorum fakat müzikler tek tek atlıyor . 1 hafta önce sorun yoktu.yardımcı olursanız sevinirim.

Friday, 21.11.2008, 17:35

Firefoxtan yayın yapsam acaba?

evet bende firefoxtan yayın yapıyorum daha hızlı ve kesin sonuç yayın yapacaksan radyoyu kesinlikle firefoxtan açmanı tafsiye ederim arkadaşım explorer çok ağır kalıyor.

Wednesday, 29.10.2008, 13:47

potum açık (+) ve yeşil ama yinede kimse giremiyor yardım

yaw kusura bakmayın arkadaşlar ama kafam karıştı kimin dedigini yapacagımı şaşırmış durumdayım ha bide şu var benim modem zyxel ama diger modellerle çok hemde çok farklı diger zyxel modellerle alakası yok arkadaşlar benimki... zyxel 660RU-T1v2 model. bu aynı marka modemlerin menüsünü niye farklı farklı yaparlar anlamadım

Wednesday, 29.10.2008, 12:26

DJ_RÜZGAR, benim şansıma ala ala böyle bir modelmi aldık ya bitürlü çözemedim radyoda portum açık ama yinede giremiyorlar

Wednesday, 29.10.2008, 12:19

Masum Masum, modemimdeki firewall korumasını nasıl kaldıra bilirim benim model zyxel 660RU-T1v2 model bunuda burda anlatımını bulamadım diger zyxel modellerin tarifi var benim modelin yok firewall,i nasıl tamamen kaldıra bilirim yardımcı olursanız sevinirim tşk...

Wednesday, 29.10.2008, 11:33

Ipek1988, eee şimdi bu durumda ne yapabiliriz bunun bir çözüm yolu yokmu bulursanız banada söyleyin lütfen bende araştırıyorum

Tuesday, 28.10.2008, 22:55

beratcan, tşk... ederim arkadaşım yardımlarınız için hata giremeyenlerde ola bilir dediginizi arkadaşlara ileticem inşallah olur saol arkadaş.

Tuesday, 28.10.2008, 13:58

kaptan75, beratcan, :) işte ben tam bunu diyorum bende Mapping (+) yeşil ama başkasına (-) kırmızı anlamadığım olay bu ve ve giremiyorlar bazıları sizi beşkul ediyorum kusuruma bakmayın lütfen .

Tuesday, 28.10.2008, 13:46

SID: 724455 bu... sayfayi dediginiz gibi güncelledim yeniden açtım halen aynı ben zaten alpi nin videosuna bakarak yapmıştım portu (+) oldu ama şimdide böyle bir sorun oluştu çaresiz yardım bekliyom böyle işte ::)))

Tuesday, 28.10.2008, 13:28

:) işte ben tam bunu diyorum bende Mapping (+) yeşil ama başkasına (-) kırmızı anlamadığım olay bu ve ve giremiyorlar bazıları sizi beşkul ediyorum kusuruma bakmayın lütfen .

Tuesday, 28.10.2008, 13:22

hayir yayinci olarak içerdeyim ve de Mapping (+) ve yeşil - take over (-) ve kırmızı take over bir başka dj ye yayını vermek için kilit onu biliyom benim anlamadığım kısım asıl bu

Tuesday, 28.10.2008, 13:02

info dan bakıyom bende (+) ve yeşil gözüküyor şimdi bidaha baktım ya uffff anlamadım gitti

Tuesday, 28.10.2008, 12:52

http://dostlugunradyosu.azbuz.com/index.jsp sevil hn bir burdan denerseniz radyo açık rica etsem

Tuesday, 28.10.2008, 12:39

evet arkadaşım modem markam zyxel ve sitemde tek bir radyo var ve diger dj ler yayın yapıyor aynı site üzerinden dinleyiciler giriyor bir sorun yok ama yayını ben alınca portum açık olmasına rağmen giremiyorlar .bende anlamadım modemim zyxel olunca bişeymi oluyor RÜZGAR KARDEŞ bunu açıklarzan sevinrim.tşk...

Monday, 27.10.2008, 17:31

arkadaşlar brnim radyonun modemden potum açık (+) ve yeşil ama dinleyiciler yinede giremiyor neden anlamadım yardım ederseniz sevinirim fütfen ...