Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 26.09.2015, 03:59

Yazar: bartin74hh

Radyolara Giremiyorum

Arkadaslar radyolara giremiyorum Böyle sayfa cikiyor, yardimci olursaniz sevinirim. Tesekkürler..

Monday, 16.08.2010, 11:56

'Ne mutlu Türküm diyene' yazıları silinecek

Uyan Canim Vatanim Türkiyem Ey Bu Topraklar icin Can Veren Sehitler Vatan Elden Giderken Torunlarin Ne Bekler Umursamazlik Derdimize Bin Dert Ekler Uyan Canim Vatanim SILAM Türkiyem - Apo Dediler Kürt Dediler Birligi Yediler Bu Yüzdendir Yatiyor Binlerce Sehitler Hala Kardeslik Demokrasi Diyor itler Uyan Canim Vatanim SILAM Türkiyem - Cumhurriyete Sahip Cik Varligin Bu Yüzden Cumhurriyete Saldirmak Aceba Neden Ermenisi PKK LISI Hepsi Saldiriyor Birden Uyan Canim Vatanim iste Bu Yüzden - Ey Mille...

Tuesday, 10.11.2009, 21:57

CANAKKALE TÜRKÜSÜ

Valla süper olmus emegine saglik bende forumuma ekledim gercekden harika oldu tekrar cokk tsk ler

Tuesday, 10.11.2009, 21:51

ACIL Yardim THOMSON SpeedTouch 780

Alıntı sahibi ""Harry®"" bartin74hh, Burdan bakabilirsin, http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/Thomson-Alcatel/Speedtouch780v6/default.htm ve ayrica burda da aynisi sorulmus yani aramayi kullansaydin cevabini cok daha cabuk alabilirdin. Bundan sonra daha önce aramayi kullanmani tavsiye ederim. http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=135842#135842 COK TESEKKÜR EDERIM, SANIRIM BURADA ANLATILDIGI GIBI YAPABILIRSEM NE MUTLU BANA.. KONU ACMADAN BAKINDIM DURD...

Monday, 9.11.2009, 19:29

ACIL Yardim THOMSON SpeedTouch 780

Selamünaleyküm, arkadaslar her ne yaptimsa THOMSON SpeedTouch 780 modemine bi türlü port acamadim ben su anda Hollandada kaliyorum ve maalesef ip mi girince karsima hollandaca cikiyor ve neyi denedimse port ayarini yapamadim lütfen yardimci olurmusunuz simdiden cook tesekkür ederim saygilar...

Saturday, 7.11.2009, 14:39

CANAKKALE TÜRKÜSÜ

ellerine saglik cok süper olmus tsk ederim ben foruma ekledim bile edit link

Friday, 28.11.2008, 01:21

Yayin Alinca Hemen Flatcast kapaniyor

arkadaslar cok tesekkür ederim sag olun evet sorunu buldum sonunda port ayarlardanmis tsk ederim

Wednesday, 26.11.2008, 18:45

Yayin Alinca Hemen Flatcast kapaniyor

S.A Arkadaslar ben yayin aldimi radyo düsüyor yani Flatcast kapaniyor bu bazen 1-2 sakida oluyor bazen ise 30 dakika yayinda kalabiliyorum port ayarlarimda sorun yok bana yardimci olursaniz cok memnun olurum simdiden tsk ederim sag olunuz.

Friday, 21.03.2008, 14:19

YAYIN YAPARKEN UCUYORUM

Alıntı sahibi ""ZenNube"" bartin74hh, :burda: http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…tID=57545#57545 hemen bi bakayim insallah bu düsmelerim son olur TSK ederim elleriniz dert görmesin

Friday, 21.03.2008, 13:48

YAYIN YAPARKEN UCUYORUM

slm arkadaslar ben yayin yaparken 1-2 saat sonra ya ucuyorum yada radio ekranindaki yazilar kayboluyor yada kilitlenip kaliyorum anliyacaginiz hic söyle bi agiz tadiyla 3-5 saat yayin yapamiyorum yardimci olursaniz cok sevinirim ALLAH sizlerden razi olsun saygilar

Friday, 21.03.2008, 13:43

TEMALARIM GÖRÜNMÜYOR YARDIM Lütfen

Arkadaslar ben yanlis anlasildim galiba, ben buradan yükledigim veya kendi kullandigim temayi bi dj arkadasa gönderdigim zaman diyelim ben temada sadece dj arkadasin ismini ekliyorum yada radio ismi eleyip gönderiyorum o dj arkadasda tema beyaz cikiyor. Bilgileriniz icin tsk ederim ALLAH razi olsun