Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 21.10.2007, 17:33

Yazar: metin_abi

dj im port sorunu

Arkadaşlar devlet Kurumlarının portlarını o kurumun isteğine göre Türk Telekom portları yasaklar bunları aşmanın yolu yöntemi yoktur anca kurumunuz telekoma şu portlar açık şunlar kapalı derse açılabilir başka türlü alternatif yoktur. Kurtum içinde bilgisayar ağını takip eden kişiler vardır ve kimler hangi sitelere giriyor diye takip edilir ve siteler incelenir yasak konmasına karar verilirse telekoma iletilir ve o siteye veya radyo dinlemeyi engeller konur.

Sunday, 21.10.2007, 17:17

Flatcast Sorun Mesajlari

Merhaba... Bazen yayın devretmek istesekte edilemiyor kapıyı açık hale getirsekte ( Optiosn Take Ower) işaretlide olsa yayın alınamıyor... Yayını düşürsekte radyo yayında gözüküyor ve ne yayın alınabiliyor nede girilebiliyor bunun nedeni nedir? veya nasıl bir çözümü vardır. Şimdeden teşekkürler.

Thursday, 18.10.2007, 20:02

dj lere hazır tema nasıl vere bılırım

evet diğer sürümde 4.15 de KesmeSekeri arkadasin dediği gibiydi. ondan ki ayari nasıldı bilmiyorum ama bahsettiğim gibi benim yüklediğim her temayı her dj görebiliyordu begendigini kullanıyordu. Ama ara verdim bu ayarların radyo ayarlarındanmı yoksa tools dan mı yapıldığını beynim delete etmiş) Şuan ki Beta versiyornunda varmı bilemiyorum... Araştırdığım konuda budur)

Tuesday, 16.10.2007, 22:07

Arkadaşlar fcp veya normal arka fonu ben yapıyor toosda kayıt ediyorum benim toolsda olan arka fonları her yayını alan görebiliyor bunun bir ayarı var ben bu ayarı sormuştum. öyle msn gönder anlat yaptır işlemi zaten bilinen işlem... Yukarıda bahsettiğim bilen arkadaşımız varsa bilgi verirse sevinirim. Bilgilerini paylaşan arkadaşlarımıda yürekten teşekkürler.

Tuesday, 16.10.2007, 00:40

Merhaba benim sorumda bunlara benzer kendi yaptığım yayın sayfalarının diğer dj ler tarafından kullanılmasını nasıl sağlayabilirim? sanıyorum bir ayar var ama bu ayarı nereden nasıl yapıyoruz? kendi yaptığımız sayfaları diğer dj.lerde görebiliyor ve begendiklerini seçebiliyor ama nasıl? bu konuda bilgisi olan varsa ve yardımcı olursa sevinirim. sağlıcakla kalın.